تماس با ما مهر 90 - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
صبا

اصلاحات مرد

با اینکه سعی می کنند اصلاحات را زنده نشان دهند ولی اصلاحات مرد و الان جریان موسوم به ضد انحرافی جای آن را گرفته است دلیل آن هم بسیار ساده است : اصالت اصلاح طلبان به زمان مشروطه برمی گردد دلیلش این است که همین الان هم اگر شیخ فضل الله نوری را به آنها بدهید نه فقط خودش را بلکه دودمانش را می کشند. ولذا چون مردم دیگر مشروطه را درمقابل مشروعه میدانند و قبول نمی کنند لذا اصلاحات هرچه تشنه تر به خون شیخ فضل الله ها می شود و هواداری خود را از مصدق ها بیشتر می کند بیشتر منفور تر میشود آخرین نفسهای قبل از مرگ اصلاحات در فتنه 88 بود و ما دیگر فتنه ای نخواهیم داشت که رهبری آن به دست اصلاحاتچی ها باشد اگر فتنه باشد اصولگرایانی که برعلیه جریان انحرافی موضعگیری خود ساخته می کنند هستند!

تاریخ : شنبه 90/7/30 | 11:8 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

 

Oct 21, 2011 at
By Tim Gaynor and Taha Zargoun, Reuters

SIRTE, Libya (Reuters) - Disturbing images of a blood-stained and shaken Muammar Gaddafi being dragged around by angry fighters quickly circulated around the world after the Libyan dictator"s dramatic death near his home town of Sirte.


تاریخ : شنبه 90/7/30 | 10:0 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

پروتست یا اعتراض در ابتداهمان نهضت پروتستانتیسم برعلیه کاتولیسم بود که برگرفته از مبادی اسلامی برعلیه دین مسیح بود زیرا بر اثر حمله مغولان دانشمندان ایرانی کتابها و منابع تحقیقاتی را باخود به غرب بردند تا در آرامش آنجا به تحقیقات خود ادامه دهند . دراثر تماسهایی که به وجود آمد اروپائیان نیز به علم علاقه مند شدند اما کم کم این حرکت در اوج خود به اعتراضی برعلیه تمام ادیان تبدیل شد بخصوص زمانی که بعد ازانقلاب فرانسه ایرانیها به فرانسه رفتند و اعزام دانشجو به آنجا آغاز شد تمام دانشجویان اعزامی که البته از زمان امیرکبیر آغاز شده بود و در زمان رضاخان اوج گرفت و در سالهای اخیر به صورت فرارمغزها مطرح شد ادامه همان حرکت برعلیه ادیان بود . اما آنها خبر نداشتند که درایران علاوه بر تقی ارانی ها و تقی زاده ها سید جمال الدین ها هم هستند این نهضت از زمان سید جمال الدین و محمد عبده شروع و با اقبال لاهوری در پاکستان و مدرس و آیه الله کاشانی و نواب صفوی و آیه الله خمینی و طالقانی و مطهری اذامه یافت

اما نواده های فتحعلی آخوند زاده وتقی ارانی ها بدون توجه به این حرکت راه خود را رفتند آنها راه مشروعه را به مشروطه کشاندند و باعث قتل شیخ فضل الله نوری ها شدند

آنها به دست مصدق و عبدالناصر نواب صفوی و اخوان المسلمین را لو دادند و ازبین بردند اما حرکت اسلامی رشد خود را ادامه داد و مشروعه را به حکومت اسلامی و بعدا به جمهوری اسلامی تبدیل کرد ولی آنان در همان لیبرالیزم یا کمونیزم خود غوطه می خوردند حتی منافقین و خیانت آنها درجنگ وبعد از جنگ آنها رابیدار نکرد و هنوز جذب شعارهای موسوی بودند که جریان فتنه را سامان دادند گرچه فتنه توانست گروهی از روشنفکران را به خود جذب کند اما مردم خیانت روشنفکران را خوب به یاد داشتند و در 9دی جواب آنها را دادند. ولی هنوز سر در برف فروبردن اصلاحاتی ها ادامه دارد و دل به کمک های آمریکا و فرانسه و اسرائیل خوش دارند ولی نمیدانند دم خروسشان را مردم می بینند در حالیکه خودشان نمی خواهند ببینند.


