تماس با ما سفر به اعماق بدن انسان - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
صبا


برای نخستین بار
پارک بزرگ  سفر به اعماق بدن انسان به بهره برداری می رسد
پارک بزرگ موضوعی سفر به اعماق بدن انسان ، به زودی در شمال تهران به بهره برداری می رسد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک حبیب اله تاجیک اسماعیلی شهردار منطقه یک با بیان این خبر اظهار داشت : این پارک از پروژه های نوینی است که به عنوان یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین پارک های موضوعی در تعداد محدودی از کشورهای پیشرفته دنیا ، همچون هلند اجرا شده است و اکنون به همت شهرداری منطقه یک تهران و با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی ، به عنوان اولین ، بزرگترین و کامل ترین پارک بدن انسان در آسیا، در موزه طبیعت و حیات وحش ایران – داراباد- به زودی به بهره برداری می رسد.
وی گفت: این پارک بالغ بر 2 هزار مترمربع  مساحت دارد و بازدید کنندگان می توانند با ورود به بدن انسان در اندازه و ابعاد بسیار بزرگ ، علاوه بر شناخت بدن خود و شگفتی های آن ، اوقات هیجان انگیزی را در کنار خانواده سپری کنند .
شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد : کلیه مراحل مطالعات و طراحی پروژه ، طی یک زمان بندی 15 ماهه و توسط کار گروه های متخصص انجام شده و بیش از 6 ماه است که کار احداث آن آغاز و به زودی  به بهره برداری عموم خواهد رسید .

همچنین:


رییس اداره درآمد و نوسازی شهرداری منطقه یک :
کارگروه  ، پاسخگو ی درخواست های شهروندان است 

اداره درآمد و نوسازی شهرداری منطقه یک با هدف تکریم ارباب رجوع و تسهیل و تسریع در ارایه خدمات به مراجعین،  اقدام به پاسخگویی شهروندان در کارگروه پاسخگویی نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک حسن مشیدی رییس اداره درآمد و نوسازی شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : این کارگروه با حضور 11 نفر از کارشناسان مربوطه از ابتدای اسفند ماه تشکیل شده و به  پاسخگویی مراجعین می پردازد.
وی گفت: در سال جاری بیش از 144 هزار و 800  هزار فیش عوارض  نوسازی،مشاغل و بهای خدمات مدیریت پسماند در محله های شمال تهران توزیع شد که کلیه مودیانی که نسبت به اطلاعات داخل این فیش اعم از مالکیت، پلاک ثبتی، کد پستی و... اعتراض داشتند با اسناد معتبر خود به یکی از 11 باجه فعال این اداره مراجعه  و  نسبت به اصلاح اطلاعات اقدام نمودند.
مشیدی گفت: توزیع فیش های صادره در  بیش از 2 هزار و 269 بلوک  منطقه یک از اواخر بهمن  ماه سال جاری آغاز و به اتمام رسیده است .
وی تصریح کرد: مودیانی که تا پایان اسفند ماه  مبادرت به پرداخت عوارض مربوطه نمایند، از  10 درصد جایزه خوش حسابی بهره مند خواهند شد.

تاریخ : سه شنبه 96/12/22 | 4:57 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر