تماس با ما مرداد 90 - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
صبا

 

کشتن ادم ها قصاص دارد نه دیه

اینکه شما فتوا می دهید فلانی را هرکس بکشد پولش را می دهم

اولا شما نه امام خمینی هستید ونه فلانی سلمان رشدی! بنابراین قیا س مع الفارق است

ثانیا دستور به کشتن یعنی آمریت در قتل و ایجاد تشویش در اذهان عمومی و اقدام علیه امنیت اجتماعی که هرکدام ازااینها جرمهای سنگینی است واگر واقعا دادستان بخواهد کاری بکند الان هم میتواند

ثالثا تنها پول چاره ساز نیست : و شما برفرض داشتن اینهمه پول باید گردن مبارک را جلوی دار بگذارید!


تاریخ : یکشنبه 90/5/30 | 3:16 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

 

موفقیت های پی در پی دولت احمدی نژاد برای هاشمی رفسنجانی بسیار گران است زیرا ایشان از ابتدا مخالف انتخاب ایشان بود و پس از انتخاب نیز احتمال دوام آوردن ان را نمی داد اما اکنون نزدیک به هفت سال است که احمدی نژاد دوام آورده و میرود که رادیکالتر از خود را برای آینده معرفی کندکه بطور طبیعی جایگاهی برای هاشمی در آن دولت رادیکال که مو را از ماست خواهد کشید نخواهد بود واینهمه غارتگری بیت المال و ترکتازیهای پسرو دختر زیر سایه پدر مهار خواهد شد لذا می بینیم که به سیم آخر زده و حرفهای شاخ دار می زند مثلا می گوید که با اینهمه پول نفت نباید فقیر داشته باشیم ! واقعا اینهمه پول نفت در 8 ساله حکومت ایشان نبود؟ یا این دست پاکی دولت است که در آمدهای نفت دیده می شود؟

 

یا می گوید متأسفانه امروزه در جامعه اسلامی بسیار دیده می‌شود که انقلابیون و مسلمانان حتی با نیت پاک برای حفظ حکومت و قدرت به تهمت، دروغ و ظلم و ستم متوسل می‌شوند و بدتر از همه اینکه این اقدامات را تحت عناوین اهداف مقدس به انجام می‌رسانند. ! عجیب است کافی شما فقط کتابها و دستنوشته های ایشان را بخوانید و ببینید که چه تهمتها به امام و اشخاص درجه یک نزه و از اینکه حرفهای او را گوش نکرده اند همه را طرد کرده است ! حتی گفته های خودش با نوشته هایش متضاد است !


تاریخ : شنبه 90/5/29 | 7:38 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر
آقای علی مطهری پدر کشتگی را با فرزند شهید بودن اشتباه گرفته و به انتقام خون پدرش مطالباتی بالاتر از مقام رهبری برای انقلاب را دارد طوری که اصلا حرف های مقام معظم رهبری را در مرود فتنه نشنیده و یا اگر شنیده درست در نقطه مقابل آن موضع می گیرد!

تاریخ : شنبه 90/5/29 | 2:30 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

U.K. without Kingdom

All people in England and Europe awake and know all problems are born from kings

For example we have many people jobless or some poor and moneyless. Spouse if the all amounts that belong to kingdom divided between them what happened? We have not any problem and poor people! Only one celebration for wedding queen have billions EU expensive. It is that the people are live in brigs and street without food. Islam says: No man or woman not king! Lord and kings was only the God that created people and give them wealth. All kings in the earth capture people and killed them for their wealth. Prophets come to say these maters. Who have ear and accept this he was a God man.  We saw that England people will be God man and send out the kings.


تاریخ : جمعه 90/5/28 | 6:49 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

 

هاشمی رفسنجانی که نمی تواند حافظه خود را از دست داده باشد برای همه حرفهای خود برون فکنی می کند. مثلا در جمع تعدادی از روحانیون که آنها را فضلا می خواند گفته برای حفظ حکومت عده ای دروغ می گویند! البته منظور او دقیقا جکومت فعلی است و صد البته اشخاص دست اندر کار اما وی فراموش کرده که تمام این حرفهایش اگر به سالهای سازندگی برگردد گریبان خودش را می گیرد و چون تجربه شخصی دارد دراین زمینه خیلی خوب می تواند آن را به دیگران نسبت دهد! میگویند کسانی که در کودکی دندان درد می گیرند بعدا دندان پزشک می شوند و کسانی که مشکلات روانی دارند روانپزشک !

خون شهید و رانت خانواده شهید!

برخی ها در دنیا همه چیز را معامله می کنند! حتی خون شهید و خانواده شهید بودن ! اکنون باهنر و مطهری نمونه چنین کسانی هستند که به اعتبار خانواده شهید بودن دارای پست و مقام شدند ولی رعایت اصول را نمی کنند مطهری دور افتاده و همه حرفهایی که سالهاست تکذیب می شود را دوباره باهمان شکل قدیمی مطرح می کند قتل های زنجیره ای نهضت آزادی و امثال آن چیزی است که نبش قبر می شود در حالیکه هیچ حرف تازه ای درآن نیست . و اصلاح طلبان که سکوت کرده اند توسط این آقایان به میدان دعوت می شوند میگویند در صدر اسلام مردی در میدان جنگ با شجاعت جنگ می کرد و جلو میرفت ولی ناگهان تیر خورد و مرد همه الله اکبر گفتند و اورا شهید خواندند اما پیامبر اسلام فرمودند ایشان فدائی حمار شد چون تمام تلاشش برای به چنگ آوردن یک حمار از دشمن بود! اکنون هم مردم دوغ و دوشاب را می فهمند همانطور در فتنه 88 خانواده شهید همت و دیگران نتوانستند کاری از پیش ببرند امروز نیز علی مطهری بیش از این بر ضدیت با انقلاب اصرار کند فقط خودش را نابود کرده زیرا مردم معیار دارند و هرکاری باید در جهت معیار ولایت باشد و اگر کسی با هر عنوان ومقامی نخواهد این اصل و این خط قرمز را رعایت نکند عرض خود می برد و زحمت ما میدارد.


تاریخ : پنج شنبه 90/5/27 | 4:8 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

در یک اقدام هماهنگ روزنامه های زنجیره ای از علی مطهری تیتر زدند واو را بانی اصلی فتنه 88 معرفی کردند وا ز زبان وی نوشتند راهپیمائی 25 خرداد 88 خود جوش بوده است ! و تمام حرفهای تکراری سران فتنه را در یک مجموعه در تمام صفحات اول خود نوشتند! علی مطهری ادعا کرد شورای نگهبان  پس از مناظره موسوی و احمدی نژاد باید صلاحیت احمدی نژاد را رد می کرد! این اقایان پرمدعا حتی می خواهند برای شورای نگهبان هم تکلیف تعیین کنند. و بدیهی است اگر شورای نگهبان یا دیگران حرفشان را گوش ندادند اگر دستشان برسد گردن آن ها راهم بزنند! خشم علی مطهری از گذران 7 سال موفقیت آمیز دوران احمدی نژاد پایانی ندارد. ولی فقط یک شانس دارد که آن هم منتسب است به بیت شهید مطهری. والا اگر یک فرد عادی بود نه تنها به واسطه این دروغ ها باید به دادگاه میرفت بلکه از نمایندگی هم باید عزل می شد . اما ملت ایران بیدار است واز کسانی که از رانت شهدا استفاده کرده و  وسیله تبلیغ ضد انقلاب می شوند بموقع حساب کشی خواهد کرد...


تاریخ : سه شنبه 90/5/25 | 8:16 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

New globalizations

The world will awake and people to strike and wanted new idea.

In this new globalization they wanted the world like in Iran.

For example in England they wanted the land without the king like IRI. In U.S.A people wanted the free in idea and religious. The will be jobless but don’t like to work for drugs or Mari Joanna. In Africa they need food but not from U.S.A! in Asia all people wanted God and not the Satan!   


