سفارش تبلیغ
صبا

آقای منصور ارضی

 

کشتن ادم ها قصاص دارد نه دیه

اینکه شما فتوا می دهید فلانی را هرکس بکشد پولش را می دهم

اولا شما نه امام خمینی هستید ونه فلانی سلمان رشدی! بنابراین قیا س مع الفارق است

ثانیا دستور به کشتن یعنی آمریت در قتل و ایجاد تشویش در اذهان عمومی و اقدام علیه امنیت اجتماعی که هرکدام ازااینها جرمهای سنگینی است واگر واقعا دادستان بخواهد کاری بکند الان هم میتواند

ثالثا تنها پول چاره ساز نیست : و شما برفرض داشتن اینهمه پول باید گردن مبارک را جلوی دار بگذارید!


» نظر

سیم آخر

 

موفقیت های پی در پی دولت احمدی نژاد برای هاشمی رفسنجانی بسیار گران است زیرا ایشان از ابتدا مخالف انتخاب ایشان بود و پس از انتخاب نیز احتمال دوام آوردن ان را نمی داد اما اکنون نزدیک به هفت سال است که احمدی نژاد دوام آورده و میرود که رادیکالتر از خود را برای آینده معرفی کندکه بطور طبیعی جایگاهی برای هاشمی در آن دولت رادیکال که مو را از ماست خواهد کشید نخواهد بود واینهمه غارتگری بیت المال و ترکتازیهای پسرو دختر زیر سایه پدر مهار خواهد شد لذا می بینیم که به سیم آخر زده و حرفهای شاخ دار می زند مثلا می گوید که با اینهمه پول نفت نباید فقیر داشته باشیم ! واقعا اینهمه پول نفت در 8 ساله حکومت ایشان نبود؟ یا این دست پاکی دولت است که در آمدهای نفت دیده می شود؟

 

یا می گوید متأسفانه امروزه در جامعه اسلامی بسیار دیده می‌شود که انقلابیون و مسلمانان حتی با نیت پاک برای حفظ حکومت و قدرت به تهمت، دروغ و ظلم و ستم متوسل می‌شوند و بدتر از همه اینکه این اقدامات را تحت عناوین اهداف مقدس به انجام می‌رسانند. ! عجیب است کافی شما فقط کتابها و دستنوشته های ایشان را بخوانید و ببینید که چه تهمتها به امام و اشخاص درجه یک نزه و از اینکه حرفهای او را گوش نکرده اند همه را طرد کرده است ! حتی گفته های خودش با نوشته هایش متضاد است !


» نظر

پدر کشتگی یا فرزند شهید؟

آقای علی مطهری پدر کشتگی را با فرزند شهید بودن اشتباه گرفته و به انتقام خون پدرش مطالباتی بالاتر از مقام رهبری برای انقلاب را دارد طوری که اصلا حرف های مقام معظم رهبری را در مرود فتنه نشنیده و یا اگر شنیده درست در نقطه مقابل آن موضع می گیرد!

» نظر

U.K. without Kingdom

U.K. without Kingdom

All people in England and Europe awake and know all problems are born from kings

For example we have many people jobless or some poor and moneyless. Spouse if the all amounts that belong to kingdom divided between them what happened? We have not any problem and poor people! Only one celebration for wedding queen have billions EU expensive. It is that the people are live in brigs and street without food. Islam says: No man or woman not king! Lord and kings was only the God that created people and give them wealth. All kings in the earth capture people and killed them for their wealth. Prophets come to say these maters. Who have ear and accept this he was a God man.  We saw that England people will be God man and send out the kings.


» نظر

فرافکنی هاشمی

 

هاشمی رفسنجانی که نمی تواند حافظه خود را از دست داده باشد برای همه حرفهای خود برون فکنی می کند. مثلا در جمع تعدادی از روحانیون که آنها را فضلا می خواند گفته برای حفظ حکومت عده ای دروغ می گویند! البته منظور او دقیقا جکومت فعلی است و صد البته اشخاص دست اندر کار اما وی فراموش کرده که تمام این حرفهایش اگر به سالهای سازندگی برگردد گریبان خودش را می گیرد و چون تجربه شخصی دارد دراین زمینه خیلی خوب می تواند آن را به دیگران نسبت دهد! میگویند کسانی که در کودکی دندان درد می گیرند بعدا دندان پزشک می شوند و کسانی که مشکلات روانی دارند روانپزشک !

خون شهید و رانت خانواده شهید!

