تماس با ما تیر 94 - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
واحد طراحی
واحد طراحی

قبل از اسلام مردم همه مشرک بودند یا ظهور اسلام مشرکین برخی ایمان آوردند و برخی کافر شدند بعد از اسلام منافقین ظهور کردند. فرق این سه گروه علاوه بر تواتر زمانی به محتوی عقیده آنان نیز برمی گردد که مطالعه آن برای همه دوران ها و همه اشخاص لازم است تا دچار اشتباهات ناخواسته نشوند و از تاریخ برای زندگی شخصی و اجتماعی درس یاد بگیرند.

مثلا در ایام شبهای قدر برخی ها بودند که می گفتند ما هرچه نگاه می کنیم گناهی نداریم که از خدا بخواهیم ما را ببخشاید! علاوه بر اینکه همین عجب و غرور و خود رادر برابر خدا بی گناه دانستن یک گناه بزرگ است ولی کافی است که ما مروری بر رفتار خود بدون غرور انجان دهیم تا متوجه گناهان حود بشویم: آیا تابحال دروغ نگفته ایم؟ به فرزندان و یا همسر و یا برادران خود ظلم نکرده ایم آیا کلیه در آمد های ما دقیقا حق خود ما بوده است؟

پس بنابر این ستار بودن خدا نباید باعث پر رویی ما شود. زیرا خداوند عیب های ما را می پوشاند و این نباید مانع از شناخت عیب های ما شود زیرا فهمیدن عیب های خودمان باعث اصلاح آن ها می شود . شرک خفی هم از همین موارد است ما ممکن است بگوئیم دوران جاهلیت و مشرکین تمام شده است! در حالیکه خودمان مشرک باشیم.

مشرک در لغت یعنی کسی که برای خدا شریک قائل می شود  و نتیجه عملکردی آن این است که در اهداف و نیات خود برای غیر خدا هم حساب باز می کنیم. مثلا می خواهیم کار نیکی بکنیم می گوئیم هم فال است و هم تماشا هم دل محرومان را شاد می کنیم و هم خدا را در نظر می گیریم. اما این اشتباه است فقط باید خدا را در نظر بگیریم زیرا ممکن است از کاز نیک ما مردم خوشحال نشوند لذا برای بار دیگر آن را انجام نمی دهیم. مثل دکتر که داروی تلخی را برای مریض پیشنهادمی کند و بیمار فکر می کند پزشک با او دشمن است.

علاوه بر آنکه خداوند در این گونه مواقع نه تنها شریک نمی پذیرد بلکه همه اجر شما را هم به شریک خود واله می دهد و می گوید برو اجر را از او بگیر. یعنی اگر 1 درصد نیت شما غیر خدا باشد همه اعمال شما باطل است مانند اینکه شما بهترین غذا را بپزید ولی کمی فضله موش در ان بریزید!


تاریخ : سه شنبه 94/4/30 | 10:42 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

لیبرالیسم اسلامی یا اسلام لیبرالی

برخی ها تصور می کنند تفکر لیبرالی،  فقط به دوران انقلاب اسلامی محدود می شود، که گروهی عقاید لیبرالی را با اسلام تفسیر می کنند. اما این نوع تفکر در طول تاریخ بوده است. لیبرالیسم یا آزادی فردی انسانی، بزرگترین خطر برای این تفکر است . در قران گفته شده که اکراهی در قبول دین نیست، ولی بعد از قبول دین، اگر بازهم اکراه داشته یا در نیمه راه، از دین روی برگرداند، مجازات شدیدی تحت عنوان مرتد، برای او در نظر گرفته شده است . پس ازادی انسان در ابتدای انتخاب است، بعد از انتخاب باید تا انتهای راه را برود. و هیچگونه آزادی برای خود قائل نباشد. 

    این موضوع به عنوان رضوان الهی، یا راضی بودن به رضای الهی تعبیر شده است . مثلا حضرت یوسف می توانست: زلیخا را از خود راضی کند، ولی مانند هزاران برده دیگر، بلافاصله نابود می شد. اما او خود آگاهانه این کار را انجام نداد. بنابر این از آزادی عمل خود استفاده نکرد، و حتی از آن به خدا پناه برد. امام حسین ع هم ، می دانست که شهید می شود. داستان شهادت ایشان از همان بدو تولد، ورد زبان پیامبر و دیگران بوده، ولی مهم آن بود که آخرین لحظه می فرماید:( الهی رضا بقضائک) خدایا به آنچه تو دوست داری، من راضی هستم! زیرا خداوند می خواست که: حسین ع را کشته ببیند(ان الله شاء ان یراک قتیلا)

بنابر این تفاوت لیبرالیزم اسلامی، با اسلام ناب محمدی در همین است: آزادی انسان فقط در دوران تکلیف، و قبل از آن است با رسیدن به سن تکلیف، و آگاهی از حقیقت دین و پذیرفتن آن، باید با ازادی خداحافظی کند. آن هم با اراده و خود آگاهی تمام.. در حالیکع لیبرالیزم اسلامی با عقب نشینی در برابر: توهمات غرب زدگی، آزادی را برای تمام عمر معنی می کند.اگر انسان بخواهد از ازادی که: حق اوست همیشه استفاده کند، سنگ روی سنگ بنا نمی شود. یعنی هیچ چیزی قابل پیش بینی نبوده، و زندگی اجتماعی بشر از هم می پاشد . زیرا انسان موقعی اجتماعی محسوب می شود که: قید و بند هایی را بپذیرد، و آن را همیشه رعایت کند.

     فرض کنید در لباس پوشیدن، اگر قرار باشد واقعا هرکس، هر طور می خواهد لباس بپوشد، خیلی ها اصلا دوست ندارند لباس بپوشند. در حالیکه قرارداد های اجتماعی، چه بصورت نوشته و قانون مدون، و چه بصورت نانوشته و سنت رایج، لباس برای انسان تعریف کرده، حتی نوع آن را هم معین کرده، بطوریکه اگر کمی در آن تغییرات بدهند، وارد سنت یا قانون اجتماعی دیگری می شوند.

اگر کسی چادر سر کند، در یک گروه اجتماعی واقع می شود، که افرادی که بی چادر هستند، از آن مشخص می شود. و اگر کسی هر روز لباس متفاوت بپوشد، به معنی تعویض جایگاه و: گروه اجتماعی خود است، و لذا هیچ گروه  اجتماعی، او را نمی پذیرد. افراد ملون و هرزه پوش را، معمولا به افتاب پرست تشبیه می کنند! گرچه حیوانی به نام افتاب پرست هم، برای خود حیازت یا محدوده ثابتی دارد. یعنی آفتاب پرست خود را با رنگ آفتاب تطبیق می دهد، و بازهم معیاری دارد که از آن پیروی می کند، ولی انسان های ملون یا منافق، به هیچ صراطی مستقیم نیستند.

به گفته قران: منافق کسی است که وقتی با مومنان است، حرف آن ها را تایید می کند ولی، وقتی به سوی دشمن مومنان یعنی کافران هم، می رود می گوید من آن ها را مسخره می کردم! یعنی با هر گروهی بنا بر مقتضیات آن گروه رفتار می کند.

بدیهی است اینگونه افراد، تا موقعی نفوذ یا مقبولیت دارند که: راز آن ها فاش نشده باشد، به محض اینکه معلوم شود: آن ها خود محور هستند و: به هیچ گروهی احترام نمی گذارند، حتی گروه ه کافر هم آن ها طرد می کنند. زیرا: مومنین که میدانند او منافق است، او را به خود راه نمی دهند. کافران نیز اگر اطمینان پیدا کنند: او واقعا کافر است با او معاشرت می کنند، واگر بفهمند که او، کمی هم ایمان دارد رهایش می کنند.

 

بنابر این لیبرال اسلامی درواقع یک جاسوس دو جانبه بین خدا و شیطان است نه خدا او را می پذیرد چون شرک در دل او است نه شیطان زیرا شیطان بزرگترین ادعایش این است که من شما را مجبور به گناه نکردم فقط وسوسه کردم.

اللیبرالیة الإسلامیة أو الإسلام اللیبرالی

یظن البعض أن الفکر اللیبرالی، یقتصر فقط على قیام الثورة الإسلامیة، وهی جماعة لیبرالیة جدا مع تفسیرهم للإسلام. ولکن هذا النوع من التفکیر کان على مر التاریخ. اللیبرالیة أو الحریة للإنسان، الخطر الأکبر على هذه الفکرة. فی القرآن ویقال أن الدین هو مترددا فی قبول، ولکن بعد الکنیسة، إذا ما زال هناک تردد من جانب دین یجلب العقاب الشدید لأنهم مرتدون، ویعتبر انه. حریة الاختیار فی البدایة، بعد الانتخابات یجب ان تذهب الى نهایة الطریق. ولا رعایة حریته.

    وهذا هو ما رضوان إلهی، أو تم تفسیر الموافقة على موافقة الإلهیة. أن جوزیف یقول: إنها مغرور، ولکن مثل الآلاف من العبید أخرى، ودمرت على الفور. لکنه لم یفعل ذلک عن وعی. ولم الاستفادة من حریتهم، وحتى لجأ إلى الله. الإمام الحسین کذلک، عرفت أن الشهید. قصة ولادة شهادته، کلمة النبی وغیرها، ولکن من المهم أن آخر لحظة تقول :() والله ما أردت، وأنا راض! لأن الله أراد أن قتل الامام الحسین نرى (

الفرق بین اللیبرالیة الإسلامیة، والإسلام هو نفسه: حریة الإنسان إلا أثناء المهمة، وقبل الوصول إلى سن ما هو علیه، وفهم الحقیقة الدینیة، واستعرض ذلک، لدیک حریة لنقول وداعا. بل هو أیضا الإرادة والمعرفة للجمیع فی اللیبرالیة Halyk الإسلامی یعود إلى.:. الهلوسة الغربیة الأکسدة، والحریة للجمیع حیاة الإنسان إذا کان یعنی أن الحریة التی هی دائما على حق، صخرة على صخرة لیس. هذا هو أی شیء ولکن یمکن التنبؤ به، والإنسان انفجار الحیاة الاجتماعیة. لأن الإنسان هو مناسبة الاجتماعیة التی تکبل أن تقبل، وانها تلتزم دائما.

     تخیل اللباس، إذا کان أی شخص حقا، وترید بطریقة أو بأخرى إلى ارتداء الملابس، وکثیر من الناس لا یحبون ارتداء الملابس. فی حین أن العقد الاجتماعی، سواء کانت مکتوبة أو النظام الأساسی، وما هو غیر مکتوب والتقالید، رجل عرف موحدة، حتى من النوع الذی قمت بتعیین، بحیث إذا کان بعض من تلک التغییرات، یدخلون تقلید مختلف أو القانون الاجتماعی یکون.

إذا کنت ترتدی، وهو موجود فی مجموعة اجتماعیة، والناس الذین هم فی الخیمة، وسیتم تحدید ذلک. وإذا کنت ترتدی ملابس مختلفة کل یوم، والتبدیل الوسائل: الفئات الاجتماعیة، وبالتالی لا فئة اجتماعیة، وقال انه لا یقبل. میلون والشعبیة مندوب القمصان، وغالبا ما شبهت للمصلین الشمس! على الرغم من الحیوان یسمى الحرباء، على حد الثابتة. حرباء لتتناسب مع لون الشمس، وحتى وهو الإجراء الذی سیتبع، لکن الرجل میلون أو منافق، لا صراط مستقیم.

وفقا للقرآن، وهو منافق، عندما یقول المؤمنون أنها أکدت، ولکن عندما أعداء المؤمنین، والکفار، أیضا، یذهب یقول لی أنه من السخف! وهذا یعنی أن کل مجموعة وفقا لمتطلبات السلوک للمجموعة.

 

من الواضح، وتقبل هؤلاء الناس حتى منتصف أو أن لا یتم کشف سرهم، حالما یصبح واضحا: فهی وعدم احترام أی مجموعة أنانی، حتى الجماعات التی ترفض الکافر . لأن المؤمنین الذین یعرفون المنافق هو، وقال انه لا یتحدث إلیهم. الکفار إذا کانوا تأکد من انه ربط حقا معه هی الکفار، واذا کانوا یفهمون أن لدیه ثقة تذکر فی إیصالها.


تاریخ : سه شنبه 94/4/30 | 10:40 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

جای دوست و دشمن را عوضی گرفتند

عده ای می گویند چه اشکال دارد که: از مراکز نظامی ایران بازدید سرزده شود، مگر منظور ما شفاف سازی با جهان نیست؟در این جمله کوتاه هم مسئله شرک، مطرح است و هم  خیانت.  شرک نسبت به خدا و خیانت نسبت به وطن . حضرت علی ع می فرماید: که اندیشه شرک نسبت به خدا، مانند راه رفتن  مورچه ای در شب تاریک، بر روی سنگ است یعنی آنقدر ظریف، و آهسته است که کمتر کسی متوجه آن می شود.

در دوران انقلاب اسلامی عده ای بنام التقاظی، که برای غرب زدگان ترکیبی از سرمایه داری و اسلام بود، و برای شرق زدگان ترکیبی از مارکسیسم و اسلام بود! که ملی گراها نماد گروه اول، و مارکسیستهای اسلامی نماد گروه دوم بودند.

در دوران ما هم برای خوش آمد: شرق و غرب عده ای لیبرالیسم اسلامی درست کردند، و عده ای اعتدال یا سوسیالسم اسلامی، و این خطر وجود دارد که باز هم، نفوذ آن ها کار را به جاهای باریک بکشد. البته این نفوذ همانند راه رفتن مورچه است، زیرا حتی خودشان این را قبول ندارند!

اما وقعیت این است که برای مبارزه با: سوسیالیزم یا لیبرالیزم بقدری در دامن آن رفتند که، ذهن و فکر و استدلال آن ها با روش لیبرالی یا سوسیالیستی رشدکرد! مثلا در اوایل انقلاب عده ای بودند که برای مبارزه با کمونیست ها، کتاب های آن ها را می خواندند. گاهی بقدری در خواندن کتاب های آنان جلو می رفتند، که بسیاری از کتاب هایی که خود کمونیست ها هم، در خواب ندیده بودند آن ها خوانده بودند!

 بنده خود در دانشگاه تهران درس می خواندم، و آرزویم این بود که یک روزی کتابی از لنین بخوانم، و ببینم اینها چه می گویند! قبل از انقلاب بود و مرا مدتی برای کار دانشجویی، بردند کتابخانه اصلی دانشگاه را گردگیری کنیم! تمام کتاب های اصلی لنین، با چاپ روسی را در انجا دیدم! البته فرصت خواندن پیدا نمی کردم، ولی تعجب من این بود که در دل حکومت شاهنشاهی، و در مخزن کتابخانه آن، کتابهایی است که بعضی ها نخوانده از آن دفاع می کنند، و برخی ها نخوانده آن را رد می کنند.

