تماس با ما نمایشگاه دستاوردهای پروژه \ مشارکت مردم در احیای دریاچه ارومیه \ - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
صبا

نمایشگاه دستاوردهای پروژه "مشارکت مردم برای احیاء دریاچه ارومیه"

این پروژه در نتیجه همکاری مشترک برنامه عمران ملل متحد (UNDP) و سازمان حفاظت محیط زیست در قالب طرح حفاظت از تالاب های ایران و حمایت مالی دولت ژاپن بر ارتقاء مسئولیت پذیری اجتماعی و جلب مشارکت جوامع محلی در راستای احیا دریاچه ارومیه متمرکز بوده و با تحت پوشش قرار دادن 130 روستای حوضه آبریز دریاچه ارومیه از سال 2014 تا کنون فعالیت نموده است. 
وی همچنین ادامه داد: بیش از ده هزار نفر از جوامع محلی و کشاورزان حوضه آبریز دریاچه ارومیه در اجرای این پروژه مشارکت و همکاری داشته و دستاوردهای موفق این پروژه حاصل همکاری بین بخشی میان نهاد های مختلف ملی و بین المللی از جمله دولت ژاپن، برنامه عمران ملل متحد، سازمان جهاد کشاورزی، سازمان محیط زیست، آب منطقه ای، سازمان های مردم نهاد و جوامع محلی در دو استان آذربایجان غربی و شرقی می باشد. 
این نمایشگاه با هدف به اشتراک گذاری تجربیات و دستاوردهای موفق پروژه تحت عناوین مشارکت جوامع محلی در مدیریت مصرف آب و نهاده های شیمیایی (کشاورزی پایدار)، استقرار معیشت های سازگار با منابع آبی، فرهنگ سازی و ارتقای آگاهی های زیست محیطی برگزار و انتشارات طرح حفاظت از تالاب های ایران نیز ارائه و در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. نمایشگاه مذکور مورخ 19-17 آذر ماه 1397 در محل نمایشگاههای بین المللی جنوب استان آذربایجان غربی (شهرستان میاندوآب) برگزار خواهد شد.
تاریخ : شنبه 97/9/17 | 10:45 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر