تماس با ما شهریور 94 - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
صبا

آمانو را دستگیر کنید به 5دلیل

   آیا مردم ایران به اندازه مردم: انگلستان میتوانند ابراز وجود کنند؟ آن ها خواستار جبوگیری از ورود نادان یابو شدند، و با امضا طومار خواستار محاکمه او شدند. گرچه دولت به حرف آن ها، و به قانون خودش عمل نکرد، و این جنایتکار جنگی را پس از پذیرایی رها کرد. آیا میتوان پیشنهاد کرد مردم ایران هم، جرات کنند طوماری امضا کنند تا: آمانو را نیز به خاطر عاملیت در: ایجاد جنگ ها ی آمریکا علیه عراق دستگیر کنند؟ البته جرم های سیاسی ، امنیتی و جنگی ایشان بسیار زیاد است، که ما به چند نمونه آن اشاره می کنیم:

اول : ارسال اطلاعات دانشمندان هسته ای ایران به:جوخه های ترور رژیم صهیونیستی، برای آنکه آنان شناسایی شده و ترور شوند . آمانو عاملا و عامدا این اطلاعات را، به رژیم صهیونیستی داد. و حتی از بابت فروش این اطلاعات، میزان 30میلیون دلار دریافت کرد! و این مبلغ را به عنوان کمک آمریکا و: رژِیم صهیونیستی، به آژانس عنوان کرد وی حتی مدعی شد: مبالغ دیگری نیز گرفته است، که صرف پیشبرد صلح و امنیت جهانی می کند! حالا معلوم است آمریکایی که: قادر نیست بدهی خود را بپردازد، در این جا چرا به سرعت دست به جیب می شود؟

دوم :از نظر ایشان و اربابان: صهیونیستی آمریکایی ایشان، کشتن ایرانی یا سوری ، لبنانی یا عراقی، کمک به صلح جهانی است! برای اثبات این موضوع کافی است بدانیم، ایشان همه اطلاعات نظامی ایران را، به ارتش آمریکا و سنا ارائه داده است! گرچه ایشان در رسانه ها ادعا کرده: که نداده است ولی، این فقط یک جنگ روانی است و: امکان ندارد که آمانو به آمریکا دعوت شود، و اسناد خواسته شده را  ندهد، و سالم از آن خارج شود!

سوم : معاونت در قتل مردم عراق و افغانستان و آمریکا! برای ارائه گزارش دروغین: وجود سلاح های اتمی، شیمیایی و کشتار جمعی در عراق، که باعث ایجاد جنگ بین عراق و :کشورهای غربی و عربی شد. میلیون ها نفر را آواره کرد، هزاران نفر از سربازان: آمریکایی و عراقی را به کشتن داد! و هنوز به این گزارش دروغ اعتراف نکرده، و عذر خواهی هم نمی کند! همین کار را در رابطه با ایران هم دنبال می کند.

چهارم : جنگ طلبی مدام علیه ایران اسلامی، با اینکه بار ها رهبر معظم انقلاب اسلامی، اعلام کرده که ایران به دنبال سلاح اتمی نیست، ولی ایشان دائما اعلام می کند: که ایران دنبال بمب اتمی می باشد! با اینکه هیچ شواهدی تاکنون بدست نیاورده، ولی نه عذر خواهی می کند و: نه دست از اعلام جنگ روانی دائمی، علیه ایران برمی دارد.

پنجم غصب جایگاه ایران: در ریاست سازمان بین المللی انرژی اتمی :در حالیکه به طور ادواری، ریاست سازمان بین المللی انرژی اتمی به ایران می رسید، ایشان با همین گزارش های دروغ، مبنی بر اینکه ایران به دنبال بمب اتمی است! ذهن اعضا را مشوش کرد، تا ایران رای نیاورد و نماینده آسیا، خود ایشان از کره انتخاب شود!

پنجم : سوء استفاده از قدرت و اعمال هزینه های غیرقانونی بر علیه ایران و بازرسی های فراقانونی و حتی غیر قانونی!مطابق اصول قانون اصلی سازمان بین المللی انر اتمی اعضا باید به یکدیگر برای رسیدن به توان اتمی کمک کنند ولی ایشان نه تنها مانع کمک اعضا می شد بلکه حتی مانع پیشرفت های بومی ایران هم می شد.

ششم :آمانو حتی در تخویل کلاهک های: هسته ای کره به آمریکا و نیز، تخریب و تحویل تاسیسات اتمی لیبی، نقش اساسی داشته و بطور غیر قانونی مانع: رشد و توسعه این علم در میان اعضا ،و کشورهای تابع قانون انرژی هسته ای می شده است. و در اغلب موارد دارایی ها و موجودی های انبار این کشورها را، به نفع آمریکا و اروپا واسرائیل ، که اصلا عضو ان پی تی هم نیستند مصادره می کرده است.

 

هفتم آمانو با رفتار های غیر متعارف، نه تنها داور خوبی برای برجام نیست، بلکه حتی میتوان اثبات کرد که: ایشان ساز مان انرژی اتمی را از نقش: حامی اعضا به یک سازمان: جاسوسی تنزل داده است. اکنون این سازمان بالاتر از ساز مان سیا  و: موساد قرار دارد. یعنی هر جایی که این دو سازمان قدرت نفوذ ندارند، این سازمان امکانات جاسوسی از: اطلاعات را برای  آن ها فراهم می کند. و برای در آمد بیشتر، اطلاعات محرمانه خود را به اسرائیل و آمریکا می فروشد. ما مطمئن هستیم که اگر ایشان دستگیر و: راهی زندان شوند به عنوان مخزن الاسرار: تمام سازمان های جاسوسی، حرف های زیادی برای گفتن دارد.

اعتقال أمانو على 5 أسباب

 هو الشعب الإیرانی شعب إنجلترا لا یستطیعون التعبیر؟ انهم یریدون تجنب العمود الفقری جاهل، وذلک بالتوقیع على عریضة یطالبون بمحاکمته. على الرغم من أن الحکومة لاجراء محادثات حول هذا الموضوع، وأنه لم یکن الوفاء للقانون، وهذا مجرم حرب بعد خروجه من الاستقبال. هل من الممکن أن تقدم الشعب الإیرانی، یجرؤ على توقیع عرائض إلى أمانو أیضا بسبب وکالة فی القبض على الحرب الأمریکیة على العراق؟ کتلة سیاسیة وأمنیة ومحاربتهم عالیة جدا، سنذکر بعضا منها:

أول الإیرانیة النوویة علماء من المعلومات: فرق الاغتیال الإسرائیلیة، لأنها حددت والإرهاب. أمانو قانون مکافحة غسل الأموال وتعمد هذه المعلومات إلى الکیان الصهیونی. وحتى بیع المعلومات، تلقى 30 ملیون $! وهذا المبلغ مساعدة أمریکا والکیان الصهیونی، وقالت وکالة، وقال انه حتى جادل بأن أموال إضافیة قد قضى على تعزیز السلام والأمن الدولیین! أمریکا غیر واضحة بالفعل أنه یمکن سداد دیونها، حیث یحصل بسرعة جیب؟

ثانیا، وسادة: له الأمریکی قتل الصهیونی الإیرانی أو السوری، اللبنانی أو العراقی، والمساهمة فی السلام العالمی! لإثبات ذلک یکفی أن نعرف، وأنهم جمیعا معلومات الجیش الإیرانی والجیش وأعطى مجلس الشیوخ أمریکا! على الرغم من أنه قد ادعى فی وسائل الإعلام أن لدیها لا، انها مجرد حرب نفسیة من المستحیل امانو دعا إلى أمریکا، ولم یطلب وثائق، وکذلک للخروج منه!

الناس یقتلون الثالث فی العراق وأفغانستان، وأمریکا! لتوفیر کاذبة: الأسلحة النوویة والکیمیائیة والدمار الشامل فی العراق، والتی تسببت فی الحرب بین العراق والدول الغربیة، وکانت اللغة العربیة. الملایین من المشردین، والآلاف من الجنود الأمیرکیین والعراقیین قتلوا! لا تزال غیر واعترف هذا التقریر کاذبة، ولم تعتذر! اتبع نفسه فی العلاقة مع إیران.

رابعا: إثارة الحرب المستمرة ضد إیران، على الرغم مرارا قائد الثورة الإسلامیة، وأعلن أن إیران لا تسعى لامتلاک أسلحة نوویة، لکنه یقول دائما ان ایران تسعى للحصول على قنبلة نوویة! على الرغم من أن أی دلیل لم یفز، ولکن لا اعتذار ولا تتوقف مع الحرب النفسیة الدائمة ضد یأخذ إیران.

أمسک إیران المرکز الخامس فی رأس الدولیة للطاقة الذریة وبینما دوریا، وجاء رئیس المنظمة الدولیة للطاقة الذریة إیران لهم مع تقاریر کاذبة، أن إیران تسعى للحصول على قنبلة نوویة! عقول الأعضاء الخلط، وإیران لم یصوتوا وممثلی الآسیویة، انتخب زبدة الخاصة!

خامسا:! إساءة استخدام السلطة، والإجراءات غیر القانونیة ضد إیران والتفتیش تکالیف اضافیة وحتى غیر قانونی الأعضاء الطاقة النوویة وفقا لمبادئ القانون الدولی، یجب على المنظمة أن تساعد بعضها البعض لتحقیق قدرة نوویة، لکنها لا تساعد فقط على منع الأعضاء وکان من موالید إیران من التقدم.

ستة Manvhty فی Tkhvyl مباراة دولیة: أمریکا والدمار النووی الکوری وتسلیم المنشآت النوویة فی لیبیا، دورا رئیسیا وتعرقل نمو وتطور المعرفة بین أفراد بشکل غیر قانونی، وسیتعین على البلدان أن قانون الطاقة النوویة هو. فی معظم الحالات، تم مصادرة الأصول والمخزون لتخزین هذه البلدان، لصالح أمریکا وأوروبا، وإسرائیل، وأنه لیس عضوا فی معاهدة حظر الانتشار النووی.

 

السلوک غیر تقلیدیة السابع أمانو، ولیس فقط تحدیا جیدا لBrjam لا یمکن حتى لإثبات أنها منظمة الطاقة الذریة فی دور: دعم أعضاء المنظمة: یتم تخفیض الاستخبارات. المنظمة هی أعلى الآن من وکالة المخابرات المرکزیة والموساد هی. هذا هو المکان الذی المنظمتین والاستفادة من التسهیلات التجسس منظمة: المعلومات التی یقدمها. وعن المزید من الدخل، معلوماتک السریة لإسرائیل وأمریکا تبیع. ونحن واثقون من أنه إذا تم القبض علیه: یتم إرسالها إلى السجن کما اسرار خزان: جمیع وکالات الاستخبارات، الکثیر لیقوله.


تاریخ : یکشنبه 94/6/29 | 11:15 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

سال ها است که مردم، تحت فشار زیاد به زیارت خانه خدا می روند، و با پرداخت هزینه های هنگفت، تیر و تفنگ و اسلحه می شوند: برعلیه مردم یمن و فلسطین و سوریه! یا اینکه اره و تیشه می شوند و: به جان آثار اسلامی مکه و مدینه می افتند . نگویید که خبر ندارید، یا انشاء الله که گربه است! اولین نشان درد آور این دانایی شما، تخریب بقیع است و شما می دانید که: آل سعود اولین کاری که کرد، مقبره 4 امام شیعه را تخریب، و از بین برد و علمای اعلام و: حجج اسلام هیچ کاری از دستشان نیامد.

سالیان سال توهین و افترا به شیعه را، در دستور کار خود قرار داد، و کتب فراوانی نوشت، تا ائمه اطهار را از اهلبیت بودن، و اهل طهارت بودن پشیمان کند! یا مردم را از آن ها دلزده نماید، و مراجع عظام فقط تماشا کردند، و کاری از دستشان نیامد .

حجاج ایرانی را در حرم امن الهی کشتار کردند، فقط امام راحل بود که حرفی زد، و بقیه ساکت بودند! امام راحل فرمود: اگر صدام و امریکا را هم ببخشیم، آل سعود را نمی بخشیم. ولی آقایان برعکس ! آل سعود را بخشیدند و به دستبوس  رفتند، حتی چندان رفیق شدند که: قرار شد که فامیل هم بشوند! البته آن ها باصدام و آمریکا هم، رفیق شدند ولی حالا نمی شد بگویند!