اینها البته زیاد خطر ناک نیستند، خطر ناک آن هایی هستند که: مثلا برای جواب دادن به اهل سنت، عمرشان را فقط به خواندن کتاب های آنها می گذرانند! و چون از کتاب های شیعی دور هستند، در خیلی از مسائل ناچار می شوند، تا قبول کنند آن ها بهتر هستند! مثلا می گویند آن ها نماز را در پنج وقت می خوانند!این بهتر است تا شیعه، که در سه وقت می خواند.

بنابر این چه در صدر اسلام، که بنی عباس سعی میکرد، عقاید یونان را بهتر از اسلام معرفی کند، یا بنی امیه که در صدد بود، مسیحیت را بهتر از مسلمانان بداند، و حتی در زمان امام رضا ما شاهدیم که: آن ها هر کسی را پیدا می کردند، بعنوان عالم ربانی برای مناظره با امام رضا ع، دعوت می کردند تا شاید، نقطه ضعفی پیدا کنند!

    یا آنان که خون به دل حضرت علی کردند: آنجا که ایشان می فرماید: روزگار مرا آنقدر کوچک کرد، که حالا مردم بیایند بگویند علی و معاویه! یعنی مرا هم سطح او بدانند، و یا مغیره را، باهوش تر ازمن بدانند.

بله اینها مشرکانی بودند، خائن به اسلام و هدف آن ها هم، ملکوک کردن رهبر مسلمین بود، تا مردم را از انها جدا کنند. اکنون نیز عده ای نشسته اند تا فقط، رهبر انقلاب حرفی بزند آن را توجیه کنند و: بی ارزش جلوه دهند! اغلب آن ها هم افرادی هستند که حداقل، تصورشان این است که مردم از آن ها حرف شنوی دارند.

 

یکی از مصادیق این شرک و خیانت همین: بحث هسته ای است وقتی رهبر انقلاب می گوید: ما نمی گذاریم از مراکز نظامی بازدید شود، آقایان می گویند مگر: شفاف سازی چه ایرادی دارد؟ ما که دنبال بمب اتمی نیستیم چرا می ترسیم؟ خداوند عقل آن ها را آنقدر کم کرده است، که نمی فهمند شفاف سازی برای دشمن یعنی: جاسوسی برای او. و لذا اما م سجاد می فرماید( الحمد لله الذی جعل اعداونا من الحمقا) شکر می کنیم خدارا که : دشمنان ما را از احمق ها قرار داد! که فرق بین دشمن و دوست را نمی دانند، و حتی به اندازه یک میمون نمی دانند: که جای دشمن و دوست کجاست!  دشمن را بالای سر می گذارند، و دوستان را زیر پا! چه رسد به آیه قران که می فرمایید:( اشدا علی الکفار و رحما بینهم)با دشمنان سخت گیر باشید، و یا دوستان مهربان  . آن محبتی که انها به آمریکا و انگلیس، نشان می دهند جای دوست و دشمن را اشتباه گرفته اند.

بدلا من الأصدقاء والأعداء کانوا مخطئین

یقول البعض أنه من الخطأ أن مراکز الجیش زیارة لم یعلن عنها مسبقا، إلا إذا کنا شفافة مع العالم؟ وفی هذا الوقت القصیر هو عبادة الأصنام، ویعتبر الخیانة. عبادة لله وخیانة الوطن. یقول الإمام علی أن فکرة عبادة لله، مثل المشی النمل فی لیلة مظلمة، على الصخرة التی هی لذلک خفیة وتدریجیة أن قلة من الناس یفهمون ذلک.

خلال الثورة الإسلامیة کجماعة انتقائی، والذی یجمع بین الغرب الرأسمالی والضحایا المسلمین، والجمع بین المارکسیة والإسلام فی الشرق المنکوبة! کان القومیون باعتباره رمزا من المجموعة الأولى والمجموعة الثانیة رمزا للمارکسیین الإسلامیة.

فی الوقت سرورنا أن نرحب: الشرق والغرب، وبعض اللیبرالیة الإسلامیة الحقیقیة، وبعض الاعتدال أو الإسلامیة الاشتراکیة، وهناک خطر أنهم، من خلال عملهم لاتخاذ الأماکن الضیقة. بالطبع، جاء ذلک على المشی النمل، لأنه حتى أنهم لا یتفقون مع هذا!

ولکن الموقف هو محاربة: الاشتراکیة أو اللیبرالیة فی تنورة لذلک ذهب والعقل وجادل بأن الأسالیب اللیبرالیة أو الاشتراکیة تنمو! على سبیل المثال، بعض الناس بدأوا لمحاربة الثورة الشیوعیة، والکتب التی تقرأ. أحیانا یذهبون القراءة من الکتب، وکثیر من کتبه أن الشیوعیین، أیضا، کانوا نائمین لم یقرأها!

 کنت أدرس فی جامعة طهران، وأتمنى فی یوم من الأیام وأنا أقرأ کتاب لینین، ونرى ما یقولون! قبل الثورة وأخذنی لحظة للعمل للطالب، والمکتبة الرئیسیة فی الجامعة ولا غبار! جمیع الأعمال الأصلیة لینین، واجتمع مع الطبعة الروسیة! وبطبیعة الحال، لم أجد الوقت الکافی لقراءة، ولکن فوجئت فی قلب الحکومة الإمبراطوریة، ورفوف المکتبة، وقراءة بعض الکتب التی ندافع عنها، والبعض یرفض قراءتها.

هذه هی الأکثر خطورة، فهی خطیرة: على سبیل المثال، للرد على أهل السنة، انهم یقضون حیاتهم فقط لقراءة الکتب! ولأن من الکتب الشیعیة، ویضطر فی کثیر من القضایا لقبول ذلک أفضل! على سبیل المثال، ویقول صلواتهم خمس مرات تدعو! فمن الأفضل أن الشیعة، الذی یغنی ثلاث مرات.

وهکذا، فی الإسلام، وحاول بنی عباس، والأفکار الیونانیة أفضل من الإسلام، أو العصر الأموی الذی سعى والمسیحیین یعرفون أفضل من المسلمین، وحتى خلال فترة عملی الإمام الرضا رأینا أنهم العثور على أی شخص، والعلماء لمناقشة مع الإمام الرضا مدعو لعله یجد العین السوداء!

    أو أولئک الذین قدموا الدم الى القلب علی: لأنه یقول صغیر بحیث قتی، والآن الناس یقولون علی ومعاویة الصفصاف! وأنا أعلم أن مستوى له أو لها Mghyrh، أکثر ذکاء من لی أن أعرف.

نعم، کانوا المشرکین، خونة للإسلام وهدفهم هو أیضا لإدانة زعیم المسلمین، لذلک الناس لا یمکن أن تفصل بینهما. الآن، بعض الناس یجلسون إلى القول بأنه ما یبرره والقائد: تصویر لا قیمة لها! فی کثیر من الأحیان هم الناس الذین، على الأقل، اعتقادهم هو أن الناس یستمعون إلیها.

مثال على ذلک الوثنیة والکفر نفسه: مناقشة النوویة عندما یقول المرشد: لن نسمح المنشآت العسکریة التی تمت زیارتها، ویقول الرجال، باستثناء ما یلی: توضیح ما هو الخطأ؟ نحن لا نسعى الأسلحة النوویة لأننا خائفون؟ لقد فقد الکثیر من حکمتهم، لا یفهمون أن الشفافیة للعدو: الجاسوس له. وبالتالی، فمن قال سجاد () نشکر الله أن أعداءنا کانت الحمقى! فإن الفرق بین عدو وصدیق لا یعرف، وحتى حجم قرد لا یعرف أن العدو هو صدیق! العدو تمر فی سماء المنطقة، والأصدقاء تحت الأقدام! ناهیک عن الآیة القرآنیة التی تمسک بها: الأعداء صعبة، وصدیقان جیدان (). ومن حبهم لأمریکا وبریطانیا، وتظهر الأصدقاء والأعداء على الخلط. 


تاریخ : دوشنبه 94/4/29 | 8:26 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

آین دومین توافقنامه یا قطعنامه ای است که: ایران موفق می شود از زبان سازمان ملل، دشمن خود را محکوم کند. بار اول آن را به قطعنامه 598می شناسیم، که در آن صدام حنایتکار به عنوان: آغاز کننده جنگ معرفی شد و: پرداخت غرامت های زیادی را بر عهده گرفت . البته هنوز آن غرامت ها پرداخت نشده! و قرار هم نیست که پرداخت شود، زیرا که صدام از بین رفته، و صورت مسئله پاک شده است.

    این بار نیز دشمن اصلی، یعنی آمریکا محکوم شده تا: تحریم های ظالمانه ای را که :خود شروع کننده آن بوده بردارد، تا ایران هم مانند بقیه کشورها، در مبادلات تجاری و فرهنگی ازاد باشد. البته تحلیل ما این است که باز هم، ایران موفق نخواهد شد که غرامت ها را، حتی از خود آمریکا بازپس بگیرد! زیرا که بازهم اوباما می رود، و صورت مسئله پاک می شود.

    البته اوباما خود، همکاری زیادی کرد تا: توافقنامه صورت گیرد، ولی این فعالیت او از سر دوستی با ایران نبود، بلکه از سر ناچاری بود، که تا قبل از فروپاشی سازمان تحریم، آن را نجات دهد. ولی این کوشش او هم نتیجه نخواهد داد، و خودش قربانی این سازمان تحریم خواهد شد. همانطور که صدام قربانی تجاوز خود شد. عدم درک این موضوع، پاشنه اشیل کسانی است که گفتگو را، اساس کسب حقوق خود می دانند.

   در زمان شاه نیز این ها بودند، و می گفتند زیر سایه همان قانون اساسی شاه هم، می توان انقلابی بود! این جریان تفکر، درست در نقطه مقابل تفکر امام خمینی ره بود. زیرا امام خمینی ره با اساس سلطنت مخالف بود، و می گفت با وجود افراد مستبد، حتی قانون خوب هم قابل احرا نیست . و همینکه مردم هم به این اندیشه رسیدند، انقلاب اسلامی پیروز شد، آنجا که شعار می دادند: ما می گیم شاه نمی خوایم، نخست وزیر عوض می شه! ما می گیم خر نمی خوایم، پالون خر عوض می شه! اما اندیشه لیبرالی، علیرغم مخالفت امام و امت، راه خود را ادامه داد و در: نقطه های حساس تاریخی زهر خود را ریخت.

    خیلی ها افتخار می کنند که: توانستند با اعمال نفوذ در سازمان ملل، متجاوز بودن صدام را در قطعنامه درج کنند! ولی امام ره آن را جام زهر تعبیر کرد. و این نشان از آن داشت که: جریان لیبرالی این بار به دست: یاران نزدیک امام، خود را ظهور و بروز داده، که امام نمی تواند نام آن ها را ببرد! و ناچار از حالت دفاعی، به تدافعی رفته و با قربانی کردن خود، و نوشیدن جام زهر، قطعنامه را قبول می کند!

   شاید به همین دلیل است که: مفتی اعظم آل سعود ادعا می کند: ابن ملجم در شمال تهران است، و مرکز زیارت و احترام ایرانی ها است! یعنی آش آنقدر شور شده، که آشپز هم به صدا آمده است. اکنون هم جریان لیبرالی نفوذی در: خط امام و رهبری در حال: پیاده کردن طرحی هستند که: عاقبتی چون قطعنامه داشته، نه تنها یک ریال به خزانه دولت نمی رسد، بلکه ریز گردها و بلایای دیگری هم، سرازیر می شود.

    آن ها می گویند اگر رفع تحریم شود، مملکت از این رو به آن رو می شود، و همه جا مملکت گل و بلبل می شود! البته بلافاصله بعد از تصویب توافقنامه، عقب نشینی آغاز شد! وزیر نفت گقت: سال ها طول می کشد تا این رفع تحریم اثر بگذارد! خزانه دار مملکت هم، با یک تخفیف 115 میلیارد دلاری، مجموع مطالبات ایران از آمریکا را، فقط 22 میلیارد دلار اعلام کرد!

وزیر صنعت هم گفت که: درست است که بعد از تحریم، واردات زیاد می شود ولی، باید سعی کنیم اجناس بهتری تولید کنیم! این در حالی است که همه میدانند: بزرگترین استدلال ها برای اخذ بودجه، و حتی حذف یارانه نقدی، افزایش تولید است، ولی وقتی بودجه می گیرند، همه صرف واردات می شود! و تولید توجیه اقتصادی خود را، از دست می دهد.

 

لذا راه جلوگیری از: بد عهدی طرف مقابل، روشن ساختن ذهن لیبرال های اسلامی می باشد، که در ارکان دولت نفوذ کرده اند. و همه چیز ایران را به: رفع تحریم ها گره می زنند.

کیف یمکن للعصر میت العدو سیئة؟

هذا هو الاتفاق الثانی هو قرار إیران سوف تکون ناجحة من الأمم المتحدة لإدانة عدوک. وهذه هی المرة الأولى التی أعرف من القرار 598، الذی صدام الإجرامی على النحو التالی: قدم بدایة الحرب، العدید من مطالبات التعویض. وبطبیعة الحال، لا یتم دفع التعویضات حتى الآن! ولن تدفع، لأنه ذهب صدام، وإذا تم مسح المشکلة. هذه المرة العدو الرئیسی، وحکم على أمریکا لعقوبات الفاحشة ما یلی: الذاتی کاتب أخذه إلى إیران، على غرار البلدان الأخرى، هو حر لالمبادلات التجاریة والثقافیة. ومع ذلک، فإن تحلیلنا هو أن مرة أخرى، أن إیران لن تکون قادرة على تعویض، حتى أمریکا نفسها یعود! لأنه سیکون أوباما، وسوف یتم مسح هذه القضیة. أوباما، بطبیعة الحال، العمل العظیم الذی یتم تنفیذ الاتفاق، ولکن استئناف الأنشطة صداقته مع إیران، ولکن بدافع من الیأس، التی کانت قبل انهیار العقوبات، فإنه سیتم حفظ. ولکن هذه لیست نتیجة لجهوده، وسوف تضحیته مقاطعة المنظمة. کما صدام کان هو نفسه ضحیة للاغتصاب. عدم فهم هذه المسألة، کعب أخیل "أولئک الذین یتحدثون بها، أساس حقوقهم. فی ذلک الوقت، وکان هذا الملک، وقال الملک وفقا للدستور، کان ثوریا! کان هذا التفکیر، عکس ذلک تماما من التفکیر الإمام الخمینی. لأنه کان یعارض الإمام الخمینی للحکم الملکی، وقال على الرغم من تلک الطغاة، لا یمکن حتى القوانین الجیدة Ahra. مرة واحدة جاء الناس لفکرة الثورة الإسلامیة نجحت، لأن هتفوا: لا نرید المحدودة الملک ورئیس الوزراء یحول! نحن لا نرید المحدودة حمار، حمار سرج یتحول! لکن الأفکار اللیبرالیة، على الرغم من زعیم المعارضة والأمة، واصلت طریقها ویشیرون إلى سمومهم حساسة تاریخیا. العدید فخورون التی کانت قادرة على التأثیر فی الأمم المتحدة على قرار صدام إدراج! ولکن الإمام الخمینی تفسیر ذلک السم. وهذا یدل على أنه خلال هذا الوقت اللیبرالی: أصدقائه المقربین، صعوده، وزعیم لا یمکن أن اسمها! وأجبرت مرافعة الدفاع، والدفاع، ومع التضحیة بالنفس، وشرب السم، القرار یقبل! وهذا هو السبب فی أن مفتی السعودیة تدعی: ابن Moljam فی شمال طهران، وإیران هی مرکز للحج والاحترام! کان الحساء مالحة جدا، الشیف أیضا سلیمة. الآن نفوذ اللیبرالیین فی قیادة الإمام هم: تنفیذ المخطط الذی کان فی نهایة المطاف القرار لیس فقط لا بنس واحد لخزینة الدولة، ولکن الغبار الدقیق وغیرها من الکوارث، التی تتدفق. یقولون إن رفع العقوبات البلاد وبالتالی فإنه هو، وکل بلد الحبیب! ومع ذلک، وعلى الفور بعد اعتماد الاتفاق، وبدأ الانسحاب. وقال وزیر النفط قال: السنوات ما یلزم لیؤثر على رفع العقوبات! أمین الصندوق للبلد، مع خصم ب 115 ملیار دولار، وإجمالی مستحقات، 22 ملیار دولار فقط فی أمیرکا!

