تماس با ما قدرت جهانی اقتصاد ایران به دلیل ذخایر عظیم مادی و انسانی کشور - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
صبا

حل چالش‌های اقتصادی تصمیمات شجاعانه می‌خواهد

مام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در آستانه تغییر رئیس کل بانک مرکزی کشور قرار داریم، گفت: پیشنهاد می کنم رئیس جمهور برای استقلال بانک مرکزی اقدام کرده و با انتخاب رئیس کلی که مورد تأیید دیگر روسای قوا و چهره های تأثیرگذار اقتصادی نظام باشد، بتواند با استقلال کامل سیاست های پولی و ارزی کشور را اتخاذ کند. تا زمانی که بانک مرکزی به عنوان صندوق برای تأمین هزینه های دولت و دیگر قوا به حساب آید بدانید که مشکلات اقتصادی، تورم و گرانی، مدیریت و کنترل نخواهند شد.

 ابوترابی فرد خاطر نشان کرد: دنیا و مثلث شوم ترامپ، بن سلمان و نتانیاهو می دانند که قدرت جمهوری اسلامی ایران، قدرت بالنده و پرشتابی است که راه را برای حرکت رو به جلوی نیروهای مقاومت در منطقه فراهم آورده و هر روز قله جدیدی را فتح می کند.

وی در پایان یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران پس از 4 دهه با مدیریتی هوشمند و مناسب خواهد توانست با بهره برداری از مولفه های قدرت خود از جمله ثبات سیاسی، امنیت مثال زدنی، قدرت علمی پرشتاب، ذخایر عظیم مادی و انسانی کشور و دیگر مولفه های قدرت خود به جایگاه و قدرتی به مراتب بالاتر و بدیع تر از آنچه که امروز در آن قرار دارد دست پیدا کند.
تاریخ : جمعه 97/4/22 | 4:49 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر