سفارش تبلیغ
صبا

حل چالش‌های اقتصادی تصمیمات شجاعانه می‌خواهد

مام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در آستانه تغییر رئیس کل بانک مرکزی کشور قرار داریم، گفت: پیشنهاد می کنم رئیس جمهور برای استقلال بانک مرکزی اقدام کرده و با انتخاب رئیس کلی که مورد تأیید دیگر روسای قوا و چهره های تأثیرگذار اقتصادی نظام باشد، بتواند با استقلال کامل سیاست های پولی و ارزی کشور را اتخاذ کند. تا زمانی که بانک مرکزی به عنوان صندوق برای تأمین هزینه های دولت و دیگر قوا به حساب آید بدانید که مشکلات اقتصادی، تورم و گرانی، مدیریت و کنترل نخواهند شد.

 ابوترابی فرد خاطر نشان کرد: دنیا و مثلث شوم ترامپ، بن سلمان و نتانیاهو می دانند که قدرت جمهوری اسلامی ایران، قدرت بالنده و پرشتابی است که راه را برای حرکت رو به جلوی نیروهای مقاومت در منطقه فراهم آورده و هر روز قله جدیدی را فتح می کند.

وی در پایان یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران پس از 4 دهه با مدیریتی هوشمند و مناسب خواهد توانست با بهره برداری از مولفه های قدرت خود از جمله ثبات سیاسی، امنیت مثال زدنی، قدرت علمی پرشتاب، ذخایر عظیم مادی و انسانی کشور و دیگر مولفه های قدرت خود به جایگاه و قدرتی به مراتب بالاتر و بدیع تر از آنچه که امروز در آن قرار دارد دست پیدا کند.
تاریخ : جمعه 97/4/22 | 4:49 عصر | ماهین نیوز : پایگاه خبری بین المللی | نظر