وقال وزیر الصناعة أیضا صحیح أنه بعد الحظر، واردات عالیة، ولکن یجب أن نحاول لإنتاج سلع أفضل! ومع ذلک، والجمیع یعرف: الحجج للمیزانیة، وحتى القضاء على الإعانات وزیادة الإنتاج، ولکن عندما تکون المیزانیات جمیع الواردات لیکون! والجدوى الاقتصادیة لإنتاج نفسه، یفقد.

 

طریقة لتجنب الوعد سیئة الجانب الآخر، إلقاء الضوء على عقول اللیبرالیین، الذین تسللوا أجهزة الحکومة. وکل شیء إیران: رفع العقوبات تتحول العقدة.


تاریخ : جمعه 94/4/26 | 7:54 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

   دو مجلس و دیگر هیچ

دنیا در انتظار دو قطب! یا دو مرکز است که مرکز: خبر و حوادث جهان است. این دو مرکز عبارتند از: مجلس شورای اسلامی ایران، و کنگره ملی آمریکا . البته مراکز دیگری هم وجود دارد مانند: شورای امنیت یا حتی یمن و عربستان ، عراق و داعش ، سوریه و اسرائیل  ، چین و تایوان، اکراین روس و اروپا ، افغانستان و طالبان ، ولی همگی کمرنگ شده اند.

اگر تحلیل اوضاع جهان را در: چند قسمت بیان کنیم مهمترین آن، حمله عربستان به مردم یمن است. زیرا بیشترین تلفات انسانی و: نسل کشی در آن اتفاق می افتد. 21 میلیون مردم یمن، در شرایط اضطراری هستند. کمک های انسان  دوستانه ، از مردم یمن جلوگیری می شود، و این عمل شرم آور ادامه دارد، و مردم یمن عید فطر را در میان: خون و آتش می گذرانند.

 هتل ها، مساجد، بازار ها، خانه ها هیچکدام از حمله در امان نیستند، و مردم در خواب و بیداری، مورد هجوم جنگنده های: عربستانی قرار می گیرند. اما سازمان های بین المللی آن را نمی بینند، و اخبار آن هم پخش نمی شود، اگر تعداد خبرنگارانی که: در هتل کوبورک حضور داشتند، به یمن می رفتند، پوشش خبری مناسبی به دست می آمد! اما خبرنگاران هم ترجیح می دهند، در هتل باشند و بی خوابی بکشند، و حتی از بالکن مصاحبه بگیرند، ولی به سراغ  یمن می رود.

دلایل عدم پوشش خبری، دو موضوع مهم است یکی: مربوط به خود خبرنگاران می شود، و دیگری مربود به حامیان آنها. تابحال دنیا تصور می کرده که صهیونیست ها، حامی خبرنگاران هستند، لذا هر خبری که آنان بخواهند برجسته می شود: همه خبر گزاری ها ، روزنامه و رسانه ها به آن می پردازند. اما خبری که آن ها نخواهند که منتشر شود، بایکوت می شود! هیچ خبرنگاری آن را نمی بیند و درهیچ رسانه ای هم منعکس نمی شود. ولی سوتی های نتیانیاهو نشان داد که جای اسپانسر ها عوض شده، و دیگر کسی از اسرائیل حساب نمی برد. واین کمک کرد تا دست های پشت پرده، آشکار تر شوند و آنها کسانی جز: آل سعود نبودند.

 هم اکنون تمام ماهواره ها و خبرگزاری هایی که: حامی سعودی دارند، خبری از یمن پخش نمی کنند، در واقع رسانه های دنیا بر دودسته اند: در باره یمن خبر پخش می کنند. و یا پخش نمی کنند!

درست همین دسته بندی در مورد: جناح اسرائیل و سوریه است. خبر ها یا از سوریه حمایت می کند: یا از اسرائیل و این خط مرزی و شناختن، بنگاههای خبری صهیونیستی است. کسانی که از نتانیاهو نقل قول می کنند، رسانه صهیونیستی هستند! و آن هاییکه نقل نمی کنند یا: از او انتقاد کند، ضد صهیونیست هستند.

در مورد چین و تایوان هم همینطور است، آن هایی که تایوان را جزء مستعمرات چین می دانند، در یک صف ، مخالفان حضور چین در تایوان در صف مقابل . ایران ترجیح می دهد: تایوان را جزئی از چین بداند! زیرا در غیر اینصورت، چین از برنامه هسته ای ایران، دفاع نخواهد کرد.

در مورد اکراین، باز این ایران هست که: نقش اصلی را دارد، اگر اکراین را حق روسیه نداند! روسیه هم از مداکرات خود، به نفع ایران استفاده نخواهد کرد.  پس حوادث اکراین و سوریه ، تایوان و جاهای دیگر، در موضوع هسته ای ایران، خود را نشان می دهد. موضوع هسته ای ایران هم به دو: مجلس ایران و آمریکا بستگی دارد.

حتی در عراق و افغانستان ، بحرین و میانمار هم دقت کنیم، باز هم ایران کوتاه می آید! زیرا ممکن است به مسئله هسته ای ضربه وارد شود. درست است که اخباری از عراق، سوریه یا لبنان و غزه منتشر می شود. ولی ارزیابی خبر نشان می دهد: این خبر ها هم تحت تاثیر: مسئله هسته ای قرار دارد. لذا جهان بطور واضح، به دوقطب ایران و آمریکا تبدیل شده اند.

 

 منزلین وأی

العالم ینتظر القطبین! أو مرکز مرکز الأخبار والأحداث فی العالم. مراکز هما: البرلمان الإیرانی، المؤتمر الوطنی الأمریکیة. بالطبع، هناک مؤسسات أخرى مثل مجلس الأمن أو حتى الیمن والمملکة العربیة السعودیة والعراق وداش وسوریا وإسرائیل والصین وتایوان وروسیا وأوکرانیا وأوروبا وأفغانستان وطالبان، لکنها قد تلاشى.

إذا کان التحلیل من العالم فی عدد قلیل التعبیر والأهم هو لمهاجمة الشعب الیمنی هو المملکة العربیة السعودیة. بالنسبة لمعظم الخسائر البشریة: یحدث الإبادة الجماعیة. 21 ملیون شخص فی الیمن هی فی حالة الطوارئ. المساعدات الإنسانیة لشعب الیمن لوقف، وهذا عار لا یزال، وشعب الیمن عید الفطر فی الدم والذخیرة الحیة.

 الفنادق والمساجد والأسواق والبیوت لیست آمنة أی هجوم، والناس فی النوم والاستیقاظ، هاجم مقاتلو: وضعت السعودیة. لکن المنظمات الدولیة لا أرى ذلک، ولیس بث الأخبار، وعدد من الصحفیین التی کانت موجودة فی الفندق Kvbvrk، وذهب إلى الیمن، وجاء تغطیة جیدة! لکن الصحفیین ما زالوا یفضلون النوم فی الفندق، وقتل، وحتى من شرفة المقابلة، ولکن یذهب إلى الیمن.

أسباب عدم التغطیة، هو واحد من أمرین مهمین: صحفییها الخاصة، وغیرهم من المؤیدین Mrbvd لهم. حتى الآن، فإن العالم یعتقد أن الصهاینة المؤیدین والصحفیین، لذلک أی أنباء أنهم یریدون أن تکون واردة: جمیع الأخبار والصحف ووسائل الإعلام على الدفع. ولکن الأخبار التی سیتم الافراج عنهم، المقاطعة! لا أرى ذلک، وعلى أی صحافة وسائل الإعلام الجدیدة لا ینعکس. الهفوات لNtyanyahv ولکنه أشار إلى أن التغییر رعایته، والشخص الآخر لا یأخذ فی الحسبان بالنسبة لإسرائیل. وقد ساعد ذلک على الحصول على وراء الکوالیس، وهم أکثر وضوحا من غیرها: أنهم کانوا آل سعود.

 الآن جمیع الأقمار الصناعیة والوکالة ما یلی: المؤیدة للالسعودیة، والأخبار من الیمن، ولیس فی عالم الإعلام هم إما: عن الیمن بث الأخبار. أم لا!

مجرد نوع من: إسرائیل وسوریا. الأخبار من سوریا تدعم إما الخط وتعترف باسرائیل ووکالات الأنباء الصهیونیة. ونقلت هی تلک نتنیاهو، وسائل الإعلام الصهیونیة هی! والنقل الذی أم لا: هو ینتقد، معادون للصهیونیة.

فی حالة الصین وتایوان، وکذلک، هو أن تایوان الاستعماریة کجزء من الصین هی فی طابور، والمعارضین من الصین فی تایوان مقدما. إیران تفضل: تایوان جزء من الصین أن یعرف! لأنه، على خلاف ذلک، والصین، البرنامج النووی الإیرانی، ولیس دعم.

فی حالة أوکرانیا، هو البلد الذی له الدور الرئیسی، إذا أوکرانیا إلى روسیا الحق فی معرفة! روسیا فی مفاوضاتها، ان ایران لن تستفید. بعد الأحداث فی أوکرانیا وسوریا وتایوان وغیرها، والقضیة النوویة الإیرانیة، العرض الخاص بک. القضیة النوویة الإیرانیة إلى الجمعیة إیران وأمریکا تعتمد.

حتى فی العراق وأفغانستان والبحرین ومیانمار لم تکن حذرا، هذا البلد هو قصیر! لأنه قد یسبب ضررا للقضیة النوویة. صحیح أنه تم الإفراج عن صحفی من العراق وسوریا ولبنان وقطاع غزة. ولکن یظهر التقییم: تتأثر الأخبار أیضا: القضیة النوویة. لقد أصبح العالم بشکل واضح إلى إیران وأمریکا ثنائی القطب.تاریخ : جمعه 94/4/26 | 1:7 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

می گویند گرگی یک بچه بز زائید! همه تعجب کردند و: دور او را گرفتند و سوال کردند: تو یک ماده گرگ هستی، چطور بچه بز زائیدی؟ می گوید داستانش دراز است! من چند بار رفتم خانه شنگول و منگول، و دست های خود را به آرد زدم، و گفتم منم منم مادرتون! البته شنگول و منگول گول نخوردند، ولی پدر شنگول و منگول، ماجرا را جدی گرفت، این بود که من حامله شدم!

   حالا داستان غنی سازی هم همینطور است، ملت ایران فریب گرگ را نخوردند، بلکه او را حامله هم کردند! زیرا وقتی غنی سازی به 20  درصد رسید، ملت جشن گرفتند و شادی ها کردند، حالاهم که 20درصد را متوقف کردند، جشن می گیرند این یعنی ملت شاد که به: هر بهانه ای جشن می گیرد، بعد هم می گویند جوانان ما افسرده و: مردم ما غمگین هستند. در حالیکه اکنون جهان، ایران هسته ای را به رسمیت شناخت.

ما ضمن خوشحالی از امضای توافقنامه هسته ای، آن را به تمام ملت ایران تبریک عرض می کنیم و: مخصوصا به تیم مذاکره کننده خسته نباشید، می گوییم . و دلواپس و نگران ادامه آن هم نیستیم، زیرا وقتی از صفر تا 50 رسانده ایم، از 50تا صد هم کاری ندارد.

   به احتمال قوی کنگره امریکا، و مجلس ایران هم، در یک پروسه دو تا چهار ماهه،  با یکدیگر جنگ رسانه ای خواهند داشت! ولی عاقبت همه جنگ ها صلح است! وشاید بدون هیچ تغییری، تصویب و اجرا شود .لذا ما باید برای دوران (پسا تحریم) پس از تحریم، برنامه ریزی نماییم.

   یکی از پیامدهای ساده این توافقنامه، افزایش مبادلات سیاسی و فرهنگی است. یعنی مردم آمریکا با ذوق و شوق فراوان، راهی این دیار کهنه خواهند شد، تا با گنجینه خاورمیانه آشنا شوند، و مردم ایران هم با همان ذوق و شوق، راهی آمریکا می شوند، تا دنیای جدید را، که مرکز اقتصاد وصنعت جهانی است، از نزدیک ببینند.

و به این ترتیب یک تخلیه دو سویه اتفاق می افتد: یعنی ایرانی ها به آمریکا هجوم می برند، و آمریکایی ها سیل آسا به ایران می آیند. و لذا ایران از ایرانی تخلیه، و از آمریکایی پر می شود! و آمریکا از آمریکایی خالی و، پر از ایرانی می شود، دلیل این کار هم همین است: بعد از قبول توافقنامه نه تنها، دلار درایران ارزان نشد، بلکه روز دوم نزدیک 15 درصد قیمت بالارفت.

  بعید نیست حتی در آمریکا هم، جمهوری اسلامی ایجاد شود. زیرا در دوران تحریم که هیچ راهی نبوده ، ایرانیان تمام مراکز مهم آمریکا را تسخیر کرده بودند. کافی است در گوگل یا ،هر موتور جستجوگر بزنید: ایرانیان در امریکا، خواهید دید تنها کسی که از مسئولین آمریکایی، ایرانی نیست، نتانیاهو است! آن هم چون متولد اورشلیم است، حسودی می کند! و الا بیشتر مسئولین اسرائیل هم، ایرانی تبار هستند. و کوروش شاه ایران را، بیشتر از خود ایرانیان دوست دارند.

    اصلا اگر ایرانی و ایرانی تبار را، از دنیا حذف کنند چیزی باقی نمی ماند! اوباما به تازگی اعتراف کرده که: از تحریم ایران ، خود ایران ضرر ندیده، چون به انرژی هسته ای دست پیدا کرده، ولی کره و چین ، بنیاد راکفلر و اروپا و.. همه، میلیاردها دلار متضرر شده اند! ایران فقط 50میلیارد دلار، از طریق دادگاه ها از امریکا مطالبه دارد. مطالبه بانک مرکزی ایران، از آمریکا 22 میلیارد دلار است. اورانیوم غنی شده خریداری شده از: آفریقای جنوبی بعد از چهل سال، هنوز به ایران تحویل نشده. قطعات هواپیما و اجناسی که: ایران از اروپا و آمریکا خریده، و پولش را داده هنوز، به ایران تحویل ندادند!