به دستور همان ها، حج را برخلاف دستور خدا جیره بندی کردند، و هزینه های گزاف از مردم گرفتند. و در آنجا پول های زیادی خرج کردند تا: دست آل سعود خالی نماند و: بتواند بیشتر به اسلام خیانت کتد!

می گویند اگر ماهم حرفی می زدیم، مثل سوری ها و یا یمن، ممنوع الحج می شدیم! گویا هر سال رفتن به حج، و در آنجا کنگر خوردن و لنگر انداختن، و به تمام فقرا و و سیاهپوستان فخر فروختن، یک عمل واجب و حیاتی بود که: آن ها از آن دست بر نمی داشتند. بنده یک سال ناظر مالی بودم و: می دیدیم که چه گشاد بازی هایی، به خرج ملت ایران انجام می دهند!

دولت برای اینکه بازرسین سخت نگیرند، به آن ها پول دو تا قربانی می داد! که یکی از آن ها احتیاط باشد، و رئیس کاروان ها هم خوب می رسیدند! حتی بازاری های مکه و مدینه هم، ما را می شناختند و تعارف های زیادی می کردند. ریالین! می دادند تا استخر یا آن جاهایی که: دلمان می خواست برویم! وبعد که از بازرسین خیالشان راحت می شد، هرچه می خواستند به مردم زور می گفتند، و به ایرانی ها فحش می دادند.    گروههایی را مامور کرده بودند: تا ایرانی ها را شناسایی کنند، آن ها تحقیر کنند و اگر خواستند: حجرالاسود یا خانه خدا را ببوسند، بگویند شما مشرک هستید! وجلوی آن ها را بگیرند. اینها تازه ظاهر قضیه بود که: هر ایرانی با پوست و گوشت خود، این تبعیض را لمس می کرد. و کسی نمی تواند ادعا کند نمی دانسته، و انشاء الله آن ها آدم های خوبی بودند! و نیت خیر داشته اند.

اخیرا هم که مردم یمن را ممنوع الحج کردند، این آقایان هم مثل سازمان ملل لال شدند، و هیچ نگفتند اما مردم یمن، پول حج خود را به کمیته های مردمی و: گردان های انصار الله دادند، تا اسلحه بخرند و با آل سعود بجنگند. تعدادی از آن ها بجای التماس معمول ایرانی ها! و دست بوسی های چاپلوسانه، رفتند و عکس های اوباما و: نادان یابو و آل یهود را به هم چسباندند، و بجای رمی جمرات آن ها را سنگباران کردند.

 

یاد روایتی افتادم که شخصی، در زمان امام صادق حج می کرد، و با دیدن شلوغی اطراف کعبه، به امام صادق عرض کرد: خداوند اینهمه بندگان خوب دارد! لیکن امام صادق دو انگشت مبارک را، جلوی چشم او گرفت و او ناگهان فریاد کرد: چقدر خوک و خرس می بیند! و امام فرموده باشد که: این ها باطن همان اشخاصی است، که تو می بینی ؟ حالا کسانی که در میان کشتار: یمنی ها و و آوارگی عراقی ها و سوری ها، با آرامش کامل در کنار آل سعود، زیارت می کنند چه توجیهی دارند؟هل یجب الحج؟

لسنوات الشعب تحت ضغط للذهاب زیارة بیت الله، وبتکالیف هائلة، القوس ومسدس وبندقیة هم: الیمن وفلسطین وسوریا ضد الشعب! أو المنشار والفأس هم: الآثار الإسلامیة من مکة المکرمة والمدینة المنورة لتموت. لا أقول أن لا تعرف، أو وآمل أن القط! المعرض الأول من هذه المعرفة یسىء لک، وتدمیر الباقی، وأنت تعلم أن أول ما آل سعود، ضریح الإمام الشیعی 4 دمرت، ودمر والعلماء وأعلن: کان HJJ الإسلام شیئا لم یفعل.
سنوات التشهیر إلى الشیعة، فی جدول أعماله، وکتب العدید من الکتب، والأئمة من أهل البیت ه، ومن نقاء عقله! أو بالملل الناس منهم، ومجرد شاهد سلطات کبیرة، ولیس هناک ما فعلوا.
الحجاج الإیرانیین فی ضریح الدمار آمن الإلهی، وکان الإمام فقط القلیل من الکلام، والباقون الصمت! قال الإمام الخمینی، إذا صدام وأمریکا، أیضا، یغفر، یغفر آل سعود. لکن السید العکس! ذهب آل سعود والحافلة، حتى زمیل القلیل الذی کان من المفترض أن تکون الأسرة معا! کانت بطبیعة الحال، وکلاهما صدام وأمریکا، والأصدقاء، ولکن لن أقول ذلک!
وفی البیان نفسه، خلافا لوصیة الحج والحصص، وکان الناس رسوما باهظة. حیث قضى الکثیر من المال لتسلیم فعلت سعود لیس فارغا: أنه یزیل أکثر خیانة الإسلام!
یقولون أننا إذا کانوا یدعون فی الکلام، مثل سوریا أو الیمن، الحاج حصلت المحظورة! یبدو کل عام لأداء فریضة الحج، وأین تأکل الخرشوف والمیناء، وعلى جمیع السود الفقیرة والتفاخر، وکان هذا العمل الحیوی أنها لیست منه. کنت فی السنة من المشرفین المالی: رأیت ألعاب کیف فضفاضة، وعلى حساب الشعب الإیرانی یفعلون!
الدولة مفتشی الصعب تجنب، لکان الضحیتین المال! وهی واحدة من الحذر، وکان رئیس القافلة أیضا جیدة! التجار حتى من مکة المکرمة والمدینة المنورة، ونحن نعرف، وکان الکثیر من الثناء. 2 ریال! إلى حوض السباحة أو الأماکن التی یمکن أن نذهب! ثم کان أن المفتشین شعرت بالارتیاح، کما انهم یریدون اجبار قال الناس، وکان الإیرانیون الشتائم. تم تعیین مجموعات: للتعرف على الإیرانیین، فإنه یذل وإذا أرادوا أن تقبیل الحجر الأسود أو بیت الله، ویقول لک هی وثنیة! مبینا أن یکون. هذه لیست سوى غیض من فیض: کل الإیرانی مع جلده، وقد لمست هذا التمییز. ولا یمکن لأی أحد أن یدعی أن لا أعرف، وآمل أنهم کانوا أهل الخیر! ویکون النوایا الحسنة.
الحاج الذی منعت مؤخرا الشعب الیمنی، کان الرجال والبکم، مثل الأمم المتحدة، وأی أقول ولکن الشعب الیمنی، ماله الحج وشعبیة جان: کان کتائب أنصار الله لشراء معرکة بالاسلحة الناریة مع آل سعود . بعض منهم الإیرانیین، بدلا من التسول المعتاد! وقبلة الاغراء، ذهب وصور أوباما: العمود الفقری جاهل آل الیهود وصقها معا، وبدلا من رمی الجمرات رجموا الثلث.
أذکر أنی قرأت أن الشخص، فی عهد الإمام الحج، وصخب حول الکعبة، قال الإمام الصادق: الله عبید جید جدا! لکن مبارک الإمام الصادق إصبعین أمام عینیه وصرخ فجأة: کیف لحم الخنزیر والدب یرى! قال الإمام أن ضمیر الشعب الذی تراه؟ الآن أولئک الذین هم فی غمرة الدمار: الشعب الیمنی والنازحین العراقیین والسوریین، مع سلام کامل مع السعودیین، حجهم مع ما مبرر؟

تاریخ : جمعه 94/6/27 | 10:25 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

اقتصاد دانان ماهر که توانسته اند: ریاضیات را به خدمت اقتصاد بگیرند، با تمام هوش و ذکاوت خود، فقط توانسته اند تورم نقطه به نقطه را کشف کنند، ولی ما چیز های دیگری هم، کشف کردیم که به عرض می رسانیم : یکی از آن ها گرانی نقطه به نقطه است. اگر تا پریروز یکسال باید صبر می کردید، تا بدانید نرخ تورم چقدر است! یا تا دیروز یکماه باید صبر می کردید تا: تورم نقطه به نقطه را بدست بیاورید ، و شما هر ماه می توانستید از تورم خبر دار شوید!

     اما الان دو سال است که به همت دولت تدبیر و امید، بحث گرانی نقطه به نقطه ایجاد شده، و لازم نیست مانند اقتصاد دانان کلاسیک، یک سال صبر کنید تا از گرانی باخبر شوید، یا مانند اقتصاد دانان دوران تحریم، یک ماه منتظر باشید تا :نرخ تورم به دست بیاید! امروز همه چیز آن لاین است. یعنی شما به مغازه بروید و: بخواهید نان و پنیری تهیه کنید، باید  جیب پر پول و سر پر حوصله داشته باشید!تا اگر هر قیمتی گفتند بپردازید و: دست حالی بیرون نیایید،و یا اگر قیمت دیروز را گفتند سکته نکنید!

    زیرا بعید است که هر کالایی، به قیمت فبل به شما فروخته شود. چون قیمت ها هم آدم هستند! و درجا زدن برای آن ها خوب نیست، مثلا فرض کنید صد سال شما هر وقت بروید: مغازه بگویند پنیر سیری دو تومن! حوصله شما سر می رود، باید تغییراتی باشد تا شما سر حال بیاید. بنابر این دولت تدبیر و امید مخصوصا : وزیر اقتصاد فیلسوفش به فکر تفریحات شما هم هستند، تا از یکنواختی خسته نشوید.

      با هیچکس هم نباید در گیر شوید! چون پنیر فروش می گوید: من شیر را گران می خرم! شیر فروش می گوید: من علوفه را گران می خرم، و علوفه فروش می گوید: من سم و کود و بذر نباتی را گران می خرم. می بینید که اگر زیاد دنبال کنید به تسلسل دچار می شوید، و تسلسل هم از نظر منطقی قابل قبول نیست.

بد شانسی دولت و تیم اقتصادی آن، تمام شدنی نیست! زیرا به هرچه دست می زنند طلا بشود، نمی شود و به هر دارویی روی می اورند، سم می شود و بقول مولوی :

از قضا سرکنگبین صفرا فزود روغن بادام خشکی می‌نمود  آب آتش را مدد شد، همچو نفت!

می بینید که ما اصلا سیاسی حرف نمی زنیم، ولی گویا مولانا هم از قضیه نفت خبر داشت! و هفتصد سال پیش را جع به کمبود آب و تغییر ماهیت آن هم شعر گفته است

حالا چرا دچار چنین مخمصه ای شدند؟ خیلی ساده است آن ها پاکدستی را دزدی اعلام کردند، و دزدی را پاکدستی ! به همین سادگی . یعنی آمدند تمام تحریم شکنان را زندان کردند، و گفتند که این ها اختلاس کرده اند! و تمام قراردادهای کرسنت وار را زنده کردند، تا برای ابد ایران به قطر بدهکار شود و هی گاز بدهد!

روزنامه ای نوشت: چمدان جمدان پول می بردند! پس می خواستی چه ببرند؟ آن ها تحریم را دور می زدند، و لذا باید دستشان پول بود. ولی فرق اساسی با دیگران داشتند: که این پول را برای خود نمی خواستند، بلکه برای همه می خواستند.

برای همین در آمد نفتی ایران، در دولت پاکدستان، از تمام دوران تاریخ نفت ایران بالاتر است. ولی وقتی به دست این آقایان می افتد، همانطور که مولوی هم گفت، از آب هم ارزانتر می شود. و گاز ان مادام العمر سهم قطر می شود، و فقط حمالی آن برای ایران باقی می ماند.

در قضیه برجام هم که می بینید: همه امیدها به پساتحریم بود، ولی حالا می بینند که همه، سراب بوده نه آب. نه چیزی ارزان شد، و نه چیزی فراوان و نه مشکلی حل شد. تازه الان دولت با یک هجوم وحشتناک وایکینگها روبرو است. که باید خرج میهمانی های صدها نفره آن ها را بدهد، تازه ان ها بیایند کالاهای خودشان را بفروشند. خرج های مهمانی وین و هتل های کذایی مذاکره، کم بود حالا باید سبیل شرکت های: آمریکایی چینی و کره ای  روسی و اروپایی را هم چرب کنند! تا رای منفی ندهند. و این همان تئوری: گدایی نقطه به نقطه است.

