تماس با ما مراکز تجاری تجریش ایمن سازی می شوند - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
صبا

 

در اولین اقدام کمیته ایمنی ساختمان های محدوده شهرداری منطقه یک
مراکز تجاری تجریش ایمن سازی می شوند

کمیته ایمنی ساختمان های سطح محدوده شهرداری منطقه یک در اولین اقدام خود به بررسی وضعیت مراکز تجاری و اجرای دستورالعمل های ارتقاء ایمنی در آنها پرداخت.
به گزارش روابط‌ عمومی شهرداری منطقه یک، کیوان فاتحی منش دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت : در حال حاضر حدود 7 هزار ساختمان نا ایمن در تهران شناسایی شده که در صورت وقوع زلزله حوادث ناگواری رخ خواهد داد لذا در کمیته ایمنی که با حضور نمایندگان سازمان آتش نشانی برگزار می شود ، املاک نا ایمن منطقه یک شناسایی و به اداره ساماندهی و واحد hse شهرداری منطقه یک ، جهت بررسی های لازم معرفی می شوند.
وی گفت: با تشکیل کارگروه کمیته ایمنی ساختمان های سطح منطقه، وضعیت ساختمان ها از نظر سازه ،نما، تجهیزات آتش نشانی و ایمنی مورد بررسی و مراکز تجاری در اولویت طرح ایمن سازی قرار گرفتند. 
فاتحی منش تصریح کرد: طبق اخطار اداره ساماندهی شهرداری منطقه یک به سه مرکز تجاری بزرگ تجریش از آنها خواسته شد در اسرع وقت نسبت به اجرای دستورالعمل ایمنی آتش نشانی ، رفع نواقص معماری از حیث ایمنی ، بروز رسانی شبکه سیم کشی داخلی و... اقدام کنند.
وی خاطر نشان ساخت:بررسی وضعیت پارکینگ های عمومی مربوط به شهرداری از دیگر اولویت های این کمیته است تا نقاط نا ایمن آن شناسایی و مستحکم سازی شوند و تجهیزات لازم جهت ایمنی ساختمان در آنها نصب شود.
تاریخ : چهارشنبه 97/4/20 | 11:16 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر