سفارش تبلیغ
صبا

به :ریاست محترم دادگاه عمومی 1172 مجتمع قضائی قدس پونک

موضوع : واخواهی

باسلام      

احتراما عطف به پرونده کلاسه 900464که در ان دادگاه رسیدگی و منجر به صدور     دادنامه شماره 707 گردیده و در تاریخ 25/4/90به رویت رسیده مراتب واخواهی اینجانب   سید احمد حسینی ماهینی را به شرح زیر به استحضار میرساند:

الف – برآن دادگاه پوشیده نیست که تعاونی اعتبار ثامن تحت عنوان قرض الحسنه و نام مبارک ثامن الائمه اقدام به نزولخواری می کنند . آنان با قبول سپرده های مردمی بصورت بدون بهره، اقدام به پرداخت وام با بهره های بالای 22 درصد نموده در صورت دیرکرد زیان آن را مطالبه و ربح مرکب انجام میدهند. که این امر شرعا حرام ودر حکم محاربه باخداست و قانونا نیز براساس قانون بودجه کل کشور بالاتر از 12 درصد نباید باشد. لذا از آن مقام محترم درخواست دارد تعاونی اعتبار ثامن را به جرم محاربه با خدا (فاذنو بحرب من الله ) محاکمه ، بعنوان مفسد فی الارض منحل ، دفاتر آن پلمپ گردیده و مدیران آن تحت تعقیب قرار گیرند.

 ب .در خصوص اتهام وارده معروض می گردد که چک موصوف بایت ضمانت وام شخص دیگری بصورت بدون تاریخ در مورخه 25/1/87صادر گردیده و علی رغم ضمانتی بودن چک و بدون تاریخ بودن آن تعاونی اعتبار مذکور اقدام به درج تاریخ و صدور برگشت آن نموده است . درحالی که مطابق ماده 13 قانون صدور چک این چک فاقد وصف کیفری می باشد لذا از محضر محترم دادگاه استدعا دارد با رسیدگی مجدد و حضور اینجانب در جلسه تصمیمات شایسته مبذول فرمایند

 ج: ریاست محترم دادگاه آگاهی دارندهمانطور که ذکر شد مبلغ 153میلیون ریال  چک شماره 775706 موصوف جهت ضمانت وام صد میلیون ریالی بوده که 20میلیون ریال آن هم توسط واسطه کسر شده  بود. و تعاونی فوق الذکر با جعل و الحاق متن چک را تغییر داده و بلامحل اعلام نموده  و با استخدام وکلای تازه کار از احساسات جوانی آنان سوء استفاده کرده ودر معاونت جرم شریکشان نموده است. لذا به جرم تدلیس و الحاق و جعل نیز در خواست پیگیری را دارد.

باتشکر : سید احمد حسینی ماهینی

رونوشت:  به تمامی رسانه ها دفاتر مراجع و علما و سه قوه


» نظر

افشین سنگ چاپ

 

 متولد 1347 تهران، تحصیلات لیسانس کارگردانی و بازیگری 19 سال پیش مدرک خود را گرفت در خیابان صفا ( 17 شهریور )به دنیا آمد بزرگ شده نظام آباد در حال حاضر در تهران پارس ساکن هستم.در یک خانواده فرهنگی به دنیا آمده مشوق اصلی اش پدرش بوده.اولین جا برای آموزش مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما بوده  یک خواهر و یک برادر دارم . 15 سال است ازدواج کرده ام ،همسرم همکارم است و یک دختر 16 ماهه دارم بنام حورا .

 

ورود به کار هنر در سال 1362و 1364 اولین کار بازیگری ام بوده است.10 سال از سال 65 تا 75 تئاتر حرفه ای کار کرده ام.سریال هایی که بازی کرده ام سریال ما می توانیم اولین کار من در سال 1365 بعنوان پایان نامه تحصیلی بوده.