من نقطة إلى نقطة غالیة
الاقتصادیون الذین لدیهم الریاضیات المؤهلین لخدمة اقتصادهم، بکل ما أوتی من ذکاء، فقط یمکن أن تشیر إلى اکتشاف التضخم، ولکن لدینا أمور أخرى، اکتشفنا أن عرض موقف: واحد منهم غالیة من نقطة إلى نقطة. إذا کان لدیک إلى الانتظار لمدة عام لأول من أمس، وتعلمون ما هو التضخم! أم أن الشهر الماضی کان لدیک إلى الانتظار حتى نقطة التضخم الحصول علیها، وأنت لم تکن قد سمعت من استطاع من التضخم!
     
ولکن الآن، بعد عامین بفضل حکمة والأمل، وهذه النقطة التضخم لجعل، ولا یحبون الاقتصادیین الکلاسیکیین إلى الانتظار لمدة عام لیکون على بینة من التکلفة العالیة، أو عصر الاقتصادیین العقوبات، الانتظار لمدة شهر إلى: التضخم فی المستقبل! کل شیء الیوم هو على الانترنت. لذلک تذهب إلى المحل: الخبز والجبن الذی تریده، تحتاج إلى أن یکون جیوب ملیئة بالنقود والصبر لملء حتى إذا کانوا یدفعون الثمن: while"ve لا یخرج، أو إذا کان السعر یوم أمس لیس السکتة الدماغیة!
    
لأنه من غیر المرجح أن أی سلعة، السعر الذی تباع مسبق. لأن الأسعار هی نفس الشخص! ووضع العلامات لیست جیدة بالنسبة لهم، على سبیل المثال، بعد مئات السنین فی کل مرة تذهب إلى المحلات التجاریة ملیئة تومین ویقول الجبن! صبرک قد انتهت، ویجب أن التغییر قد یأتی على لک. ولذلک، خطة الحکومة والأمل على وجه الخصوص: وزیر الاقتصاد الفلاسفة للتفکیر کنت متعة، لذلک لا تتعب من الرتابة.
      
مع أی شخص یجب أن تتعثر! مثل المبیعات والجبن، ویقول: أنا سوف تشتری الحلیب باهظة الثمن! یقول حلاب وسوف شراء الأعلاف باهظة الثمن، وبیع الأعلاف، ویقول: أنا سأشتری المبیدات والأسمدة مکلفة وبذور الخضروات. یمکنک أن ترى أنه إذا کنت تحصل اتبع جدا تسلسل، وتسلسل غیر مقبول منطقیا.
الحکومة المشکله والفریق الاقتصادی، لیس کل شیء ممکن! لأن لإشراک الذهب هناک، لا تلجأ إلى أی نوع من المخدرات، السم، وکلام الرومی:
ومن المفارقات، والخل، وبإضافة زیت اللوز والعسل الصفراء للمساعدة والنار الجفاف بها، مثل النفط!
یمکنک أن ترى أننا لا نتحدث فی السیاسة، ولکن إذا تراجع النفط أیضا یعرف الرومی ذلک! قبل سبع سنوات، یدور، حزب المؤتمر الوطنی الافریقی لنقص المیاه وقال الطبیعة المتغیرة للقصیدة
لماذا تم وجود مثل هذا المأزق؟ من السهل جدا لتنظیفها یدویا مع السرقة، وسرقة نظیفة یدویا! بهذه البساطة. وسجن کل الخارجین عن القانون الحصار، وقال أنهم قد اختلس! وجمیع العقود والهلال مثل العیش، لیکون إلى الأبد بلد مدین فی قطر والغاز مهلا هناک!
وکتبت الصحیفة: کانت حقائب المال Jmdan! وذلک ما لم ترید أن تذهب؟ کانوا من العقوبات، وبالتالی کان لدیهم المال. ولکن الفرق الجوهری مع غیرها من الجهات التی لا ترید المال لنفسه، ولکن لجمیع الناس.
لهذا السبب، عائدات النفط الإیرانی، على أیدی حکومة نظیفة من کل وقت على أعلى النفط الإیرانی. ولکن عندما یقع فی أیدی هؤلاء السادة، کما قال جلال الدین الرومی، والماء هو أیضا أرخص. وعمرها الغاز من قطر، وإیران لا تزال العتال الوحید.
فی حالة أن ترى Brjam: لا عقوبات کانت تسبب تأمل فی ذلک الحین، ولکن الآن أرى أن کل سراب ولیس الماء. انخفض شیء، وتحل شیئا کبیرا ومشکلة. یواجه الحکومة الجدیدة الآن الفایکنج مع الهجوم المروع. ینبغی على الأطراف أن تنفق مئات من الناس لمنحهم، وأنها تأتی لبیع بضاعتهم. کان فیینا الإنفاق الحزب والتفاوض یسمى الفندق، والشرکات الصغیرة لدیها الآن الشوارب: الصینیة والکوریة والروسیة والأوروبیة الأمیرکیین بدناء جدا! عدم التصویت. ونفس النظریة: التسول نقطة إلى نقطة.


تاریخ : پنج شنبه 94/6/26 | 6:32 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

سرینگر مرکز ایالت کشمیربزرگ است،  که در طول تاریخ مورد: ظلم های فراوان واقع شده است. بخشی از این سرزمین بهشتی، به دست چین افتاده، و بخشی در پاکستان و: بسیاری از آن نیز، توسط هندوها قتل و غارت می شود.  و این کار در عصر ارتباطات و: انفجار اطلاعات انجام می شود، و مردم کشمیر بهره ای: از این عصر طلایی نبرده اند، و هنوز از ترس یاجوج و ماجوج های قرن ،21 باید در غارها و پناهگاه ها زندگی کنند. و امنیت را در جنگل و: درمیان حیوانات می جوبند!

کشمیر منطقه‌ای در شمال غربی شبه‌ جزیره هند است، که از ایالت جامو و کشمیر تحت کنترل هند، ایالت گلگت-بلتستان و کشمیر آزاد، تحت کنترل پاکستان و منطقه: اقصای چین تحت کنترل جمهوری خلق چین تشکیل می‌شود. این منطقه عمدتاً کوهستانی است، و یکی از حوزه‌های اصلی نفوذ زبان فارسی به‌شمار می‌رود.

   کشمیر مظلوم مانند بسیاری از مناطق جهان، هنوز در اوج دموکراسی جهانی! در ظلم و ستم زندگی می کنند، و به حقوق بشر و منافع آن هیچ دسترسی ندارند. هم اکنون نماینده این منطقه، با نمایندگان بیش از صد ملیت جهان، در جامعه المصطفی درس می خوانند، و اصول اسلامی را یاد می گیرند تا به: کشور خود برگردند و این اصول را آموزش بدهند.

جامعه المصطفی اگر نگوئیم سازمان ملل، بلکه سازمان کوچکی فراهم آمده از: تمام ملیت ها است و در آینده ای نزدیک، میتواند در سر نوشت جهان تاثیر خوبی داشته باشد.ما توصیه می کنیم در این مرکز، تاریخ اسلام و مخصوصا تاریخ معاصر را، آنطور که انگلیسی ها یا: انگلیس پرستان نوشته اند مطالعه نکنند. آن ها کلیه کتب تاریخی ما را به غارت بردند، و در موزه های خود نگهداری می کنند! تا در دسترس  مسلمانان نباشد . زیرا مسلمانان اگر رابطه تاریخی خود را بدانند، اولین وظیفه آنان برگرداندن اموال دزدی است، که در موزه ها نگهداری می شود!

در قرن تمدن که دزد ها را  دستگیر می کنند، و برای نمایش مال خر ها را هم به محکمه می برند، ولی کسی نیست از این مال خر های بزرگ، یعنی موزه ها و مجموعه داران بپرسد: آن ها را از کجا آورده اند؟ عتیقه امری شخصی و یا سرمایه شرکتی نیست، که گفته شود خریده ایم! اولا همین خرید آن ها جرم است، چرا که همه میدانند تمام این دارایی موزه ها دزدی است، و الا چرا باید عتیقه جات ایرانی، در موزه های اروپا یا آمریکا باشد؟ مگر خود ایرانی ها موزه ندارند؟ همه میدانند که باند های سیاه، آن ها را غیر قانونی حفاری کرده، و بصورت قاچاق از کشور خارج کرده اند .

    ثانیا اگر کسی اموال قاچاق، که دزدی بودن آن ها مشخص است! را خریداری نماید، آیا پرداخت پول به قاچاقچی مالکیت می اورد؟ ثالثا فرضا بگوییم: آن ها را از دست خریده اند :و مردم با رضایت خودشان آنها را فروخته اند! مگر مردم مالک تاریخ  و اشیا ملی می شوند؟ اگر کسی در خانه خود معدن: مس یا نقت و یا طلا داشته باشد، حق دارد آن را ملک شخصی خود بداند؟

    عتیقه هم مالکیت ملی و عمومی دارد، و فیء یا انفال حساب می شود و: کسی نمی تواند آن را مالک شود، لذا فروش آن هم غیر قانونی، و خریدار و مجموعه دار هم باید تحت پیگرد باشد! ولی متاسفانه نشانه بارز تمدن امروز، تشویق دزدان بزرگ است، و ما می بینیم که رئیس سازمان مافیا، حتی بعد از فوت، با مراسم بسیار سنگینی تشییع می شود! و در خیابان های ایتالیا، اعضا مافیا در جلوی چشم مردم، از رئیس خود قدر دانی می کنند!

 

     آرتش آمریکا هر جا وارد می شود، ابتدا مزارع کشت مواد مخدر را توسعه می دهد، و بعد زنان و کودکان را به سرقت می برد ! حتی از جان باختگان، برای فروش اعضا استفاده می کند.از این هم بدتر شنیدیم که آلمان و: دیگر کشورهایی که آوارگان را می پذیرند، فقط برای سوء استفاده جنسی از: دختران آن ها و بهره کشی از مردان، این کار را می کنند! چه رسد به آن هایی که با مهاجران و آوارگان، دشمنی می کنند و آن ها را راه نمی دهند، و گرسنه و بی سرپناه مورد آزار و: شکنجه قرار می دهند.

Kashmir map.svg

 نسیت مرکز سریناجار الدولیة

عاصمة ولایة کشمیر سریناجار عظیم، أنه طوال التاریخ: الاستبداد هو عظیم. جزء من أرض الجنة، انخفضت الصین، وذلک جزئیا فی باکستان والکثیر من ذلک أیضا، من قبل الهندوس والقتل والنهب. وهذا هو عصر الاتصالات وانفجار المعلومات، وشعب کشمیر الاستفادة من هذا العصر الذهبی لم، وبعد الخوف من یأجوج ومأجوج فی القرن ال21 یجب أن یعیش فی الکهوف والملاجئ. والأمن فی الغابة: بین الحیوانات جوبند!

شبه الجزیرة فی منطقة کشمیر شمال غرب الهند، الدولة الهندیة من جامو وکشمیر، جیلجیت بالتستان والدولة آزاد کشمیر الخاضعة لسیطرة باکستان والمنطقة: اکسای تشین تقع تحت سیطرة جمهوریة الصین الشعبیة. هذه المنطقة هی فی معظمها جبلیة، وتعتبر واحدة من المناطق الرئیسیة من النفوذ الفارسی.

  المظلومین کشمیر مثل أجزاء کثیرة من العالم، ولکن فی ذروة الدیمقراطیة العالمیة! نعیش فی الظلم، وحقوق الإنسان ومصالحه لا یستطیعون الوصول. الآن ممثل هذا المجال، مع ممثلین من أکثر من مائة دولة فی العالم، فی آل دراسة، وتعلم أساسیات الإسلام: بلدهم وتعلیم هذه المبادئ.

المجتمع مصطفى إن لم یکن الأمم المتحدة، ولکن أیضا من المنظمات الصغیرة من جمیع الجنسیات وفی المستقبل القریب، ومصیر العالم یمکن أن یکون لها تأثیر جید. ونحن نوصی فی وسط التاریخ الإسلامی، التاریخ المعاصر خصوصا، کما المصلین الإنجلیزیة أو إنجلترا قد کتبوا دراستهم. نهبوا کل کتب التاریخ والمتاحف عقد! غیر متوفر للمسلمین. لأن المسلمین معرفة ما إذا علاقتها التاریخیة، مهمتهم الأولى هی إعادة الممتلکات المسروقة، التی یتم الاحتفاظ بها فی المتاحف!

فی القرن أن اللصوص القبض على الحضارة، وتظهر إلى المحکمة هی ملک لحمار، ولکن لا أحد مول تجاری کبیر والمتاحف وجامعی نسأل: من أین أتى؟ العتیقة لیست شخصیة أو رأس المال للشرکات، الذی یقال إنه اشترى! أولا، أنه من غیر القانونی لشرائها، لأن کل ما نعرفه هو سرقة جمیع المتاحف الأصول، وإلا لماذا یجب التحف الإیرانیة، والمتحف فی أوروبا أو أمریکا؟ إلا الإیرانیین أنفسهم المتحف؟ الجمیع یعرف أن شریط أسود، فإنه غیر شرعی للحفر، وتم تهریبها إلى خارج البلاد.

    ثانیا، إذا کان أحد الممتلکات والتهریب وسرقة فمن الواضح! لشراء، لا تدفع المال لکسب المهربین الملکیة؟ ثالثا، على سبیل المثال، یقولون انهم اشتروا من: والناس الذین باعوا رضاهم! إلا الناس یمتلکون التاریخ الوطنی وهی العناصر؟ اذا کان شخص ما فی منزلک لی: النحاس أو النفط أو الذهب، ویحق له ممتلکاته الشخصیة؟

    العتیقة الصعیدین الوطنی والممتلکات العامة، والسنة المالیة "أو حساب الأنفال هو: لا یمکن لأحد أن تملک ذلک، حتى البیع غیر المشروع، ویجب أن یحاکم علیه المشتری وجامع! وللأسف، فإن السمة الممیزة للحضارة الیوم، وتشجیع اللصوص کبیر، ونحن نرى أن رئیس المافیا، حتى بعد الموت، ومراسم الجنازة هو ثقیل جدا! وفی شوارع إیطالیا، عضو المافیا أمام الناس، ورئیسک نقدر!

     وصل الجیش الأمیرکی فی أی مکان، وضعت أول عقار الحقول، ومن ثم یسرق النساء والأطفال! حتى الموتى، لبیع الأجهزة المستخدمة الطرافة سمعنا جمیعا أن ألمانیا وأسوأ: البلدان الأخرى التی تقبل لاجئین، فقط من أجل الاعتداء الجنسی على الفتیات واستغلال الرجال، وسوف ! ناهیک عن تلک مع المهاجرین واللاجئین، والعداء، وأنها لن تفسح المجال، والتحرش الجیاع والمشردین وتعذیبهم.


تاریخ : چهارشنبه 94/6/25 | 7:32 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

مقتدی صدر باید اقدام کند!

در نجف علمای زیادی هستند که: همه عمری را در طلب علم و مخصوصا :علوم دینی صرف کرده اند و ریش سفید، و قامتی خمیده دارند آن ها ازعلمای مهم جهان تشیع هستند، که اغلب خود را رهبر شیعیان جهان هم میدانند، اما متاسفانه فقط در شعار و در بیانات تبلیغی ! و در عمل کاری به جهان تشیع ندارند، بلکه همان چند عالم دور و بر خود را می بینند، و نمی خواهند کاری کنند که آن ها ناراحت شوند.

حالا یک رهبر جوان تری پیدا شده، که به جهان تشیع فکر می کند و: دغدغه جهانی دارد آن ها می گویند، این جوان است و خام فکر ! اگر سپاه مهدی درست می کند، و اگر در مسیر راهپیمایان اربعین هزینه می کند، همه از خامی او است! البته در ایران هم موقعی که امام راحل رحلت کرد و: امام خامنه ای بجای ایشان معرفی شد. خیلی ها گفتند او هنوز جوان است، اما آیه الله بهجت فرمودند: یک بار گفتند علی جوان است، برای هفت پشتمان بس است!

اشاره ایشان به انتخاب حضرت علی در برابر شیخین بود، که آن ها ادعا می کردند گرچه حضرت علی ع، را پیامبر معین کرده تا بعد از خودش وصی  باشد، ولی ایشان جوان است و بهتر است از افراد با تجربه  و مسن استفاده کنیم! حالا هم در عراق می گویند او جوان است، کله اش داغ است و حرف های سنگین می زند، اما اینطور نیست مقتدی صدر نه بی تجربه است و نه احساساتی.

مقتدی صدر در راستای اسلام انقلابی، و اسلام ناب محمدی حرکت می کند. که همان ادامه خط امام راحل است. و کسانی که به ایشان ایراد می گیرند، همان کسانی هستند که امام راحل را دوست نداشتند، و موقعی که ایشان نجف بود، او را نجس می دانستند و می گفتند: چون فلسفه درس می دهد نجس است! حتی یک روز برای یکی از همین علما، آب خوردن آوردند ایشان آن را نخورد! پرسیدند چرا گفت چون حاج آقا مصطفی پسر امام راحل، در آن آب خورده باید آن  ظرف را دوباره شست!

برای مردم مهم است که چه کسانی، به آقای مقتدی صدر توهین می کنند، یا ایشان را تندرو و غیره می خوانند. ولی ما از مقتدی می خواهیم که به مبارزات خود، برعلیه آمریکا و عوامل آن ادامه دهند، و از هیچ مقام دولتی یا حوزوی نترسند، زیرا که مردم به ایشان دل بسته هستند و از: روحانیت نجف جز سازش چیزی ندیدند! وقتی آیه الله سیستانی برای معالجه به انگلستان می رود، و یا در مورد یمن و بحرین موضعی نمی گیرد، چه انتظاری از ایشان است؟

اکنون هم در موضوع  حج و عربستان، مثل همیشه سکوت دارد. آن ها بخوبی یاد دارند که: بقیع را چگونه تخریب کردند، ولی صدایی از آنها بیرون نیامد. الان هم می بینند که با ساخت  وساز های: اطراف مکه و مدینه همه تاریخ پیامبر، از بین می رود ولی چیزی نمی گویند! لذا ما از مقتدی می خواهیم: سپاه المهدی را حرکت دهد.

برای فتح مکه لازم نیست، سلاح دست بگیرند یا کشتار راه بیاندازند. بنده به تمام مردم عربستان می گویم: اگر مقتدا صدر بیاید از او استقبال کنند. لذا لازم است در این ایام باقیمانده، پیشقراولان جیش المهدی، پیاده و سواره بسوی مکه روانه شوند. آن ها از مرز عراق و عربستان، به راحتی میتوانند عبور کنند. در مرز عرعر همه چیز آماده است، و مردم پذیرایی های خوبی از مقتدی خواهند کرد.

 

مقتدی بداند که پیاده روی برای: زیارت امام حسین مستحب است، ولی برای زیارت خانه خدا واجب است. لذا باید مسیر سیصد کیلومتری مرز: عرعر در منتهی الیه مرز عراق تا مکه را، مانند مسیر نجف تا کربلا ملی اعلام کنند، گروه هایی برای پذیرایی مستقر شوند، و مردم را اجازه دهند تا از مرز عبور کرده، و پیاده و سواره خود را به مکه و مدینه برسانند. انشا الله اگر این گروه ها آماده اعزام شوند، عربستان نیز قدرت مقابله نخواهد داشت. زیرا نیروهای مرزبان آن ها در این مسیر، بسیار کم و نا آماده است لذا احتمال درگیری بسیار کم است. بنا براین ممکن است این جمعه ها، که منتظر ظهور هستیم، همین حمعه ها باشد. زیرا وقتی امام زمان بداند که مکه امن است، و توسط دوست داران ایشان پر شده است، ظهور خواهد کرد. خداوند نیز دعای اینهمه پیاده ها را، مستجاب خواهد نمود. زیرا این یک خواست واقعی است: که ما در مکه منتظر ظهور ایشان باشیم! نه اینکه مکه را به ستمگران کودک کش بسپاریم، و خودمان در کنج مساجد دعا کنیم!

یجب مقتدى الصدر التصرف!

وقد قضى کل حیاته فی السعی وراء العلم، وخاصة العلم والدین لحیة بیضاء، ومتداخلة معها رجال الدین الشیعة أهم فی العالم، الذین غالبا ما تعرف زعیم العالم الشیعی، ولکن للأسف: کثیر من العلماء فی النجف فقط فی الشعارات والدعایة فی بیان! وعملیا لا العالم الشیعی، ولکن قلة ترى العالم من حولها، ولا ترید أن تجعل منهم مستاء.

لقد وجدت الزعیم الأصغر سنا، الذین یعتقد العالم الشیعی: مصدر قلق عالمی، کما یقولون، هذا هو الشباب والسذاجة الاعتقاد! إذا کان جیش المهدی هو الصحیح، وإذا کان الطریق یمضی فی المسیرة الأربعین، کل من الخام هو! ومع ذلک، عندما قدم الإمام الخمینی فی إیران وفاة الإمام خامنئی بدلا منهم. ویقول کثیرون انه لا یزال شابا، لکنه قال آیة الله بهجت، قال ذات مرة علی الشباب، ظهری لمدة سبعة کفى!

وأشار إلى شیخین علی انتخب، فإنه ادعى أنه على الرغم من الإمام علی، والنبی قد تخلت عن بعد خلیفته، لکنه شاب وأفضل ذوی الخبرة واستخدام کبار السن! الآن فی العراق یقول انه من الشباب، ورأسه ساخنة وثقیلة فی رسالته، ولکن لیس هو مثیر للشفقة بدلا مقتدى الصدر لیس عدیم الخبرة.

مقتدى الصدر إلى الإسلام الثوری، والإسلام التحرکات. وهو استمرار للإمام الخمینی. وتلک التی تعطى لهم، هم الذین لم یعجبه الإمام الخمینی، وعندما کان فی النجف، وکان لا یمس، وقالوا، لأن فلسفة یعلم النجسة! حتى الیوم إلى واحد من أهل العلم، یشربون، ویأکلون ذلک! عندما سئل لماذا الحاج مصطفى، ابن الإمام الخمینی، والماء تؤکل یجب غسله مرة أخرى!

من المهم بالنسبة للأشخاص الذین فی السید مقتدى الصدر، أو قراءتها المتطرفة وهلم جرا. لکننا مقتدى ترید القتال ضد أمریکا وعملائها على الاستمرار، وأی مسؤول حکومی أو إقلیمیة تخافوا، لأنه ینجذب الناس إلیهم ورجال الدین من النجف رأى شیئا سوى السلام! عندما یذهب آیة الله السیستانی الى انجلترا للعلاج، أو حول الیمن والبحرین لیست محلیة، ما هو متوقع منهم؟

الآن حول موضوع الحج والمملکة العربیة السعودیة، کما هو الحال دائما، هو الصمت. أنها تذکر جیدا هذه هی الطریقة التی دمرت الباقی، ولکن الصوت لا یخرج منها. الآن یرون أن بناء: حول مکة المکرمة والمدینة المنورة من قبل النبی التاریخ، یختفی، ولکن لم یقل أی شیء! لذلک، نطلب مقتدى: تحرک جیش المهدی.

لیس من الضروری لفتح مکة، مصادرة الأسلحة أو بدایة الدمار. أنا أقول لجمیع شعب المملکة العربیة السعودیة: مقتدى الصدر اذا کان موضع ترحیب. لذلک، فی الأیام المتبقیة، یتم إرسالها طلیعة جیش المهدی والقدم وإلى مکة المکرمة. انها حدود العراق والمملکة العربیة السعودیة، یمکن أن تمر بسهولة. کل شیء عرعر الحدودی على استعداد، والناس سوف مقتدى الاستقبال جیدة.