 

ساختمان ها و دارایی هایی که ایران، در آمریکا دارد و به زور، آن ها را تصاحب کرده اند، اگر به ایران باز گردانده شود، برابر بودجه کل آمریکا می شود. سرمایه ایرانی ها در آمریکا، اگر روزی به ایران برگردد، آمریکا ورشکست می شود! این سرمایه ها در دوران انقلاب اسلامی، به وسیله شاه و هواداران آن، از ایران خارج شده . و این تازه درصد کوچکی از: عتقیه جات و اشیای تاریخی ایران است، که تمام موزه های دنیا را پر کرده، و اگر روزی به ایران برگردد، همه موزه ها  تعطیل می شوند.  

المواطنون الإیرانیون سعداء وعوب.

وقال وولف الماعز تصور الطفل! کانوا جمیعا بالدهشة وجولة له، وسأل: أنت الذئب، وکیفیة تصور الماعز الطفل؟ یحکی قصة طویلة! ذهبت عدة مرات فی الداخل وMngvl الهراوة، واضطررت الى الدقیق یدیک، وقال: أنا أمک! وکان والده بخیر وMngvl أحمق، ولکن على ما یرام وMngvl، أخذ الأمر على محمل الجد، وکان ذلک کنت حاملا! الآن والقصة هی نفسها تخصیب، خدع إیران Nkhvrdnd الذئب، لکنها کانت حاملا! لأنه عندما التخصیب إلى 20 فی المئة، کان الناس یحتفلون والسعادة هم الآن أن 20 فی المئة توقفت، احتفال، لأنه یعنی الناس سعداء کل ما یدعو للاحتفال و، ثم یقول الشباب هم من الاکتئاب، : شعبنا حزین. فی حین أقر العالم إیران مسلحة نوویا.

نحن سعداء بتوقیع الاتفاق النووی، کل ذلک هو الشعب الإیرانی ونهنئ، على وجه الخصوص، إلى الفریق المفاوض لم تعبوا، ونحن نقول. أنها لیست أکثر عصبیة وقلقا، لأنه عندما کان لدینا من صفر إلى 50، 50 فی المئة لا تعمل. على الارجح الکونغرس الأمیرکی والبرلمان الإیرانی، وهی عملیة فی 03:58 شهور، وسائل الإعلام وسیکون حالة حرب مع بعضها البعض! ولکن فی نهایة کل حرب هو السلام! ربما دون أی تغییر، ونحن یجب أن تتم الموافقة وتنفیذ .lza الفترة (بعد رفع العقوبات) بعد العقوبات خططنا. واحد نتیجة بسیطة من هذه الاتفاقیة، وزیادة التبادلات السیاسیة والثقافیة. الشعب الأمریکی مع الکثیر من الحماس والعاطفة، والطریقة سوف یکون هذا البلد القدیم، لتصبح مألوفة مع کنوز الشرق الأوسط، والشعب الإیرانی بنفس الحیویة والعاطفة، هی الطریقة الأمریکیة، إلى عالم جدید، عالم الاقتصاد والصناعة، تراقب عن کثب.

وبهذه الطریقة یحدث التفریغ المزدوج: الإیرانیون تتحدى الولایات المتحدة، والأمریکیون الفیضانات إلى إیران. وبالتالی الوفاء من الإیرانیین والأمیرکیین شغل! والولایات المتحدة الأمریکیة وفارغة، ملیئة الإیرانیین، لأنه هو نفس الشیء بعد الاتفاق لیس فقط للدولار ان ایران لیست رخیصة، ولکن فی الیوم الثانی، وارتفاع ما یقرب من 15? من الثمن. ولیس من المستبعد، حتى فی الولایات المتحدة، والجمهوریة الاسلامیة تطویر. لأنه لا یوجد طریقة فی ظل العقوبات، وکانت ایران قد احتلت جمیع المراکز المهمة الأمریکیة. جوجل فقط أو أی محرک بحث المربع: الإیرانیون فی أمریکا، سترى الوحید ان المسؤولین الامیرکیین وإیران ونتنیاهو! منذ ولدت فی القدس، هو غیور! قریبا معظم المسؤولین إسرائیل، هی من أصل إیرانی. وکورش ملک فارس، وترید معظم الإیرانیین. حتى لو الفارسی الإیرانی، وإزالة ما تبقى من العالم! وأقر أوباما مؤخرا أن فرض عقوبات على إیران، شهدت إیران حیرة شدیدة للحصول على الطاقة النوویة، ولکن کوریا والصین، وأوروبا، ومؤسسة روکفلر، وقد فقدت الملیارات من الدولارات! إیران فقط 50000000000 $ لمطالبتها عن طریق المحاکم الأمریکیة. یطلب من البنک المرکزی الإیرانی، أمریکا 22 ملیار دولار. شراء الیورانیوم المخصب من جنوب أفریقیا بعد أربعین عاما، وقد تم تسلیمها الى ایران. قطع غیار الطائرات والبضائع ان ایران اشترت من أوروبا وأمریکا، ومازال لا یتم تسلیم المال إلى إیران!

 

المبانی والأصول فی إیران، فی أمریکا والقوة، فقد فاز، وإذا عاد إلى إیران، فإن أمیرکا مساویا لمجموع المیزانیة. الأصول الإیرانیة فی أمریکا، إذا ذهبت إلى إیران وأمریکا مفلسة! هذه الأصول خلال الثورة الإسلامیة وأنصارها من قبل الملک، وفر من إیران. وهذه لیست سوى نسبة ضئیلة من الآثار والقطع التاریخیة لإیران، التی ملأت جمیع المتاحف فی العالم، وإذا أعود إلى إیران، یتم إغلاق کافة المتاحف.


تاریخ : چهارشنبه 94/4/24 | 11:3 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

 که به وظیفه خود، در قبال فتح مکه عمل نمی کند.

در این برهه از زمان خداوند وظیفه فتح مکه، و پاک کردن آن از لوث آل یهود را به: عهده آن ها گذاشته، و آن ها توان این کار راهم دارند، ولی از انجام آن خود داری می کنند. لذا تا موقعی که این کار انجام نشود، بمباران مردم آنجا ادامه دارد. به عبارت بهتر خداوند انگیزه فروپاشی آل سعود را، در دل آن ها گذاشته و تا روزی که: آل سعود از بین نرود حملات را ادامه خواهد داد، و تا بدست اوردن سرنوشت محتوم خود، دیوانه وار حملات به مناطق شهری را ادامه خواهد داد.

تحلیل نظامی این نظریه بسیار ساده است. عربستان به دلیل گرایش های غربی دارای نیروی هوایی قوی است، که دارای آخرین سلاح های تولید غربی، آن هم بطور کامل است . و لذا برای آن ها بمباران  مناطق یمن، مانند بازی رایانه ای است. زیرا می دانند هیچ خطری از سوی یمن متوجه آن نیست، و پدافند یمن قدرت مانور ندارد.

   اما یمن برعکس براثر گرایش های شرقی، دارای نیروی زمینی قوی است، و این نیرو از پشتوانه مردمی هم برخوردار است. یعنی دفاع غیر نظامی یا بسیج مردمی، در آن گسترده است بطوریکه اگر، همه مردم یمن هم مسلح باشند، دولت انقلابی را خطری تهدید نمی کند. و این موضوع درست عکس موضوع عربستان است، زیرا در آنجا نیروی زمینی بسیار ضعیف و: بدون پشتوانه مردمی است. در واقع فاقد روحیه لازم برای: رزم طولانی و: جنگ های دراز مدت است .