سریال هایی که بازی کرده: پلیس جوان، دریایی ها، عروج ، مهرخاموش، ریحانه ، نرگس، پرواز در حباب پیامک از دیار باقی، اغماء ،روز حسرت ، رستگاران که به عنوان بازیگردان هم بوده ام.

سینمایی  ، یکی بود یکی نبود به کارگردانی ایرج طهماسب ،دارا و ندار(فریدون حسن پور)،بوتیک (حمید نعمت الله) بی پولی(حمید نعمت الله) حوالی اتوبان به کارگردانی (سیاوش اسدی) و جنگ اکسیژن آب و تربت توسط مهدی رسولی کارگردانی شد.

از لحاظ بازیگری سینمایی بوتیک ، سریال نرگس و اغما را دوست داشتم.تلخ ترین کار مرگ پوپک گلدره در سریال نرگس و شیرین ترین کارهم (زمان دانشجویی بهترین بازیگر جشنواره انتخاب شدم و جایزه گرفتم برای 2 بار یک کار تله به کارگردانی آقای کاوه سجاد حسینی و تهیه کنندگی سعید مهران در حاضر حاضر هم مشغول تدریس بازیگری برای تلوزیون هستم.

برای ماندگاری در رشته بازیگری فقط فقط تحصیل مرتبط به آن رشته مهم است.

یکی از آرزوهای من این است با بازیگران و کارگردانهای خارجی کار کنم اگر امکانات وجود داشت ما ایرانی ها بهترین هستیم در زمینه هنر بازیگری باید مدیریت بخش قوی باشد در اینصورت هرگز هیچ فیلمی  قاچاق نمی شود.

اولین توصیه: تئاتر را به همه توصیه می کنم.

از سال 75 تا حال دستیار و برنامه ریز و بازی گردان در نهایت کارگردان

 

سوالات تک پاسخی

1-  عشق (بنزین ماشین زندگی)

2- مسعود کیمیایی (استاد)

3- مهران مدیری (آقا و باوقار)

4- علی دایی (افتخار)

5- آل پاچینو (الگو)

6- شجریان(افتخار موسیقی ایران)

علاقه مند به فوتبال و بستکبال کاراته کشتی استقلالی هستم

به همه بازیگرهای خوب علاقه دارم

نامبرده رنج گنج....( حرف پایانی) از همسرم بهاره حقیقی تشکر میکنم که واقعاً همیشه مرا حمایت کرده و به من کمک کرده و من را تحمل کرده و یک تشکر از سیروس مقدم می کنم که به من کار یاد داد و حکم استاد من را دارد.

و امیدوارم  درسی که از او آموختم بخوبی پس بدهم.

تهیه خبر و گزارش : محمدرضا دوست محمدی

عکس از نازنین علیزاده


» نظر

U.S Hezbullah

U.S Hezbullah
Home

I am Candite for president electral in U.S.A

 

I Am Ahmad Hosseini Mahini from Iran Tehran and wanted to vote in presidential election in U.S.A

 I can to solve all problem of U.S.A by methods of Islamic revolution:

It is my manifest:

At first all people share in the Earth like the weather. So who works it"s belong him.

The second is that all money need only for work not to delivery and others. So the banks must hold their money to people. All debts forgiven and whom have house must be free.  A home for everyone.

U.S. debt to China and Japan should be clearing their goods quality foot


» نظر

هاشمی می گوید:

هرچه دلم بخواهد می گویم!