تاریخ : پنج شنبه 90/7/28 | 11:9 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

چرا صدای مردم را نمی شنوند؟

چرا صدای مردم یمن که هرروز توسط رژیم آن کشور کشته می شوند

چرا صدای مردم بحرین که رژیم آل خلیفه آنها را می کشد

چرا صدای مردم فلسطین که توسط رژیم صهیونیستی ترور می شوند  

صدای 99 درصد مردمی که در آمریکا  

و82کشور جهان توسط سرمایه داران به خاک وخون کشیده می شود

شنیده نمی شود؟

اگر رسانه ها نمی بینند و یا رادیوها نمی شنوند  

ولی مردم همدیگر را می بینند  

و صدای همدیگر را می شنوند

Why people do not hear voices?

 I heard that the Yemeni people are killed every day by the country

 Why does the voice of the people of Bahrain, the Al Khalifa regime

 Why is the voice of the Palestinian people by Zionist Terror?

 99 percent of the people"s voice in America

 82 countries, and blood is drawn by the capitalists to the soil

 Inaud ible?

 If the media cannot see or hear radio

 But people can meet and hear each other voices

 


تاریخ : سه شنبه 90/7/26 | 8:6 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

 

قرن بیستم قرن عجائب بود نه از ان جهت که اختراعات در آن زیاد بود! بل از آن جهت که مردم معکوس می زیستند و برعکس می اندیشیدند! کشورهای کمونیستی و به ظاهر مادی به دنبال فضا و دنیای سایبر بودند و کشورهای به ظاهر مسلمان و معتقد به دنبال پیروی از ماده پرستها!

شوروی کمونیست در علم متافیزیک واستفاده از رادار و موشک و رفتن به آسمانها وجایگاه خدایی که قبولش نداشت از همه جلوتر بود و آمریکای سرمایه دار برای بدست آوردن طلاها وسنگهای قیمتی کرات از او گرسنه تر! در سال 1357 وقتی زندانی سیاسی بودم یک همسلولی داشتیم بنام مهندس اربابی میگفت تحصیلکرده آمریکاست و وقتی تصمیم می گیرد به ایران برگردد در فرودگاه دستگیر و به زندان کمیته مشترک ضد خرابکاری منتقل می شود. وی کتب زیادی در باب تله پاتی و انتقال فکر نوشته و عقاید عجیبی داشت: منجمله تا من دماغم را خواراندم گفت تو آدم باهوشی هستی گفتم چرا گفت آدمهای باهوش فرکانس مغزی قوی تری دارند و شوروی این فرکانس ها را می گیرد و برای اینکه اینها فکر نکنند بر روی دماغشان سیگنا می اندازد و آنها مجبور می شوند فقط به فکر خاراندن بینی باشند!

البته جلوی خنده ام را گرفتم ولی او ادامه داد: میدانی چرا در شوروی فرار هواپیما یا فرار مغزها کم است؟ چون فرکانس عضلات دانشمندان را دارند و خلبانها موقعی که تصمیم به فرار می گیرند با ارسال امواج موافق عضلات آنها را تحریک کرده و باعث بازگرداندن بی اختیاری آنها می شوند.

تعجب مرا که دید ادامه داد مثلا همین چند وقت پیش نماینده آمریکا در سازمان ملل نیمساعت وقت گرفت تا برعلیه شوروی از تریبون سازمان ملل صحبت کند ولی امواج و یگنالهایی روی گلوی او فرستادند که تمام نیم ساعت را سرفه کرد و نتوانست حرفی بزند.

او میگفت مثلا زیردریائی ها که به اقیانوس هند میروند و هرگونه تماس با آنها مشکل می شود دانشمندان روس چندتا  بچه خرگوش را در زیر دریائی می گذارند و به فرمانده او می گویند اگر خطر پیش کدام خرگوش را بکشند و به محض کشته شدن بچه خرگوش مادرش که در ستاد فرماندهی نگهداری می شود دچار تشنج می شود و آنها می فهمند که چه خطری پیش آمده است .. 