 

مقتدى نعرف أن المشی ل: الحج الإمام الحسین ویوصى، ولکن لا تجب Zyazt بیت الله. لذلک ثلاث مئة کیلو متر من الطریق الحدودی: عرار إلى مکة المکرمة فی نهایة الحدود العراقیة، مثل النجف وکربلاء طریق وطنیة، المجموعة المنتشرة فی الاستقبال، وتسمح للناس لعبور الحدود، والقدم والخاص جلب إلى مکة المکرمة والمدینة المنورة. إن شاء الله، إذا کان الطرفان على استعداد لنشر، المملکة العربیة السعودیة سوف تضطر إلى مواجهة السلطة. بسبب قوات الحدود فی هذا الطریق، واحتمال منخفض جدا ومنخفضة للغایة من الصراع غیر مستعدین لذلک. لذلک قد تکون هذه الجمعة، ونحن فی انتظار صعود، لذلک أتش أم أتش. لأنه عندما إمام مکة أدرى غیر آمنة، وتمتلئ من قبل المشجعین، والظهور. الله وصلوات کثیرة المشاة، سیتم قبول. لأن هذا هو الطلب الحقیقی أن نکون فی مکة المکرمة، فی انتظار مثولهم! عدم ترک مکة إلى الظالمین، مما أسفر عن مقتل طفل، ونصلی فی مساجد الزاویة!


تاریخ : سه شنبه 94/6/24 | 9:20 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

بحرین کار را تمام کند.

بحرین وظیفه الهی سنگین بر دوش دارد، و آن نابودی رژیم آل سعود است. که باید از طریق پاتک صورت گیرد، و دراین جا نظامیان متعهد بحرینی، نقش اساسی دارند. آن ها اگر خدا را هم قبول ندارند، باید بدانند که آل سعود، کشور آن ها را اشغال کرده و: مردم آن ها را دستگیر و زندانی می کند، یا آن ها را در معرکه تظاهرات، به گلوله می بندد. وظیفه یک ارتش دفاع از: مردم خودش است، نه همکاری با متجاوز! کسانی که از ان سوی مرزها آمده اند، و کشورش را اشغال کرده اند.

   اگر تمایل آن ها به علمای نجف است، که علمای نجف همه فتوا دادند که: بحرین باید آزاد شود و: هیچ کدام از آن ها موافق اشغال بحرین، توسط آل سعود نیست و: اگر فتوای بنده را قبول دارند، همین امروز طرح یک پاتک را بریزند، و تا قلب عربستان پیش بروند و: بدانند که هیچکس جلودار آن ها نیست، و حتی مردم شرق و شمال عربستان با آن ها، همکاری و طبق فتوا، از آن ها پذیرایی خواهند کرد.

دلایل زیادی برای این پاتک یا: ضد حمله به آل سعود وجود دارد: اولین آن غیرت و حمیت ارتش بحرین است، آن ها گرچه به زور از آل سعود و: سربازان آن ها اطاعت می کنند، ولی در دل خود آرزوی یک حکومت ملی و مردمی، که از بطن آرا مردم بحرین در آمده باشد، را دارند. فقط ده درصد ارتش و نیروهای بحرینی، حقوق های بالا می گیرند و: آن هم پول خون شهدا است! و گریبان آن ها را خواهد گرفت، و در دنیا و آخرت آن ها را ذلیل خواهد کرد. ولی بیش از نود درصد نیروهای نظامی و انتظامی بحرین، شیعه بوده و از مبارزات مردم خوشحال هستند، و اگر فرصتی به آن ها داده شود، وظیفه خود را بخوبی می دانند.

دلیل دوم دلایل روایت شده یا روائی است، یعنی روایت است که امام زمان عج روز جمعه، از داخل مکه ظهور می کند. ولی الان شرایط برای ظهور ایشان بسیار سخت است، زیرا نیروهای امنیتی و نظامی عربستان، اطراف مکه را محاصره کردند، و دستور مستقیم دارند اگر: امام زمان شیعیان ظهور کرد، او را در همان مکه بکشند! تا این رسالت الهی بی نتیجه بماند. لذا وظیفه مردم یمن و بحرین است که: مکه را امن و آرام کنند: برای ظهور امام زمان ع.  در روایات هست که از بحرین و یمن، و البته از ایران یاران فراوانی، برای امام زمان خواهد رفت.

میتوان گفت این وظیفه اصلی، برای یمنی ها است ولی آنان، راه دشواری برای عبور از جیزان و نجران دارند. گرچه موشک های آنان این راه را آسان کرده است، ولی نفوذ به خاک عربستان به دلیل: آمادگی نیروهای عربستانی کمی مشکل است، اما از طریق بحرین کسی منتظر این عکس العمل ها نیست، لذا سرازیر شدن ارتش و نیروهای مردمی بحرین، به سوی مکه و مدینه بسیار عقلایی و راحت تر است

علاوه بر آنکه مردم غیر مسلح هم ساکت نخواهند بود. در مسیر از آنان پذیرایی خواهند کرد، و به دنبال آن ها خواهند رفت .مردم میدانند که پیاده روی به سوی مکه، ثواب دارد لذا وقتی نیروهای مسلح بحرین، این راه را ادامه دهند مردم نیز، به دنبال آن ها خواهند آمد و: مسیر های منتهی به مکه و مدینه، پر از کسانی خواهد شد که: سال ها اشتیاق زیارت خانه خدا را داشتند، ولی رژیم سفاک و کودک کش آل سعود، مانع آن ها می شد.

 

تقریبا نزدیک به صد سال است که: آل سعود بر مکه حکمرانی می کند، هر سال محدودیت های بیشتری را، برای حضور مردم ایجاد می کند. .همین سقوط جرثقیل و کشته شدن صدها نفر در یک روز، نشان می دهد که به جای پرچم لااله الا الله، آن ها علم یزید را بلند کرده بودند! ان همه تعداد جرثقیل ها، که از درختان هم بیشتر است، در اطراف خانه خدا چه می کنند؟ ما در روایات داریم که قلب مومن، از خانه کعبه عزیر تر است و: حالا چطور یک دولت خونریز، جلوی مردم را برای زیارت خانه خدا می گیرد؟ و برای آن ها سهمیه تعیین می کند! تعیین سهمیه یعنی ایجاد انحصار، ولی خداوند کعبه را در انحصار گروه، یا طبقه اجتماعی خاصی نگذاشته است. به امید روزی که همه طبقات، با پای پیاده از سراسر جهان، بسوی کعبه بروند. تا صدای پای آن ها رژیم کافر: آل سعود را به زباله دان تاریخ بسپارد.

اImage result for ?کشتن حجاج ایرانی?‎لبحرین النهایة.

المسؤولیة البحرین الثقیلة على أکتاف الله، وتدمیر نظام آل سعود. وینبغی أن یتم ذلک من خلال نقاط التفتیش، وارتکبت القوات هنا فی البحرین، وتلعب دورا رئیسیا. اذا لم تقبل الله، یجب أن نعرف أن آل سعود، واحتلت البلاد والعباد أنهم اعتقلوا وسجنوا، أو تلک التی فی احتجاجات کبیرة لمنع اطلاق النار. مهمة الدفاع العسکری شعبها، لا تتعاون مع الغزاة! هؤلاء الذین جاءوا من وراء الحدود، واحتلوا بلاده.

   إذا کنت ترید أن تکون علماء النجف وعلماء النجف تدین جمیع أن البحرین یجب إطلاق سراح واحدا منهم یتفقون على احتلال البحرین والسعودیین، وإذا قبلت رأیی، الیوم خطة الهجوم المضاد تسلط، وانتقل إلى قلب المملکة العربیة السعودیة و: أعرف أن لا أحد یمنعهم، وحتى أهل الشرق وشمال المملکة العربیة السعودیة بالتعاون مع وتحت هذه الفتوى، سیکون موضع ترحیب.

باتیک أو لأسباب کثیرة لهذا: هناک هجمة مرتدة لبیت آل سعود: أول الجیش البحرینی حماسة، على الرغم من أنها قوة آل سعود والجنود طاعة لهم، ولکن فی قلوبهم والأحلام حکومة وطنیة الناس، الذین یأتون من الناس فی البحرین یصوت على التوالی. فقط عشرة فی المئة من الجیش والبحرین، رواتب مرتفعة، وأنه هو المال دم الشهداء! ویتصارع أن یکون، وسوف إذلالهم فی الدنیا والآخرة. ولکن أکثر من تسعین فی المئة من قوات الشرطة والقوات المسلحة فی البحرین، الشیعة ونضالات الشعب هی سعیدة، وإذا تم إعطاء الفرصة لهم، وأنهم یعرفون عملهم جیدا.

والسبب الثانی فی القصة أو الروایة، روایة أن الإمام المهدی الجمعة، من داخل مکة المکرمة یخرج. ولکن الآن الظروف لمظهرهم صعبة جدا، لأن القوات الأمنیة والعسکریة فی المملکة العربیة السعودیة وحول مکة المکرمة المحاصر، وأوامر مباشرة إذا: ظهرت الإمام فی مکة المکرمة قتله! لهذا إحباط مهمة إلهیة. فمن واجب أهل الیمن والبحرین: مکة المکرمة آمنة وهادئة لظهور الإمام علی. التقلید هو أن البحرین والیمن، وبالطبع الکثیر من الأصدقاء، وسوف تذهب إلى الإمام الغائب.

ویمکن القول أن المهمة الرئیسیة للشعب الیمنی، ولکن لدیهم طریقا صعبا لعبور جازان ونجران. على الرغم من أن صواریخهم بهذه الطریقة هی سهلة، ولکن نظرا للنفوذ المملکة العربیة السعودیة: القوات السعودیة أعدت صعبة بعض الشیء، ولکن البحرینیین الذین لا یتوقع رد الفعل هذا، وتدفق للجیش وشعب البحرین، إلى مکة والمدینة هی عقلانیة جدا وأکثر راحة

وبالإضافة إلى کونه أشخاص عراة لا تکون صامتة. على الطریقة التی سوف تتلقاها، وأنها سوف تذهب إلى الناس یعرفون أن المشی إلى مکة، مکافأة، وذلک عندما القوات المسلحة البحرینیة، الناس ما زالوا بهذه الطریقة، وسوف یأتی لتوجیه مما أدى إلى مکة المکرمة والمدینة المنورة، وکان کامل من تلک التی ستکون سنوات عدیدة شغف الطقوس الدینیة، ولکن متعطش للدماء ونظام آل سعود مما أسفر عن مقتل طفل، فإنه یمکن الوقایة منها.

ما یقرب من مائة سنة أن الحاکم آل سعود على مکة المکرمة کل عام، وفرض قیود إضافیة، لوجود الشعب. .hmyn کرین الانهیار الذی قتل المئات فی یوم واحد، یوحی بأن بدلا من رایة لا إله إلا الله، کان لدیهم علم یزید طویلة! جمیع من الرافعات، والتی هی أکثر الأشجار حول المنزل من الله، ماذا یفعلون؟ لدینا تقالید قلب المؤمن، والکعبة هی أکثر الأعزاء: الآن ماذا حکومة الدمویة، والناس لالطقوس الدینیة تقام؟ وللالکوتا! حصة خلق احتکار، ولکن الله الکعبة مجموعة حصریة، أو الطبقة الاجتماعیة لیست معینة. على أمل أن جمیع الطبقات، سیرا على الأقدام من جمیع أنحاء العالم، ویذهب إلى الکعبة. على خطى النظام الکافر: السعودیین لمغادرة مزبلة التاریخ.

 


تاریخ : دوشنبه 94/6/23 | 8:57 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

دولت در هر ماه، یک دهه عزاداری دارد، و برای پرداخت یارانه ها عزا می گیرد. و لذا از کلیه وابستگان و پیوستگان ،دعوت می شود دراین عزاداری دولتی شرکت کنند، تا شرکت شما مایه تسلی دل: سخنگو و بقای عمر دولت باشد. سخنگوی دولت از همین حالا شروع کرده سینه زدند: وی در برنامه مطبوعاتی خود، اعلام کرد که یارانه ها، به این صورت نباید توزیع شود، بلکه باید صرف زیر ساخت ها شود!

بیچاره نمی داند که سی سال بود، که صرف زیر ساخت ها می شد، حالا که چند سالی است به دست خود مردم می دهند، گویا زیر ساخت ها از بی پولی ناراحت هستند. اولا یارانه ها پول خود مردم است، و مردم عقل و درایت دارند تا: خودشان پول خودشان را مدیریت کنند، و نیازی به قیم و متولی ندارند. زیرا متولی  موقعی لازم است که: فردی مهجور باشد و یا: عقل اقتصادی نداشته باشد .

    تعجب از این است که دولت می گوید: این مهجوران مجاز هستند که : پول یارانه بگیرند ولی عقلا نگیرند! لذا برای کسانی که در سازمان بهزیستی نامنویسی کرده اند، یا عضو کمیته امداد هستند، و یا بازنشسته شده اند یارانه دادن: به دستشان اشکالی ندارد، ولی برای عقلا خوب نیست پول در دست شان باشد! باید این پول در اختیار دولت باشد، تا برای آن ها و به نیت مردم خرج کند.