به نوشته یکی از روزنامه ها که تیتر اولش هم است هاشمی گفته که من هرچی دلم بخواهد می گویم ! اینهمه حرف می زند و بعد هم مثل طلبکارها به قول سید هادی خامنه ای قیافه حق به جانب هم می گیرد و بعد هم می گوید خفقان است و نمی گذارند مردم حرفشان را بزنند! در جلسه هم اندیشی بسیجیان منطقه 14 شهید محلاتی من با ذکر خیانت های رجوی در همان سالهای انقلابی بودنش ثابت کردم کسانی که پایشان می لغزد از ابتدا انقلابی نبودند! اگرهم کاری کردند فقط برای نمایش و گول زدن مردم بوده است . ما در دوران انقلاب هیچ اثری از هاشمی رفسنجانی ها(چه خودش چه برادرش که در امریکا واروپا سیر می کردند)نمی بینیم جز اینکه خودشان چون تریبون دستشان بوده گفته اند. (خوشتر آن باشد که سر دلبران ... گفته آید در حدیث دیگران ) لذا باید دید چه چیزی باعث شده که آنان خود را طلبکار بدانند و حتی صاحب انقلاب! شاید مماشات برخی از مسئولین چنین توهمی را برای آنان بوجود آورده است . بهرحال سابقه انقلابی مریم رجوی و ابریشمچی و خود رجوی از خیلی ها بیشتر است فقط به این دلیل منافق خوانده میشود که مخالف رهبری نظام هستند. چه در زمان رهبر کبیر و بنیادن گذار جمهوری اسلامی و چه امروز ..


» نظر

مردم خیالشان راحت است

در سال جهاد اقتصادی که خروجی اولیه آن اجرای سالم طرح هدفمندی یارانه ها بود قدم دوم آن ممنوعیت تبلیغ کالاهای مضر است و سومین گام آن حذف چهار صفر از واحد پولی کشور. مردم با خیال راحت این قضایا را قبول می کنند چون به دولتمردان خود اعتماد دارند این وسط فقط حسودان و قدرت طلبان هستند که درنقش رسانه ها ظاهر شده و پشت اصحاب رسانه مخفی گردیده و دولت را با سوالهای بیمورد و به عنوان سوال مردم دچار دردسر می خواهند.

 بانک مرکزی هم اعلام کرده نام جدید واحد پولی را به رای مردم می گذارد. مردم میدانند که ریال کلمه اسپانیائی و محصول دوران استعمار مرکانتلیستها و سوداگران در ایران بوده است . و همچنین تومان یک کلمه ترکی ویاسائی است وبه معنی ده هزار است . قدیم که قران باب بود وشاه را صاحبقران می خواندند بعدا دینار شد و ده هزار دینار را تومان گفتند.از کلمه عباسی یا سی شاهی و درهم و .. هم اسم برده شده است اما در قدیم دریک هم برای ساسانیان مرسوم بوده . حالا باید هرکلمه ای که ایرانی و اسلامی باشد انتخاب شود تا مانند کلمه جمهوری اسلامی هم مردمی باشد هم اسلامی . به نظر شخص حقیر اختراع عراقی های بعد از جنگ خیلی خوب بود آنها به هزار تومان ایرانی می گفتند یک خمینی ...


» نظر

تبلیغات کالاهای مضر ممنوع شد

یکی از کارهای خوب بعد از سی واندی سال همین کار است  وواقعا باید به مسئولین تبریک عرض کرد که اینگونه به فکر سلامت فکری و جسمی مردم هستند زیرا این نوع کالاها از کالاهای استعماری و ضد سلامت هست واساسا برای نابودی بشر طراحی شده است . سوسیس و کالباس برای اولین برای برای آن بوجود آمد تا گوشت خوک که در تمام ادیان حرام است خوراک روزمره مردم شود نوشابه ها همان الگوی مشروبات را دارند و در واقع به ترتیب افراد را برای مصرف مشروبات آماده می کنند ترتیب آن هم به این شکل است که اولا با مصرف نوشابه های غیر الکلی با آبمیوه ها ونوشیدنی های طبیعی خداحافظی می کنند بعد کم کم به دلستر و بعد آبجو وبعد به الکل روی می اورند. سیگار و مواد دخانی هم دروازه اعتیاد به مواد مخدر است امروزه نشان فاسد بودن یک دختر همان قلیان کشیدن اوست . یعنی دختران و پسران با قلیان کشیدن درواقع به جبهه ضد اخلاقی می پیوندند. و غملا هیچ استفاده ای جز مبارزه با اخلاقیات از این کار ندارند. خوراکی هایی چون چیپس و پفک هم خوراکی های کاذب هستند که چون بیسکویت برای افزایش بیماری های گوارشی بوجود آمدند تا دکتر ها بیکار نباشند!


» نظر

این همان فکر خودتان است

طرح های احمدی نژاد همان چیزهایی است که همه به آن فکر می کننداما جرات گفتن را ندارند. ووقتی می بینند احمدی نژاد جرات کرده و گفته بجای تشکر از او وی را سخره می نمایند. الان طرح مسکن مهر بهترین دلیل است که می گوید همه ایرانی ها صاحب خانه شوند. کسی نمی تواند با اصل ان مخالفت کند ولی بغض و کینه شان از این است چرا محصول فکری آنان از زبان احمدی نژاد بیرون می آید. شما ها برای مسخره شدن آماده نیستید و می خواهید در همان برج عاج بمانید ولی احمدی نژاد می گوید واز مسخره کردن شما هم نمیترسد هیچ جواب شماراهم نمی دهد!


» نظر

چرا عده ای از خوشحالی مردم ناراحت می شوند؟

 
رئیس جمهور در چهاردهمین اجلاس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: طرح جدید مسکن به زودی آماده می شود و ساخت باغ ویلای ???? متری برای هر خانواده ?? میلیون تومان تمام می شود. احمدی نژاد در رابطه با انتقاد کارشناسان از کمبود آب برای طرح گفت: جمعیت که تغییری نمی کند و میزان مصرف آب نیز به میزان جمعیت خواهد بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،رئیس جمهور با بیان این که طرح مسکن مهر، تمرینی برای انجام دادن کاری بزرگ در بخش مسکن بود، گفت: بر اساس طرح جدید دولت، به مردم زمینی به وسعت حدود هزار مترمربع عرضه خواهد شد تا ضمن ساختن یک خانه کوچک ویلایی در آن، یک باغ میوه هم پرورش دهند. 
??? میلیون هکتار کل مساحت کشور است

آقای احمدی نژاد با بیان این که یکی از علل آپارتمان سازی کمبود زمین است، افزود: مگر زمین کم داریم؟ ایران بیش از یک میلیون و ??? هزار کیلومترمربع مساحت دارد که حدود ??? میلیون هکتار است. کل مراتع و کوهپایه ها و جنگل های ما ??? میلیون هکتار است و ?? میلیون هکتار هم اراضی قابل کشت داریم، با این حساب ?? میلیون هکتار باقی می  ماند.وی با اشاره به برنامه های دولت برای حل مشکل مسکن و بی ارزش کردن زمین و با ارزش کردن ساختمان گفت: ?? میلیون خانواده ایرانی داریم که سالیانه حدود یک میلیون به آن اضافه می شود، بنابراین باید سالی یک و نیم میلیون دستگاه (از قرار ??? میلیون مترمربع) واحد مسکونی بسازیم.

? میلیون هکتار زمین زیر فضای سبز می رود

آقای احمدی نژاد افزود: اگر بگوییم به خانواده هایی که جدید هستند زمین می دهیم، بعد از دو سال دو میلیون هکتار زمین زیر فضای سبز می رود و این خانواده ها نیز خانه دار می شوند و در نتیجه انقلاب عظیمی در کشور روی می دهد.آقای احمدی نژاد هنر دولت را در حل مشکل مسکن، بی ارزش کردن زمین اعلام کرد و گفت: اگر قیمت زمین را به صفر برسانیم، شاهد خواهیم بود که منابع بسیاری آزاد می شود.وی به وسعت خاک ایران اشاره کرد و افزود: اگر در حل مشکل مسکن و ایجاد فضای سبز از نیروی مردمی کمک بگیریم، می توانیم هم زمین ها را به باغ تبدیل کنیم و هم مسکن درست کنیم.رئیس جمهور گفت: با طرح جدید دولت در زمینه شهرسازی می توانیم زمین را به مردم اجاره بدهیم و از آن ها بخواهیم هم برای خود خانه بسازند و هم فضای سبز ایجاد کنند.وی افزود: اگر به هر خانواده ایرانی هزارمترمربع زمین بدهیم، بسته به این که این زمین کجا باشد، می توانیم اجاره را کم یا زیاد کنیم و در نتیجه در کل، دو میلیون هکتار زمین به مردم واگذار می شود و با این کار، هم مشکل مسکن مردم حل و هم فضای سبز ایجاد خواهد شد و در نتیجه، مردم نیز آسایش بیشتری می یابند.