تاریخ : سه شنبه 90/7/26 | 12:2 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر
قرن بیست و یکم با اعتراض برعلیه نظام سلطه آغاز شد مردم غرب چه حقیقتا و چه از رو ی خیال و توهم به انتظار یک حکومت واحد جهانی هستند. این حرکت هر روز متکامل تر و به حقیقت نزدیکتر می شود حقیقت جهانی همان حکومت واحد حضرت مهدی عج  است و غرب گرچه افتان و خیزان ولی راه درستی را در پیش گرفته امروزه  در آستانه سال جدید میلادی از دهه دوم قرن بیست ویکم با خیزش وسیعی در 82 کشور قیام بی ادعایی را آغاز کردند که دارای هیچ نماد شیطان پرستی یا ضد دینی نیست وبرعکس از نمادهای بسیجی مانند چفیه و یا میدان التحریر استفاده می کنند. در این میان بسیاری دغدغه رهبری این جنبش را دارند و تصور می کنند اینهمه عظمت بدون رهبری صورت می گیرد . این رهبری رهبری ازنوع الهی است نه رهبری چون رهبران کمنیستی یا امپریالیستی . در اسلام این نوع رهبری تعریف شده و دارای درجاتی است اولین آن رهبری انبیائی است و سپس رهبری امامتی و بعد از آن ولایتی است . مهمترین شاخصه آن یکی بودن و وحدت است . یعنی در تمام جهان همه باید از یک رهبر پیروی کنند و در مقابل این پیروی واحد میتوانند تا بینهایت حزب داشته باشند. لذا وجود رئیس جمهور برای هرکشور نشان تحزب است ولی همه باید برای وحدت جهانی از یک رهبر اطاعت نمایند

 

 

ائتلاف بزرگ  شهرستانیها و تهران بزرگ در جلسه مشترکی که با حزب موتلفه داشت براین نکته تاکید کرد که تاکید بر انتخاب افراد انتخاب شده قبلی اشتباه است زیرا آنان هرچه در توان داشته اند انجام داده اند باید نیروهای تازه نفس وارد میدان شوند تا اصالت نظام از قبیله سالاری در آید همانطورکه  آباد گران در برهه ای ازتاریخ توانستند نوسازی را برای  نظام به ارمغان و شعار های اولیه انقلاب اسلامی را زنده کنند، اکنون خودشان تبدیل به ضد نوسازی شده اند و باید که تازه نفس هایی جوان یا جوانفکر بیایند. مثال مهم آن هم وجود سی سال سمینارهای بین المللی است در ایران که حتی نتوانسته اند یک کشوری مثل فلسطین را آزاد کنند و بی خاصیتی این کنگره ها تا آنجاست که حتی یک جزیره ایرانی را که در سال 1349 اشغال شده نتوانستند به  ایران برگردانند!

 

 


تاریخ : دوشنبه 90/7/25 | 10:5 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

در حالیکه بورس های جهانی دچار بحران هستند

 و از سال 2008 تاکنون در سراشیبی سقوط قرار گرفته اند

 وال استریت ایران 5 برابر ارزش خود را رشد داده است

و راه برای رشد بیشتر آن هموار می باشد بطوریکه ساختمان 17 طبقه آن در سعادت آباد در حال تکمیل است  تفاوت این حرکت را در اقتصاد ایران میتوان دید که یک اقتصاد پاک است . بانکداری اسلامی و بانکداری بدون ربا و بورس پاک از تئوری های اقتصاداسلامی است   وجود هرگونه اختلاس و یا ربا خواری به شدت مورد انتقاد است و مردم و مسئولین آن را نمی پسندند

و دراین اختلاس اخیر که شاید در نظام سرمایه سالار بهترین ترفند های یک سرمایه دار باشد از نظر مردم ما مذموم است

اختلاس اخیر اگر از نظر اقتصاد سرمایه داری نگاه شود یک طرح قوی و استفاده از بالاترین میزان اعتبار سرمایه گذاری است

 که توانسته اعتماد بانکداران را جلب وبا کمترین وثیقه بالاترین اعتبار بانک را دریافت نماید

و از نظر سرمایه داری چون هنوز بدهی ها سررسید نشده اصلا اختلاسی صورت نگرفته

که وزیر اقتصاد نیز از این دیدگاه آن را مورد توجه قراداده

 دیدگاه سرمایه داری می گوید این اندیشه باید جایزه بگیرد نه آنکه سرکوب شود!

 اما مردم ایران آن را ناصواب میدانند.

 بهمین شکل در حالیکه در اقتصاد ایران بورس بازی یک ارزش منفی است

در کشورهای سرمایه داری بزرکترین افکار اقتصادی پیرامون بورس دور می زند.

لذا در ایران همه چیز باید پاک باشد و حق و ناحق نشود. واین چیزی است که جنبش وال استریت آن را کاملا مورد توجه قرار داده است و معتقد است تا وال استریت تسخیر نشود اصلاح نمی شود  .

 

Clear stock

While global stock market crisis are since the downhill fall of 2008 and have been Iran has grown five times its value on Wall Street

And it paved the way for further growth is

17 floors in the building so that in Saadat Abad has now completed

 It can be seen in the Iranian economy, which is a clean economy.