برخی ها در دنیا همه چیز را معامله می کنند! حتی خون شهید و خانواده شهید بودن ! اکنون باهنر و مطهری نمونه چنین کسانی هستند که به اعتبار خانواده شهید بودن دارای پست و مقام شدند ولی رعایت اصول را نمی کنند مطهری دور افتاده و همه حرفهایی که سالهاست تکذیب می شود را دوباره باهمان شکل قدیمی مطرح می کند قتل های زنجیره ای نهضت آزادی و امثال آن چیزی است که نبش قبر می شود در حالیکه هیچ حرف تازه ای درآن نیست . و اصلاح طلبان که سکوت کرده اند توسط این آقایان به میدان دعوت می شوند میگویند در صدر اسلام مردی در میدان جنگ با شجاعت جنگ می کرد و جلو میرفت ولی ناگهان تیر خورد و مرد همه الله اکبر گفتند و اورا شهید خواندند اما پیامبر اسلام فرمودند ایشان فدائی حمار شد چون تمام تلاشش برای به چنگ آوردن یک حمار از دشمن بود! اکنون هم مردم دوغ و دوشاب را می فهمند همانطور در فتنه 88 خانواده شهید همت و دیگران نتوانستند کاری از پیش ببرند امروز نیز علی مطهری بیش از این بر ضدیت با انقلاب اصرار کند فقط خودش را نابود کرده زیرا مردم معیار دارند و هرکاری باید در جهت معیار ولایت باشد و اگر کسی با هر عنوان ومقامی نخواهد این اصل و این خط قرمز را رعایت نکند عرض خود می برد و زحمت ما میدارد.


» نظر

علی مطهری شانس خود را برای جانشینی سران فتنه امتحان می کند

در یک اقدام هماهنگ روزنامه های زنجیره ای از علی مطهری تیتر زدند واو را بانی اصلی فتنه 88 معرفی کردند وا ز زبان وی نوشتند راهپیمائی 25 خرداد 88 خود جوش بوده است ! و تمام حرفهای تکراری سران فتنه را در یک مجموعه در تمام صفحات اول خود نوشتند! علی مطهری ادعا کرد شورای نگهبان  پس از مناظره موسوی و احمدی نژاد باید صلاحیت احمدی نژاد را رد می کرد! این اقایان پرمدعا حتی می خواهند برای شورای نگهبان هم تکلیف تعیین کنند. و بدیهی است اگر شورای نگهبان یا دیگران حرفشان را گوش ندادند اگر دستشان برسد گردن آن ها راهم بزنند! خشم علی مطهری از گذران 7 سال موفقیت آمیز دوران احمدی نژاد پایانی ندارد. ولی فقط یک شانس دارد که آن هم منتسب است به بیت شهید مطهری. والا اگر یک فرد عادی بود نه تنها به واسطه این دروغ ها باید به دادگاه میرفت بلکه از نمایندگی هم باید عزل می شد . اما ملت ایران بیدار است واز کسانی که از رانت شهدا استفاده کرده و  وسیله تبلیغ ضد انقلاب می شوند بموقع حساب کشی خواهد کرد...


» نظر

New globalizations

New globalizations

The world will awake and people to strike and wanted new idea.

In this new globalization they wanted the world like in Iran.

For example in England they wanted the land without the king like IRI. In U.S.A people wanted the free in idea and religious. The will be jobless but don’t like to work for drugs or Mari Joanna. In Africa they need food but not from U.S.A! in Asia all people wanted God and not the Satan!   


» نظر

ماورائی ها موفق هستند

عجیب است کسانی که همه آن ها را ماورائی می دانند از سریال های  ماورائی تلویزیون انتقاد می کنند در حالیکه این سریال ها تکراری نیستند بلکه بستری هستند برای باور پذیر کردن سخنانی که غالبا مردم میدانند ولی باور نمی کنند. روزنامه ایران که با خاتون خود چادر نشانه ملی را یک نشان عهد قاجار می داند و از مدافعین اصلی حلقه کیهانی است در تیتر بزرگی از این سریال ها انتقاد کرده و آن را تکراری دانسته است در حالیکه نظر مردم برعکس آن است و خلوت بون خیابان ها در ساعات ذکر شده نشان علاقه مردم به تماشای این نوع سریال هاست که یاد آور مرگ و عالم برزخ و حساب و کتاب است و چه چیزی بهتر از این البته عده ای مثل آقای قرائتی که می گوید اذان نباید از بلند گو پخش وشد معتقدند همه آثار اسلامی باید از بین برود تا کسی اعتراض نکند! صبح تاشب اگر خنده و کرکره  بازار باشد عیبی ندارد و لی یک سریال مثلا ستایش پخش می شود او را سلطان غم می خوانند و می گویند ایرانی ها غم پرستند!