پاسخ احمدی نژاد به انتقادها درباره طرح باغ ویلا

به گزارش مهر رئیس جمهور با اشاره به ?? میلیون هکتار زمین قابل استفاده برای شهرسازی در کشور گفت: می توان با این اهرم شیوه شهرسازی در کشور را عوض کرد و به ?? میلیون خانوار هر کدام ???? متر زمین بدهیم تا ?? درصد آن را زیر ساختمان برده و الباقی آن را به باغ تبدیل کنند.وی به ایراد مطرح شده دررابطه با کمبود آب برای طرح اشاره کرد و افزود: جمعیت که تغییری نمی کند و میزان مصرف آب نیز به میزان جمعیت خواهد بود و این در شرایطی است که اگر منابع آب کشور به طور صحیح با آبیاری تحت فشار و یا کشاورزی گلخانه ای مورد استفاده قرار گیرد ظرفیت لازم وجود دارد.

?? میلیون تومان هزینه بنا؛ ?? میلیون تومان هزینه باغ

رئیس جمهور به قیمت مسکن در شهر تهران اشاره کرد و گفت: به طور متوسط اگر قیمت مسکن ?? میلیون ریال به ازای هر متر محاسبه شود یک آپارتمان ??? متری حدود ??? میلیون تومان در بازار به فروش می رسد ولی اگر خانواده بخواهد ??? متر بنا در زمین اعطایی بسازد حدود ?? میلیون هزینه ساخت دارد.وی افزود: اگر به این مبلغ هم ?? میلیون هزینه حصار و شبکه آبیاری و احداث باغ را اضافه کنیم یک خانه ???? متری برای خانواده ای ?? میلیون تمام می شود که الباقی این مبلغ نیز می تواند در چرخه اقتصاد کشور عاملی برای سازندگی شود.

چرا دور شهرها خط می کشیم؟

به گزارش ایسنا وی در ادامه گفت: شیوه شهرسازی ما شیوه درستی نیست نوع شهرسازی ما دارای اشکال است، اشکال اساسی این است که ما یک خط کشیده‌ایم و گفته‌ایم زمین‌های داخل خط شهر است و آن طرف خط بیرون از شهر است و در واقع معنای آن این است که ما یک ارزش افزوده به زمین‌های داخل خط داده‌ایم و بر آن‌ها اعمال کرده‌ایم و وقتی می‌پرسیم چرا این خط را کشیده‌ایم، دو دلیل اصلی می‌آورند، دلیل اولی که می‌آورند این است که می‌گویند این خط را کشیده که زمین‌های پشت خط تغییر کاربری داده نشوند و از بین نروند و دلیل دومی که می‌آورند این است که می‌گویند وقتی که این خط را نکشیم شهر گسترش پیدا می‌کند و هزینه‌های مدیریت شهر بالا می‌رود. احمدی‌نژاد ادامه داد: ولی در عمل ببینیم چه اتفاقی افتاده آیا پشت این خط تغییر کاربری رخ نداده است؟ ما چقدر حاشیه نشین داریم همین تهران را نگاه کنید به چه میزان است. احمدی‌نژاد افزود: وقتی این خط کشیده شد قیمت زمین‌های داخل خط بالا می‌رود و قیمت زمین‌های بیرون از خط پایین است و فاصله زیاد می‌شود و افراد را وسوسه می‌کند که به سمت زمین‌های بیرون از خط بروند و شما نیز می‌بینید که زمین‌های پشت مرز سالم نمانده است.