 Islamic banking and usury-free banking and the stock is clear of any misappropriation theory Islamic economy or usurer is severely criticized And public authorities do not like it

And perhaps the recent embezzlement of funds in a capitalist democracy is the best tricks of our people are alien

 Bankers Trust has been able to attract the highest with the lowest collateral to obtain bank credit

And debt maturity of capitalism, not because it did not misappropriate

The finance minister also noted that this view can see

 Vision of capitalism, says the idea should not be suppressed if the prize!

 But the Iranian people know it is unhandsome.

 Therefore, while the speculation in the Iranian economy is a negative value in capitalist countries, economic opinion about the stock market runs in Access. Iran is so clean and everything is right and wrong.


تاریخ : یکشنبه 90/7/24 | 7:48 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; text-align:right; direction:rtl; unicode-bidi:; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt;} div.Section1 {page:Section1;} -->

America is now one of the provinces of Iran

They have to show their protest against the various symbols used

As a symbol of anti-war or fighting or combat unemployment and hunger fighting

 Despite the 45 million hungry they never accumulate a million was not

The people of the terrible fear of the FBI and CIA did not fight or even to get food

But now they fear the organization bad 99 percent from the field are

Tahrir Square was like a tent and sit and Egypt have

 They are protesting not only poverty or a full belly

 They are the basis of capitalism

 And they are glad the heart of the Iranian

And they have spoken with representatives of the Iranian right .

This move just after the Iranian president in New York and began his intimate conversations

And it does not end

Until the day that America is a Muslim country and the clerical Supreme Leader and sincere dialogue with them to sit.

 The legend tells us that this time the sun comes to arise the sun  ...

And the sun is nothing but the Imam. The proof of the truth and the American people even more Hollywood can say  from Iran  their topics and plan and use it to believe ...

 


تاریخ : جمعه 90/7/22 | 11:30 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:Zar; panose-1:0 0 4 0 0 0 0 0 0 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; text-align:right; direction:rtl; unicode-bidi:; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt;} div.Section1 {page:Section1;} -->

أمریکا اکنون یکی از استانهای ایران است

أنها تاکنون برای نشان دادن اعتراض خود ار نمادهای مختلف استفاده می کردند مانند نماد ضد جنگ یا مبارزه بافقر و گرسنگی یا مبارزه با بیکاری البته باوجود 45 میلیون گرسنه هرگز تجمع آنها به یک میلیون نفر هم نمی رسید یعنی مردم از ترس سازمان های مخوف اف بی آی و سی ای ا حتی برای گرفتن غذا هم مبارزه نمی کردند اما اکنون آنها فارغ از ترس این سازمانهای مخئف 99 درصد به میدان آمده اند و مانند میدان التحریر مصر خیمه زده و تحصن کرده اند آنها دیگر فقط برای فقر یا شکم سیری نیست که اعتراض دارند آنها اساس سرمایه داری را نشان گرفته اند و می خواهند قلب ایرانی ها را خوشحال کنند و آنها با نمایندگان راستگفتار ایرانیان بسیار سخن دارند . این حرکت درست پس از حضور رئیس جمهور ایران در نیو یورک و گفتگوهای صمیمانه ایشان آغاز شد و انتهایی برای آن نیست تا روزی که آمریکا نیز یک کشور اسلامی و تابع ولایت فقیه شود رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز با آنان به گفتگوی صمیمانه بنشیند.  زیرا که روایات ما می گوید این بار نوبت غربیهاست که خورشید را بتابانند...و خورشید چیزی نیست جز امام زمان . ظهور آن حجت حق و مردم آمریکا حتی هالیوودی هایشان ازایران پرجرات تر این مباحث را طرح و استفاده می کنند و به آن اعتقاد دارند...


تاریخ : جمعه 90/7/22 | 11:18 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

    اخبار روزهای اخیر که با شیطنت پخش شده مسئولین ایران را در موضع انفعالی قرار داد بطوریکه همه یکصدا اعلام کردند رژیم سفاک عربستان را به رسمیت می شناسند و حسن همجواری دارند! و تمام کشتار آنها در بحرین ویمن را نادیده گرفتند. جالب این است که سفارت عربستان در مقابل وال استریت قراردارد واز آن جا به مردم شلیک می شود تا با ایجاد رعب و وحشت مانع  تظاهرات 99درصدی مردم شوند!

  آنوقت آنها این خبر را با خبرهای ده سال پیش پوشش داده و موجب توبه و تغییر مواضع مسئولان ایرانی شدند!


تاریخ : پنج شنبه 90/7/21 | 10:7 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر
اخبار قدیمی‌تر >>