تاریخ : دوشنبه 90/5/24 | 7:41 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

عجیب است کسانی که همه آن ها را ماورائی می دانند از سریال های  ماورائی تلویزیون انتقاد می کنند در حالیکه این سریال ها تکراری نیستند بلکه بستری هستند برای باور پذیر کردن سخنانی که غالبا مردم میدانند ولی باور نمی کنند. روزنامه ایران که با خاتون خود چادر نشانه ملی را یک نشان عهد قاجار می داند و از مدافعین اصلی حلقه کیهانی است در تیتر بزرگی از این سریال ها انتقاد کرده و آن را تکراری دانسته است در حالیکه نظر مردم برعکس آن است و خلوت بون خیابان ها در ساعات ذکر شده نشان علاقه مردم به تماشای این نوع سریال هاست که یاد آور مرگ و عالم برزخ و حساب و کتاب است و چه چیزی بهتر از این البته عده ای مثل آقای قرائتی که می گوید اذان نباید از بلند گو پخش وشد معتقدند همه آثار اسلامی باید از بین برود تا کسی اعتراض نکند! صبح تاشب اگر خنده و کرکره  بازار باشد عیبی ندارد و لی یک سریال مثلا ستایش پخش می شود او را سلطان غم می خوانند و می گویند ایرانی ها غم پرستند!

New globalizations

The world will awake and people to strike and wanted new idea.

In this new globalization they wanted the world like in Iran.  


تاریخ : دوشنبه 90/5/24 | 7:17 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر
بی بی سی یک بنگاه سخن پراکنی است که اغلب سهامداران آن از اعراب وهابی یا ایرانیان ضد انقلاب هستندلذا بهتراست دراین حالت ورشکستگی صدا وسیمای ایران آن را بخرد واین راه تازه ای برای خرید تمامی بنگاههای سخن پراکنی و ماهواره های جهانی باز خواهدکرد
< type="text/java">
اکنون پلاک 10 لندن در اختیار ایرانیان است مغز متفکر آنان آقازاده های فراری ایرانی هستند که به شورای سلطنتی در سرکوب انقلابیون کمک می کنند د ر تازه ترین اقدام دستور استخدام بیش از هزار نفر از ایرانیان ضدانقلاب در اینتلیجنت سرویس صادر شده و سفارت انگلیس در ایران روزهای شلوغی را طی می کنند لذا این حق انقلابیون است که از بسیج ایران کمک بگیرند تا بتوانند در مقابل گروههای ضد انقلاب که در لباس پلیس انگلیس به انقلابیون شلیک می کنند بایستند..
< type="text/java">
لشکر کشی عربستان به بحرین درواقع یک خوش شانسی برای معارضین و انقلابیون عربستان است تا به راحتی بتوانند با آل سعود مبارزه کنند زیرا نیروهای وهابی آن برای مبارزه به بحرین رفته و درعین حال نمیتوانند در دوجبهه مبارزه نمایند

تاریخ : شنبه 90/5/22 | 12:19 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر
خانم معتمد آریا که درفیلم خود ساختار شکنی کرده و تماس از نزدیک را را زیر سوال برده دلش برای ماه رمضان لک زده و در سینما آفریقا اقدام به اهدا بسته های افطاری به تماشاگران فیلم خود نموده . البته اینها همه خوب است ولی به شرط رعایت حجاب اسلامی و نداشتن تماس از نزدیک !چون گفته اند افطاری دادن مستحب و لی حفظ حجاب و اجب...
< type="text/java">
روز نامه های زنجیره ای با هماهنگی زور نامه همش هری حملات جدیدی را علیه دولت سامان دادند و با یک اقدام هماهنگ برعلیه آبشخور خود که از ریز مانده های سفره خوانسالاران بود شوریدند و دولت را متهم به حمایت از رفاه طلبان کردند در حالیکه وام صد میلیونی نه به بار است و نه به دار و بانک مسکن نه دولت است نه تمامی آن معلوم نیست چرا اینطور اینها ناگهان ضد رفاه طلبان شدند!

 


تاریخ : جمعه 90/5/21 | 10:59 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر
اخبار قدیمی‌تر >>