» نظر

آیا ملیجک بازی ها باعث افزایش بد حجابی شده است؟

به نظر می رسد فساد از هردری برای ورود استفاده می کند تابستان که نزدیک می شود کم لباس پوشیدن و یکی از عوارض ان یعنی بدحجابی بیشتر میشود اما این ها مهم نیست مهم آن است که مسئولین اصلا نسبت به آن عکس العمل نشان نمیدهند! با تحقیق و تفحص معلوم شد اغلب آنان درگیر مسائل خانواده خود هستند ولذا زبانشان بسته است! والبته این هم اشکالی ندارد ولی عیب آنجاست که وجود ملیجک های درباری نوع جدید ! باعث شده که بی اهمیتی نسبت به حجاب بیشتر شود. زیرا هرگونه اظهار نظر مسئولین راجع به بدحجابی با اخم وتخم این نوع ملیجک ها روبرو می شود! یک تصمیم قاطع راجع به ماهواره ها نشان دادکه اغلب آنها در منزل افراد مسئول بوده است ! واکنون نیز اعلام شده 99 درصد ساخت وساز های غیر مجاز توسط ارگان های دولتی انجام میشود!

قبلا نیز بنده تذکر داده بودم که انواع بدحجابی ها از ارگان های دولتی و زیر مجموعه آن مانند معاونت هنری سینمائی ! و غیره به جامعه صادر می شود..


» نظر

وحدت در مبارزه با بدحجابی

 

متاسفانه تشتت در میان مسئولین باعث عقب افتادن اجرای قانون عفاف و حجاب شده است مخصوصا که رئیس جمهور علنی با این حرکت به مخالفت برخاسته و هربار که نیروی انتظامی اقدامی می کند با طرح مسائل روشنفکرانه مانند بوتاکسی کردن ! میخواهد چین و چروک ها را صاف جلوه دهد وهمین امر باعث شده که برخی حتی بی حجاب در ملا عام ظاهر شوند. اقدام زنان در راهپیمائی ضد بدحجابی قابل ستایش است ولی اولا از مسئولین کسی حضور نداشت و ثانیا فقط همین یک راهپیمائی بود وبس ! آیا حجاب آنقدر مهم نیست که برای آن وقت بگذارند یا چون خودشان رطب خورده اند نمی توانند منع رطب کنند؟


» نظر
   1   2      >
احبار قدیمی تر
آبان 1387
آذر 1387
مهر 1387
شهریور 1387
مرداد 1387
تیر 1387
خرداد 1387
اردیبهشت 1387
فروردین 1387
اسفند 1386
بهمن 1386
دی 1386
آذر 1386
آبان 1386
مهر 1386
شهریور 1386
مرداد 1386
تیر 1386
خرداد 1386
اردیبهشت 1386
دی 1387
بهمن 1387
فروردین 1388
اسفند 1387
اردیبهشت 88
اردیبهشت 1388
خرداد 1388
تیر 1388
مرداد 1388
شهریور 1388
مهر 1388
آبان 1388
دی 1388
بهمن 1388
اسفند 1388
فروردین 1389
اردیبهشت 1389
خرداد 1389
تیر 1389
مرداد 1389
مرداد 89
شهریور 89
مهر 89
آبان 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
بهمن 88
مرداد 90
شهریور 90
مهر 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
فروردین 93
آبان 87
اردیبهشت 93
اردیبهشت 89
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
شهریور 93
مهر 93
آبان 93
آذر 93
دی 93
بهمن 93
اسفند 93
فروردین 94
اردیبهشت 94
خرداد 94
تیر 94
مرداد 94
شهریور 94
مهر 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 90
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96