     ثانیا باید گفت وقتی اوباما و کنگره می گویند: که ما پول های بلوکه شده را به شرطی آزاد می کنیم، که بین مردم تقسیم شود! شما چه کاره هستید که نمی گذارید: بین مردم تقسیم شود؟ چطور در برجام و قبول آن، وقتی کنگره تایید می کند، شما خوشحال می شوید! ولی اینجا بدحال می شوید.

واقعا اگر امام گفت: که وقتی دشمن ما یعنی امریکا، از چیزی تعریف کرد بدانید که: به ضرر شما است، فقط برای یارانه ها گفته؟  یا اینکه حالا که آمریکا از برجام حمایت می کند، ما هم خوشحال باید بشویم؟

ثالثا من حساب کردم یارانه ای که: به مردم می دهید  به اندازه نصف پاداش مدیران و: کادر های دولتی و شرکت های: وابسته به دولت هم نمی شود! یعنی ما 4ونیم میلیون کار مند لشکری و کشوری داریم، و 4 میلیون هم باز نشسته! اگر ده درصد این ها هم اورکادر باشند، چیزی حدود 900هزار نفر مدیر، برای این کشور داریم که حداقل: حقوق ماهانه آن ها سی میلیون ریال، است یارانه هم می گیرند!

معمولا مدیران حق ماموریت و: پاداش و اضافه کاری که میگیرند: چند برابر حقوق رسمی آن ها است، لذا هر مدیری ( از رئیس اداره یا سرکارگر به بالا)ماهانه: متوسط صد میلیون ریال بیت المال را نوش جان می کند! که می شود بعبارتی 9هزار میلیارد تومان، ولی کل یارانه ها با احتساب 80میلیون نفر، ماهانه 45هزارتومان می شود36هزارمیلیارد ریال، یعنی نصف این پاداش ها! لابد از نظر آقایان، پاداش و حقوق مدیران زیر ساخت است!

اگر حقوق و پاداش مدیران را، زیر ساخت بدانیم بسیار بامزه می شود! میدانید چرا ؟ چون معلوم می شود: نظر آقای سخنگو این است که یارانه ها را قطع کنیم، و به پاداش ها اضافه کنیم! به عبارت ساده تر ایشان می گوید: از نخورده بگیریم و به خورده بدهیم! یک ضرب المثل فارسی می گوید: از درویش، چه یک عدد نان بگیری، و چه یک عدد نان بدهی فرقی نمی کند! اما این ثروتمندان هستند که: حساب ریال و سنت ها را هم دارند، و اگر بموقع صفر های حسابشان پر نشود، سکته می کنند!

 

دولت این عزاداری را از ما قبول کند یا نکند، فرقی ندارد ما هم در این عزاداری، با ایشان شریک غم هستیم! بالاخره معلوم شد که چرا آقایان ناراحت هستند. چون تئوری جدید مدیریت می گوید: منابع انسانی هر سازمان از مهمترین عناصر: زیر ساخت آن هستند، و لذا پاداش دادن به آنان میتواند در ردیف: بودجه های عمرانی هم ثبت شود، تا دیگران نگویند چرا بودجه های: عمرانی جذب نمی شود!

الحداد الدولة اللیل!

الحکومة من کل شهر، عشر سنوات من الحداد، وللحصول على إعانات إلى أن الحداد. وبالتالی کل الأقارب والاستمراریة، مدعوون للمشارکة فی هذا الحداد العام، لراحة القلب من المتحدث باسم شرکتک وبقاء الحکومة. وقد بدأ متحدث باسم الحکومة بالفعل الصدر: انه فی الصحفی أعلن أن الإعانات، فی هذه الحالة لا ینبغی أن توزع، ولکن یجب أن تنفق على البنیة التحتیة!

الفقراء لا یعرف من یقف وثلاثین عاما أنفق على البنیة التحتیة، لعدة سنوات حتى الآن أن الشعب والبنیة التحتیة على ما یبدو اضطراب ونقص من الأموال. أولا، والإعانات للأموال العامة، وذوی الحکمة واللباقة ل: إدارة أموالهم الخاصة، ولیس لدیها ولی أمر وصیا. مطلوب الوصی عندما یکون الشخص قد عفا علیه الزمن أو السبب هو لیس اقتصادیا.

    ومن المثیر للدهشة أن تقول الحکومة عفا علیها الزمن یسمح هذا المال لأن یدعم ولکن لیس من الحکمة! حتى بالنسبة لأولئک الذین سجلوا منظمة الرعایة الاجتماعیة، أو أعضاء اللجنة هم، أو تقاعدوا الدعم لهم، حسنا، ولکن لیست جیدة للحصول على المال من الحکمة فی أیدیهم! ینبغی لهذه الأموال إلى الدولة، ولهم لقضاء الناس الطیبین.

     ثانیا، یجب أن نقول أنه عندما یقول أوباما والکونغرس أننا أحرار، شریطة أن یتم حظر المال، والتی تنقسم بین الناس! ماذا لن یترک: أن تکون مشترکة بین الناس؟ کیف Brjam، واستعرض، عندما وافق الکونغرس على ذلک، کنت سعیدا! ولکن هنا کنت مریضا.

إذا قال حقا أنه عندما عدونا أمریکا، لمعرفة ما تم تعریف: لیؤذیک، لمجرد الدعم؟ أو بالأحرى أن دعم أمریکا Brjam، یجب علینا أن نکون سعداء؟

ثالثا، حصلت على حساب الدعم أن الناس الآن نصف حجم مکافآت المدیرین: موظفی الحکومة والشرکات: الحکومة لا یمکن أن یکون! لدینا 4 ملایین ونصف الملیون الموظفین المدنیین والعسکریین والمتقاعدین 4 ملیون دولار! إذا عشرة فی المئة من هؤلاء أیضا Avrkadr، حوالی 900 ألف شخص، من فضلک، لهذا البلد أن یکون على الأقل: على راتب شهری ثلاثین ملیون ریال، والإعانات جدا!

عادة مدیری الصحیح ورسالتها: المکافآت والعمل الإضافی عدد قلیل من الحقوق الرسمیة وعلى قدم المساواة، لذلک أی مسؤول (أو فورمان إلى الجزء العلوی من الرأس) الشهریة متوسط ??الخزینة مئات من ملایین ریال للوجبة! التی تبین أن 9 ملیارات دولار، ولکن الدعم الکلی، بما فی ذلک 80 ملیون تومان هو شهریة 45 36000000000000 ریال، نصف المکافأة! ولعل السادة، والمکافآت والأجور التنفیذی قید الإنشاء!

إذا رواتب ومکافآت المدیرین، والبنیة التحتیة مضحک جدا أن نعرف! هل تعرف لماذا؟ عندما یصبح واضحا: السید رئیس المجلس، هو أننا خفض الدعم، وإضافة المکافآت! بعبارات بسیطة، کما یقول، شربنا وأکلنا! یقول المثل الفارسی درویش، الذین یأخذون رغیف من الخبز، أو رغیف من الخبز الدین لا یهم! ولکن الأغنیاء: حساب الریال والتقالید هی، وإذا لم یکن بدوام کامل الصفر فی حساباتهم، یهاجمون!

نحن نقبل هذه حالة حداد أو لا، وسواء نحن فی حداد والحزن نشترک معهم! ولم یتضح السبب فی أن الرجال هم بالضیق. منذ نظریة الإدارة الجدیدة تقول بأن الموارد البشریة هی أهم عناصر أی منظمة: البنیة التحتیة، وبالتالی یمکن مکافأتهم على التوالی: میزانیة التنمیة لیتم تسجیلها، لتقول للآخرین لماذا الأموال: لا یمتص التنمیة!


تاریخ : یکشنبه 94/6/22 | 11:20 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

فرصت سوزی و: عدم درک قضای الهی

حادثه روز جمعه در مکه و: کشته شدن بیش از 107نفر زائر خانه خدا، یک تلنگری از سوی خدا بود، که باز هم درک نشد! این حادثه می توانست به مثابه یک طوفان واقعی، دودمان آل سعود را بر باد دهد، ولی متاسفانه با مماشات و سکوت، قضای الهی باز هم به تعویق افتاد.

معاون وزیر ارشاد می گوید: چرا عربستان طوفان را پیش بینی نکرد؟ ولی عربستان اگر هم پیش بینی می کرد، کاری نمی کرد و شاید بیشتر از اینها، حجاج کشته می شدند و: کینه انتقام آل سعود بیشتر دامن ایران یها و: یمنی ها را می گرفت! ما که احتمال می دهیم، اصلا توفان مقصر نیست بلکه، آل سعود منتظر پوششی برای کشتار حجاج است، تا آن ها از سرازیر شدن به مکه و مدینه منصرف کند.

آن ها با تجویز ساخت و ساز در اطراف خانه خدا، درواقع به دنبال تنگ کردن: جای زائران و منصرف کردن آن ها، از زیارت خانه خدا هستند. و از موقعی که ایران شکایت نه چندان محکمی، برای دو زائر نوجوان بر علیه هربستان کرد، آل سعود منتظر انتقام جویی بود! ابتدا آن ها با دست های ناپاک خودشان، زائران شیعه امام رضا را که از: عربستان آمده بودند در هتل، با غذای مسموم مورد هجوم قرار دادند، تا راه برای کینه جویی ها باز شود. اکنون نیز آنان این موضوع را به هم ربط می دهند، و مایلند از آن بهره برداری سیاسی بکنند.

در شرایطی که هواپیماهای عربستان، در ماههای حرام به کشتار یمنی ها مشغول است، برای او بهترین فرصت بود تا در داخل خانه خدا، این کشتار را ادامه دهد و زهر چشمی از زائران بگیرد.

اما آل سعود نیز مانند آل صدام، خبیث و نادان است و نمی داند: هرچه بر زائران سخت بگیرد، آن ها مشتاق ترمی شوند! زیرا که زیارت کردن بدون مشقت، چندان لطفی ندارد!

ما در روایات داریم که بهتر است، رفتن به خانه خدا حتی الامکان پیاده باشد، و از آزار اسب و شتر پرهیز باید کرد، نمونه آن پیاده روى امام حسن علیه السلام، به سوى مکه است :وقتی ایشان با پاى پیاده به سوى مکه حرکت کرد، در بین راه پاهاى مبارکش ورم نمود. یکى از همراهان گفت: مقدارى از راه را سوار شوید، تا این ورم خوب شود. حضرت فرمود: هرگز سوار نمى‌شوم، ولى وقتى به اولین منزل رسیدیم، شخص سیاه پوستى را که: روغنى به همراه دارد مى‌بینى. آن روغن را از او خریدارى کن، تا ورم پایم را با آن معالجه کنم. او گفت: ما در پیش روى خود محلى را، که چنین روغنى در آن جا به فروش برسد، سراغ نداریم! حضرت فرمود: همان است که گفتم.

یا اینکه در اخبار می خوانیم که مردی بوسنیایی، بعد از یازده ماه پیاده روی، به مکه رسید ختی ، از اتریش هم فرد دیگری پیاده به مکه رفت ! لذا اگر دولت های اسلامی مانع نشوند، مردم دنیا با حرکت به سوی مکه، آل سعود را یک شبه سرنگون می کنند، و شورایی از بزرگان اسلامی را ، کلید دار کعبه می کنند.  ولی افسوس که دولت ها، به کمک ثروتمندان جلوی حج مردم را گرفته اند، و با پرداخت هزینه های سنگین، باعث تداوم ظلم آل سعود می شوند.

 

 با تحلیل خبر کشته شدن زائران خانه خدا، نیات خطر ناک آل سعود اثبات می شود: اول اینکه ساخت و ساز در اطراف خانه خدا، حتی در ایام حج نیز تعطیل نشده! و قصد آل سعود این است که: با این ساخت و ساز ها، کعبه را در محاصره آسمانخراش ها قرار دهد، تا اهمیت آن کاهش پیدا کند. از سوی دیگر با فروش تراکم در این محدوده، به ثروت های باد آورده دست پیدا کند، تا جنگ افزار بیشتری خرید کند. سوم اینکه مانند شهرک سازی صهیونیست ها، با انتقال مهاجران غیر مذهبی و لا ابالی، محیط مکه و مدینه را به محل فساد و فحشا تبدیل کند. سکوت دولت های اسلامی جای خود دارد، حتی آن ها مشوق: آل سعود در این خیانت ها هم هستند.