New globalizations

The world will awake and people to strike and wanted new idea.

In this new globalization they wanted the world like in Iran.  


» نظر

لندن در اختیار ضد انقلابیون ایران

بی بی سی یک بنگاه سخن پراکنی است که اغلب سهامداران آن از اعراب وهابی یا ایرانیان ضد انقلاب هستندلذا بهتراست دراین حالت ورشکستگی صدا وسیمای ایران آن را بخرد واین راه تازه ای برای خرید تمامی بنگاههای سخن پراکنی و ماهواره های جهانی باز خواهدکرد
< type="text/java">
اکنون پلاک 10 لندن در اختیار ایرانیان است مغز متفکر آنان آقازاده های فراری ایرانی هستند که به شورای سلطنتی در سرکوب انقلابیون کمک می کنند د ر تازه ترین اقدام دستور استخدام بیش از هزار نفر از ایرانیان ضدانقلاب در اینتلیجنت سرویس صادر شده و سفارت انگلیس در ایران روزهای شلوغی را طی می کنند لذا این حق انقلابیون است که از بسیج ایران کمک بگیرند تا بتوانند در مقابل گروههای ضد انقلاب که در لباس پلیس انگلیس به انقلابیون شلیک می کنند بایستند..
< type="text/java">
لشکر کشی عربستان به بحرین درواقع یک خوش شانسی برای معارضین و انقلابیون عربستان است تا به راحتی بتوانند با آل سعود مبارزه کنند زیرا نیروهای وهابی آن برای مبارزه به بحرین رفته و درعین حال نمیتوانند در دوجبهه مبارزه نمایند

» نظر

تماس از نزدیک

خانم معتمد آریا که درفیلم خود ساختار شکنی کرده و تماس از نزدیک را را زیر سوال برده دلش برای ماه رمضان لک زده و در سینما آفریقا اقدام به اهدا بسته های افطاری به تماشاگران فیلم خود نموده . البته اینها همه خوب است ولی به شرط رعایت حجاب اسلامی و نداشتن تماس از نزدیک !چون گفته اند افطاری دادن مستحب و لی حفظ حجاب و اجب...
< type="text/java">
روز نامه های زنجیره ای با هماهنگی زور نامه همش هری حملات جدیدی را علیه دولت سامان دادند و با یک اقدام هماهنگ برعلیه آبشخور خود که از ریز مانده های سفره خوانسالاران بود شوریدند و دولت را متهم به حمایت از رفاه طلبان کردند در حالیکه وام صد میلیونی نه به بار است و نه به دار و بانک مسکن نه دولت است نه تمامی آن معلوم نیست چرا اینطور اینها ناگهان ضد رفاه طلبان شدند!

 


» نظر
   1   2   3      >
احبار قدیمی تر
آبان 1387
آذر 1387
مهر 1387
شهریور 1387
مرداد 1387
تیر 1387
خرداد 1387
اردیبهشت 1387
فروردین 1387
اسفند 1386
بهمن 1386
دی 1386
آذر 1386
آبان 1386
مهر 1386
شهریور 1386
مرداد 1386
تیر 1386
خرداد 1386
اردیبهشت 1386
دی 1387
بهمن 1387
فروردین 1388
اسفند 1387
اردیبهشت 88
اردیبهشت 1388
خرداد 1388
تیر 1388
مرداد 1388
شهریور 1388
مهر 1388
آبان 1388
دی 1388
بهمن 1388
اسفند 1388
فروردین 1389
اردیبهشت 1389
خرداد 1389
تیر 1389
مرداد 1389
مرداد 89
شهریور 89
مهر 89
آبان 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
بهمن 88
مرداد 90
شهریور 90
مهر 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
فروردین 93
آبان 87
اردیبهشت 93
اردیبهشت 89
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
شهریور 93
مهر 93
آبان 93
آذر 93
دی 93
بهمن 93
اسفند 93
فروردین 94
اردیبهشت 94
خرداد 94
تیر 94
مرداد 94
شهریور 94
مهر 94
پاییز 94
زمستان 94
بهار 90
بهار 95
تابستان 95
پاییز 95
زمستان 95
بهار 96
تابستان 96
پاییز 96