فرصة للآباء وعدم فهم الذات الإلهیة

حادث یوم الجمعة فی مکة وقتل أکثر من 107 حاجا، ونفض الغبار من ید الله، الذی ما زال لا یفهم! هذا الحدث یمکن أن تکون عاصفة حقیقیة، وسلالة آل سعود مع الریح، ولکن للأسف مع الاسترضاء والصمت، إلهی تأجیل مرة أخرى.

نائب وزیر الثقافة وتقول: لماذا السعودیة العاصفة لم التنبؤ؟ لکن المملکة العربیة السعودیة إذا کانت توقعات لم تنجح، وربما أکثر من ذلک، الحجاج قتلوا: الکراهیة والانتقام سعود بیئة أکثر تنورة إیران: الیمنیین هم! نحن على الأرجح القیام به، لا ألوم العاصفة، سعود تغطیة قدما لذبح الحجاج، لثنیهم عن تصب فی مکة المکرمة والمدینة المنورة.

أوصوا بناء حول بیت الله، فی الواقع، لتضییق: الحجاج وثنیهم عن شعائرهم الدینیة. وعندما لا تکون قویة جدا شکوى، لمدة الحجاج الشباب ضد هربست قال هذا، أن السعودیین کانوا ینتظرون الانتقام! فی البدایة کان بأیدیهم النجسة، وصل الإمام من الحجاج الشیعة من المملکة العربیة السعودیة فی الفندق، هاجم مع الطعام المسموم، لفتح الطریق للعدو. هم الآن عرضة للتجمیع، ویریدون استغلالها سیاسیا.

فی حین أن الطائرات السعودیة والأشهر الحرم هی مشغولة قتل الیمنیین، لأنه کان أفضل فرصة فی بیت الله، ما زالت عملیات القتل والعین الحجاج تأخذ السم.

لکن السعودیین، مثل الحسین والشر وجاهل لا یعرف: الحجاج من الصعب أن تتخذ، فهی حریصة الفصل الدراسی! للحج دون مشقة، لا طائل جدا!

لدینا تقاریر أنه من الأفضل أن تذهب إلى بیت الله، والمشی قدر الإمکان، ویجب تجنب إساءة استخدام الخیول والجمال، مثال الإمام الحسن (علیه السلام) یسیر باتجاه مکة المکرمة، عندما ینتقلون سیرا على الأقدام إلى مکة کان الطریق سوف تورم قدمیها المقدسة. قال أحد الزملاء لرکوب جزء من الطریق، لذلک هذا هو تورم جید. قال: لا یحصل مطیة، ولکن عندما وصلنا إلى المنزل الأول، رجل أسود الذی شهد النفط. وقال انه اشترى النفط من الآن وحتى تورم قدمی مع معاملتی. وقال أمام مکاننا، التی ستبیع النفط فی ذلک، لا أعرف! قال: قلت الشیء نفسه.

أو قراءة فی الأخبار أن الرجل البوسنی، بعد أحد عشر شهرا من المشی لمسافات طویلة، وصعبة للوصول إلى مکة المکرمة، وشخص آخر یمشی النمسا کما ذهب إلى مکة! حتى إذا کانت الدولة الإسلامیة لم تعیق شعوب العالم نحو مکة المکرمة، المملکة العربیة أطاحت بین عشیة وضحاها، ومجلس علماء المسلمین، ومفاتیح الکعبة. ولکن للأسف الحکومة، لمساعدة اتخذت الأغنیاء الحج، ودفع التکالیف، إدامة الظلم السعودیون.

 

 من خلال تحلیل الحجاج قتل، المملکة العربیة یثبت أن نوایا خطیرة: أولا، وبناء بیت الله، حتى فی أیام الحج ولم یغلق! والقصد من بیت آل سعود هو أنه مع هذا البناء، وتحیط الکعبة بها ناطحات السحاب، قد قلل من أهمیة ذلک. من ناحیة أخرى بیع الازدحام فی هذا المجال، للحصول على ثروة غیر متوقعة لشراء أسلحة وأکثر من ذلک. ثالثا، مثل المستوطنات الصهیونیة، ونقل المهاجرین غیر المتدینین والبیئة مبتذل حیث تحول الفساد إلى مکة المکرمة والمدینة المنورة. الحکومات الإسلامیة هی المکان صامتا، حتى شجعتها: السعودیون فی هذه الخیانة.


تاریخ : شنبه 94/6/21 | 10:8 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

بسیاری از مسئولین آب کشور، از کم آبی گریه می کنند! تا شاید اشک چشم آن ها، اندکی بر آب های ایران اضافه کند. در حالیکه  آب های ایران به دور از چشم آنها، از ایران در می روند! و کسی نیست جلوی آن ها را بگیرد. برای فهم موضوع بهتر است بگوییم :  آب های ایران برسه قسم است : آب هایی که اصراف می شود آب هایی که هدر می رود و: آب هایی که در می رود!

حالا بخواهیم توضیح بدهیم می توان گفت: که آب هایی که اصراف می شوند همان آب هایی است که: در کارواش ها یا در خانه ها، صرف شستن ماشین ها می شود. یعنی میلیاردها ریال صرف می شود تا: آب از سد طالقان و کرج و لتیان، به تهران آورده  و تصفیه شود، و در لوله های شهری گذاشته شود، بعد براحتی صرف شستن ماشین می شود!

   در واقع مردم تهران استاد: تبدیل سریع آب به فاضلاب هستند، زیرا فقط ماشین به این خوشبختی نرسیده، بلکه شستن آدم ها در حمام  یا توالت هم همین است!

       بگذریم از اینکه این آب ها، پای درختان و سبزیجات و محصولات کشاورزی هم ریخته می شود. و یا در بعضی از ویلاها، در استخرها به کار می رود، و یا اصلا در بطری ها می ریزند، و بنام آب معدنی می فروشند!

اما آب هایی که هدر می رود، غصه های غم انگیز تری دارد. مردم زحمت می کشند از خدا، باران طلب می کنند، زحمت زندگی در گل ولای را، بر خود هموار می کنند، ولی این آب های شیرین، که نزولات آسمانی ما است، راه خلیج فارس یا دریای مازندران، دریای عمان و دریاچه های دیگر را، در پیش گرفته و آب شیرین به: آب تلخ و شور تبدیل می شود! اینجا هم میتوان گفت: عدم کفایت مسئولان آب و فاضلاب ایران، میتواند بدون نیاز به دستگاه آب تلخ کن، همه آب های شیرین را به سرعت به آب تلخ تبدیل کند!

    نوع سوم از آب ها از این هم بدتر هستند، یعنی از ایران در می روند! یک مهندس که: نخواست نامش فاش شود به ماهین نیوز گفت: در زیر زمین های ایران، آب های شیرین زیادی جریان دارد، که میتواند تمام سال همه را سیراب کند! ولی این آب ها فقط از ایران عبور می کنند، و کسی از آن ها اطلاعی ندارد! یا نمی خواهد که اطلاع داشته باشد.

    این ابها از سیبری روسیه، سرچشمه می گیرند و از زیر: دریای مازندران وارد خاک ایران می شوند، که با دستگاهی که ایشان ساخته ، در عمق سیصد متری جاری است که: مسیر آن ها کاملا قابل شناسایی است. و اگر سد های زیر زمینی زده شود، میتوان از آن ها استفاده کرد. حتی اگر چاه هایی به عمق سیصد متر حفر شود، قابل استحصال  و نیازی هم به تصفیه ندارد. این آب شیرین  از ذوب شدن برفها، و نفوذ آن ها به عمق خاک جمع آوری شده، و جریان پیدا می کنند.

      خوشبختانه الان آب گرانتر از نفت است، یعنی نفت آنقدر ارزان شده است که: یک بطری نیم لیتری آن کمتر از: بطر نیم لیتری آب خرید و فروش می شود! و الا می گفتیم که نفت ایران نیز، همین سه شکل را دارد یعنی: نفت هایی هستند که اصراف می شوند، و نفت هایی که هدر می روند، و نفت هایی که در می روند!

   به عبارت بهتر گاز و معادن دیگر هم همینطور است، و وزیر صنعت و معدن و نفت هم، باید اطلاعات خود را به روز کنند. البته کمی راجع به گاز های سرگردان، یا در رونده صحبت هایی کرده اند، و اسم آن را میادین گازی مشترک گذاشته اند.از شما چه پنهان، غیر از گاز و نفت مغز ها همین حالت را دارند! مغز هایی که اصراف می کنند، مغز هایی که هدر می روند، و مغز هایی که در می روند! که البته نوع سوم آن را فرار مغز ها، نامگذاری کرده ، و راجع به آن قلمفرسایی زیادی شده است.

      حتی میتوان گفت که: اصلا طبیعت هم اصراف کار است! مثلا در جنگل انواع میوه ها، هست که می رسد و به زمین می ریزد، و کسی نیست آن را بخورد! ولی در شهر همان میوه، گیر مردم نمی آید!گاهی از دیدن میوه های خوشمزه و گرانقیمت، بد مان می آید! زیرا  یاد فقر خود می افتیم که هیچگاه، نمی توانیم آن ها را بخریم!

اما بهر حال خداوند از این وضعیت خوشش نمی آید، خداوند می فرماید زمین من، بزرگ و وسیع است در ان، سیر و سفر کنید و روزی خود را بجویید! و ما انسان ها یک جا ایستاده ایم، واگر کسی هم برود، اورا فرار مغزها می نامیم! و این همه تضاد را در ذهن خود، نمی توانیم حل کنیم. فقط باید شکر گزار باشیم، و به تکلیف خود عمل کنیم، نتیجه با خدا است.

 

   

میاه إیران، یهرب!

العدید من سلطات المیاه والجفاف البکاء! بحیث الدموع علیه، إضافة القلیل من الماء فی إیران. بینما المیاه الإیرانیة بعیدا عن أعینهم، من إیران فی هذه العملیة! ولیس هناک أحد لوقفها. لفهم المسألة على نحو أفضل القول المیاه الایرانیة المقبلة أنواع: الماء الذی هو میاه الصرف الصحی التی تهدر والماء الذی یذهب!

الآن نرید أن تفسیر ذلک یمکن القول أن الماء هو نفس المیاه التی تهدر فی السیارة أو فی المنزل، لغسل السیارة. وتنفق الملیارات من الریالات على المیاه من Taleghan وکرج وLatian، إلى طهران والعلاج، وأنبوب فی المناطق الحضریة بها، بعد الغسالة من السهل لقضاء!

   فی الواقع، فإن الناس طهران الماجستیر: تحویل میاه الصرف الصحی لرفاه لیس فقط السیارة، ولکن غسل هو نفس الرجل فی الحمام أو المرحاض!

       وبصرف النظر عن أن المیاه، وسکب الأشجار والخضروات والمنتجات الزراعیة. أو فی بعض الفلل، وبرک المستخدمة، أو حتى رمی الزجاجات وبیع ما المیاه المعدنیة!

بل الماء الذی یضیع ویل هو أکثر مأساویة. یکدحون شعب الله، والطلب قلیل، وصعوبة المعیشة فی التراب، شقة من تلقاء نفسها، ولکن المیاه العذبة، وهو المطر السماوی، والخلیج الفارسی أو بحر قزوین وبحر العرب والبحیرات الأخرى المیاه المعتمدة وجدیدة لمیاه یصبح المر والمالح! مرة أخرى، فإنه یمکن القول: عدم وجود ما یکفی من المیاه والصرف الصحی السلطات الإیرانیة، من دون الحاجة إلى جهاز الماء المر الآن، وتحولت کل الماء العذب والماء المر بسرعة!

    النوع الثالث من المیاه، بل هی أسوأ من إیران فی هذه العملیة! وقال مهندس رفض الکشف عن هویته لماهین أخبار وقالت تحت الأرض فی إیران، کبیرة فی تدفقات المیاه العذبة، والتی لا یمکن أن ترضی الجمیع طوال العام! لکنه یمر الماء فقط، واحد منهم لا یعرف! وأو لیس لدیهم تلک المعلومات.

    میاه سیبیریا، روسیا، تنبع من ما یلی: إقلیم بحر قزوین فی إیران، والتی قام بها مع الجهاز، على عمق ثلاثة أمتار، وهذا هو الطریق الذی لا یمکن تحدیده بسهولة. وإذا تمزق السد تحت الأرض، ویمکن استخدامه. حتى لو تم حفر البئر على عمق ثلاثة أمتار، استرداد ولا تحتاج إلى العلاج. المیاه العذبة من ذوبان الثلوج، والتوغل عمیقا فی التربة جمع لهم، والتدفق.

      لحسن الحظ، والآن الماء هو أغلى من النفط، والنفط هو رخیص بحیث یکون أقل من نصف زجاجة لتر: زجاجة نصف لتر من المیاه بیعت! وقال ایلا أن النفط الإیرانی، لدیه نفس ثلاثة أشکال من النفط المصابین بالهزال، والنفط تهدر، والنفط الذی تسیر!

   وبعبارة أخرى، الغاز والمعادن الأخرى کذلک، وزیر الصناعة والتعدین والنفط، تحتاج إلى تحدیث المعلومات الخاصة بک. انها قلیلا على الغاز الذین تقطعت بهم السبل، أو الذین وردت أسماؤهم فی المحادثات الجاریة حقول الغاز المشترکة And.az ما خفیة، وغیرها من النفط والغاز فی هذه الحالة هی المکسرات! الدماغ المصابین بالهزال، أن الدماغ یضیع، والدماغ تشارک فی هذه العملیة! النوع الثالث من هجرة الأدمغة التی یدعى إلیها، وکتبت عن ذلک کثیرا.

      بل ویمکن القول أنه من طبیعة النفایات! على سبیل المثال، فاکهة الغابات، والتی تبدو ویسقط على الأرض، ولیس لأحد یأکل ذلک! ولکن فی الفاکهة، وتستهلک لیس الشعب! أحیانا نرى ثمار لذیذة ومکلفة، هو لدینا سیئة! تذکر أن تسقط أبدا بسبب فقرهم، ونحن لا یمکن شرائها!

ومع ذلک، والله لا یحب ذلک، یقول الله ارضی کبیر وواسع فی تلک الرحلة، وتسعى یومک! ونحن البشر تقف فی مکان واحد، إذا کان شخص یذهب إلى استدعاء دماغها استنزاف! وکل هذا الصراع فی الاعتبار، ونحن لا یمکن أن تحل. علینا فقط أن تکون ممتنة، وإلى القیام بواجبها، والنتیجة هی عند الله.


تاریخ : جمعه 94/6/20 | 11:56 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

از آنجا که قرار است با تایید برجام از سوی: کنگره امریکا ،  115میلیارد دلار دارایی های ایران آزاد شود، ولی مسئولین دولتی می گویند: فقط 12 میلیارد دلار است که آزاد می شود، و آن هم پیش خور شده ، لذا پیش بینی وضع استبداد صغیر، و به توپ بستن مجلس چندان دور از ذهن نیست.

البته هدف آن ها بد نیست، آن ها می خواهند این یکصد میلیارد را بگیرند، و بین خودشان تقسیم کنند تا از: حالا با تشکیل کار گروه های انتخاباتی، کار آفرینی کرده و اشتغال ایجاد کنند. جوانان بیکار جذب ستاد های انتخاباتی شوند، و تا روز انتخابات مثل ساعت کار کنند، و حقوق بگیرند بعد از انتخابات هم، به مسئولیت های مهمی از سوی: انتخاب شوند گان منصوب شوند.

    توپخانه دولت هم در روزنامه ایران مستقر شده! و حملات آغازین خود را برعلیه مجلس شکل داده، و امید دارد دریک حرکت هماهنگ با روزنامه های زنجیره ای، موفق به اجرای تعطیلی مجلس شود. زیرا هرچه تعارف کردند که: مجلس با دولت هماهنگ شود نشد! و تنها راه باقی مانده تعطیلی مجلس، تا برگزاری انتخابات آینده است.

البته لاریجانی این را خوب درک کرده، و لذا دستور داده تا در اطراف مجلس، دیوارهای بتنی که ظاهر آن: به دوران مشروطه شبیه باشد، درست کنند تا اگر حمله ای شد، به داخل مجلس کشیده نشود! و اخیرا هم در تایید دولت گفته که : ایران در برجام به تمام حقوقو خود دست یافته، و به خواسته های خود رسیده است.

اما کمسیسون برجام قصد ساکت شدن ندارد، آنان با دعوت از مخالفان و ایراد: بیش از 100مورد اشتباه بر اجرای برجام، سعی دارد که رای منفی خود را اعلام نماید. حتی با اینکه هیات رئیسه مجلس را تعطیل کرد، تا کنگره آمریکا با خیال راحت تری، به بررسی برجام برسد. پایان تعطیلات را هم ، روز رای گیری کنگره اعلام نمودند، تا پس از بلند شدن دود سفید ازکنگره ، آن ها نیز پرچم سفید را بالا ببرند.

 با این روش مجلس از هماهنگی با اسرائیل، در مخالفت با برجام تبرئه می شود، و جلوی به توپ بسته شدن مجلس گرفته می شود، و لذا حوادث زمان مشوطه تکرار نمی شود، و مردم هم شاهد تعطیلی مجلس، یا اخراج نمایندگان نمی شوند و: همه چیز به خیر و خوبی تمام می شود.

     از آن طرف هم خوشبختانه مجلس تنها نیست، شورای نگهبان هم هست که از هم اکنون، آماج حمله قرار گرفته تا از: وظایف همیشگی خود در بررسی صلاحیت ها عقب نشینی کند. خیلی مقاومت کند آقای نعمت زاده، چاک دهانش را باز می کند، و چیزی هم به این ها می گوید!  بهتر است از حالا سرجای خود بنشینند، و بدانند که نعمت زاده به در گفته تا دیوار بشنود!

غیر از شورای نگهبان، برخی نشریات هم در دستور کار هستند! و نباید اشتباه کنند و به کار: انتقاد یا ادامه دهند، چون حتی اگر صدای رسا هم داشته باشند، نمی توانند وارد جنت بشوند! آن ها باید مانند روزنامه های زنجیره ای، سراغ سران فتنه بروند و: هر دقیقه بپرسند چرا حصر تمام نمی شود، و چرا با آمریکا مذاکره نمی شود؟

برای یکبار هم شده آمریکا را امتحان کنیم! با آن ها مذاکره کنیم، تا شاید آدم شده باشند. اینقدر نباید کینه ای بود و 60سال جنایت را، در عرض یک ساعت فراموش کرد! باید آدم ها تغییر کنند و تصورات قبلی را، دور بریزند. البته فقط در مورد آمریکا وانگلیس، والا در مورد احمدی نژاد و دیگران، نه تنها کینه شتری کم است، باید دروغ های شاخدار را هم تولید، و به آن ها اضافه کرد!

  بعد از له شدن آن ها کم کم، سراغ عقیده و زیر بنای اعتقادی مردم رفت، و هاله نور و دیدن امام زمان و ..غیره را به مسخره گرفت، چرا که اساس بدبختی ملت ما همین اعتقادات است! اگر تا حالا با دنیای متمدن همراه بودیم، احتیاج به گشت ارشاد نداشتیم! مگر در امریکا گشت ارشاد است؟ مگر در انگلیس فاتب و یا ستاد احیا امر بمعروف است؟ آن ها بدون این هم پیشرفت می کنند! و ما عقب می مانیم.

هی صغیرة الدکتاتوریة وقصف البرلمان على الطریق؟
لأنه أکد من قبل Brjam الکونغرس الأمریکیة، و 115 ملیار دولار من الأصول الإیرانیة إلى الإفراج، ولکن یقول مسؤولون حکومیون 12 ملیار دولار فقط من شأنها أن یکون حرا، وأن مصب هو، بالتالی، یتوقع الطغیان قاصر، وقصف البرلمان لیس مطلبا بعید المنال.
بطبیعة الحال، فإنه لیست سیئة، وأنها ترید أن تأخذ هذا مائة ملیار دولار، وتقسیم بین أنفسهم: الآن شکلت حملة فریق العمل وروح المبادرة وخلق فرص العمل. جذب حملات الشباب العاطلین عن العمل، وحتى یوم الانتخابات، مثل ساعات العمل، وحقوقهم بعد الانتخابات، فإن المسؤولیة الرئیسیة لاختیار یتم تعیین.
    
المدفعیة الحکومة المتمرکزة فی الصحف! وأول هجماته ضد البرلمان، وتأمل هذه الخطوة بالتنسیق مع سلسلة الصحیفة، تمکن من تنفیذ إغلاق البرلمان. لأن المدیح أن البرلمان لم یکن بالتنسیق مع الحکومة! ویبقى السبیل الوحید لاغلاق البرلمان لحین إجراء الانتخابات القادمة.
لکن لاریجانی قد فهم ذلک جیدا، وأمر بذلک فی کل أنحاء المنزل، والجدران الخرسانیة لأنه یبدو أن تحت نفس الحق الدستوری للقیام بذلک اذا کان الهجوم لیتم سحبها داخل المنزل! وکان آخرها فی الحکومة أکد أن إیران Brjam لتحقیق کافة حقوقه، وطلب منها أن تأتی.
ولکن اللجنة Brjam لا تنوی اغلاق لها خلال دعوة المعارضین وسلمت أکثر من 100 حالة التنفیذ غیر الصحیح لBrjam، تحاول أن یعلن تصویتهم. على الرغم من أن مجلس اغلاق البرلمان والکونجرس الأمریکیة أکثر أمانا، لاستعراض Brjam لها. عطلة نهایة، وکان الکونغرس یصوت الیوم، حتى ظهور الدخان الأبیض من الکونغرس، فإنه سیتم أیضا رفع الرایة البیضاء.
  
فی هذا الطریق، والبیت التنسیق مع إسرائیل، فی معارضة Brjam تطهیرها، والکرة على مقربة من البرلمان، وبالتالی لن تتکرر Mshvth أحداث الساعة، ورأیت الناس إغلاق البرلمان، أو إقالة لیسوا ممثلین : کل ??شیء کل شیء جید.
     
من ناحیة أخرى، البرلمان لحسن الحظ، لیس فقط، مجلس صیانة الدستور، الذی أصبح الآن أیضا تم تستهدف المهام المعتادة فی فحص التراجع. تحمل جدا السید نعمت زاده، تشاک یفتح فمه ویقول شیئا لهذا! فمن الأفضل أن یجلس الآن فی مکان، ومعرفة أنه وفقا لNe"matzadeh الجدار للاستماع!
وبصرف النظر عن مجلس صیانة الدستور، وبعض القضایا على جدول الأعمال! ولیس لارتکاب الأخطاء والعمل أو الاستمرار النقد، لأنه حتى إذا کان لدیک صوت، فإنها لا یمکن أن یدخل الجنة! ویجب سلاسل مثل الصحف، على المضی قدما لرؤساء الفتنة وکل دقیقة الحصار لن یسأل لماذا، ولماذا لا تفاوض مع أمریکا؟
أمریکا مرة واحدة فی محاولة! الحدیث معهم، ولذلک ربما یکون الناس. لم یکن الکثیر من الکراهیة والقتل 60 عاما، فی وقت نسی! یجب أن یغیر الناس فکرتهم المسبقة، تجاهل. بطبیعة الحال، مجرد عن أمریکا وبریطانیا، وارتفاع على أحمدی نجاد وغیرهم، ولیس فقط الجمال الکراهیة منخفضة، وینبغی أیضا إنتاج مقرن کذب، وإضافة لهم!
   
بعد سحقهم شیئا فشیئا، یذهب الناس إلى فکرة وأساس الإیمان، وهالة ونرى کان الإمام الخ .. مثیرة للسخریة، لأن البؤس المعتقدات شعبنا! إذا کنت من أی وقت مضى حصلت جنبا إلى جنب مع العالم المتحضر، لم تکن هناک حاجة إلى التوجیه! تم العثور على التوجیه فقط فی أمریکا؟ طهران مطران أو مقر فی المملکة المتحدة ما لم یعرف الإنعاش؟ دون هذا التقدم! وترکنا وراء.


تاریخ : جمعه 94/6/20 | 12:29 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر
اخبار قدیمی‌تر >>