    البته یمن ضعف نظامی هوایی خود را، با خرید موشک و ساخت آن در داخل، جبران کرده، علاوه بر انکه مقاومت مردمی، حملات هوایی را بی نتیجه گذاشته، یعنی مردم از حملات هوایی عربستان به یمن، هیچگاه راه را اشتباه نمی روند، و خود عربستان را مسئول آن همه کشتار غیر نظامی می دانند. در حالیکه اگر در عربستان یک حمله هوایی صورت گیرد، مردم راه نفس خود را باز می بینند، و برعلیه دولت مرکزی قیام می کنند.

در عربستان کمیته های مردمی وجود ندارد، و اگر هم بطور مخفی تشکیل شود، با هدف سرنگونی آل سعود تشکیل می شود: چیزی که در یمن، باعث تقویت  دولت مرکزی می شود. حضور گرو ه های تکفیری در یمن، فقط به دلیل حمایت های عربستان است، یعنی اگر عربستان گروه های تکفیری را، حمایت مالی و تسلیحاتی نکند، این گروه ها از بین می روند و: یا به کمیته های مردمی ملحق می شوند، و از دولت مرکزی حمایت می کنند.

    ولی در عربستان مردم احتیاجی به: کمک مالی یا تسلیحاتی خارجی ندارند، آن ها همینکه فرصت آزادی بدست آورند، خودشان میدانند چگونه برعلیه: دولت مرکزی قیام کنند. لذا در حالت کلی، یمن در زمینه حمله و دفاع، موقعیت ممتازی دارد که :عربستان در هر دو حالت، یعنی جنگ های متقارن یا نا متقارن بازنده است.

     حملات هوایی عربستان، نه تنها ملت یمن را در دشمنی با آل سعو، پابر جا و محکم می کند، حتی از درون ، خود ارتش و خلبان ها راهم مثلا خوره می خورد، و از بین می برد. خود کشی یا دیگر کشی و یا فرار از ارتش، در نیروی نظامی عربستان غوغا می کند، چیزی که سربازان یمنی، حتی به آن فکر هم نمی کنند! زیرا انگیزه ارتش یمن دفاع از خود است، ولی انگیزه ارتش آل سعود، تجاوز به دیگران است.

  با این تحلیل ارتش یا: کمیته های مردمی یمن، به راحتی می توانند به نجران ، ظهران و دیگر شهر های مرزی حمله کنند، و در همانجا باقی بمانند. حتی میتوانند با شوق و انگیزه کافی، ارتش را به سمت ریاض، مکه و مدینه هم حرکت بدهند. مردم عربستان هم هیچ مقاومتی نمی کنند، بلکه  در انتظار ورود یمن هستند.

   سران انقلابی یمن هم، این را بخوبی میدانند ولی، مانند گنجشک اسیر افسون مار های: خوش خط و خال آل سعود شده اند. وخود را در حدی نمی دانند که: به آل سعود حمله کنند! چون تحت تاثیر تبلیغات و جنگ روانی سعودی ها هستند. اما بهر حال برای نجات مردم خودشان هم که شده، باید گیج و منگی را کنار بگذارند، و با یک حرکت حساب شده، آل سعود را به جهنم بفرستند.

 

 الیمن الخطیئة هی أن من واجبها، لا یعمل لفتح مکة.

عند هذه النقطة فی الوقت الفتح واجب رب مکة المکرمة، وواضح من الیهود یلعنون سورة: تهمة لهم، وأنها یمکن أن تفعل ذلک طریقی، لکنهم یفعلون ذلک. وطالما لم یتم ذلک، ستواصل هناک لقصف الناس. وبعبارة أخرى، فإن انهیار البیت من الدافع سعود الله فی قلوبهم، وحتى الیوم الذی آل سعود لیس ستستمر الهجمات، والحصول على مصیرهم، والهجمات المسعورة على المناطق الحضریة تستمر.

تحلیل العسکری، نظریة بسیطة. القوات الجویة السعودیة لدیها توجه غربی قوی، مع السلاح الأخیر من الغرب، فهو مثالی. لذلک، لقصف المناطق فی الیمن، مثل ألعاب الکمبیوتر. لأنهم یعرفون لا ترى أی تهدید من الیمن والدفاع الیمنی لا تمارس السلطة. ولکن نظرا لمیل شرق الیمن، على النقیض من ذلک، لدیه قوات بریة قویة، وقوة الدعم الشعبی الذی تتمتع به. الدفاع المدنی أو التعبئة الشعبیة، بل هو واسع، کما لو یتم مسلحین جمیع الیمنیین، خطیر تخویف الحکومة الثوریة. وهذه لیست سوى مسألة نقیض من المملکة العربیة السعودیة، وذلک لأن الأرض ضعیفة جدا وبدون تأیید شعبی. لم یکن فی مزاج ل: معرکة طویلة: على المدى الطویل. ضعف عسکری یمنی من هوائها، لشراء الصواریخ ویجعل من الداخل، ویقابل، بالإضافة إلى المقاومة الشعبیة، والغارات الجویة فشلت شعب الغارات الجویة السعودیة فی الیمن، لم یذهب بطریقة خاطئة، و المملکة العربیة السعودیة المسؤولة عن قتل المدنیین نعلم جمیعا. إذا نفذت غارة جویة سعودیة خارج فی حین أن الناس لا تزال ترى أنفاسهم، وانتفضوا ضد الحکومة المرکزیة.

اللجان الشعبیة السعودیة لا وجود لها، وإذا ما شکلت سرا، بهدف إسقاط آل سعود تتشکل: أن فی الیمن، لتقویة الحکومة المرکزیة. المجموعات التکفیریة فی الیمن، فقط بسبب دعم المملکة العربیة السعودیة، والمجموعة السعودیة التکفیر إذا دعم مالی ولیس السلاح، یتم تدمیر هذه المجموعات وإما الانضمام إلى اللجان الشعبیة، و دعم الحکومة المرکزیة. فی المملکة العربیة السعودیة، والناس بحاجة إلى: مساعدات مالیة أو أسلحة لیست، فی أقرب وقت لأنها تحصل على وقت الفراغ، وهم یعرفون کیفیة محاربة: ثورة الحکومة المرکزیة. بشکل عام، الیمن فی الهجوم والدفاع، والموقع الممتاز الذی السعودیة وفی کلتا الحالتین، یتم فقدان الحرب متناظرة أو غیر متناظرة. الهجمات الجویة السعودیة، ولیس فقط ضد الشعب الیمنی فی محافظة سیفرت، Pabr صالح وقویة، حتى من داخل جیشه الخاص والطیارین المنصوص علیها یأکل الجذام ویدمر. الانتحار أو الانتحار أو الهرب من الجیش، المشاجرة الجیش المملکة، والذی جنود یمنیین، وأنهم لا یفکرون حتى فی ذلک! الجیش الیمنی لأسباب الدفاع عن النفس، ولکن بدافع من الجیش السعودی، والعدوان على الآخرین. وبناء على هذا التحلیل أو اللجنة العسکریة للشعب الیمنی، وبسهولة یمکن نجران والظهران وبلدات حدودیة أخرى هاجم، وتبقى هناک. بل یمکن بدافع الحماس والجیش إلى الریاض ومکة المکرمة والمدینة المنورة أیضا نقل. لم السعودیین لا تقاوم، ولکن یمکن توقعه فی الیمن. القادة الثوریین الیمن، یعرفون ذلک جیدا، ولکن مثل السحر الطیور الأسیرة ثعبان بواسطة: مرحبا بکم الخلد والسعودیة. Vkhvd لا أعرف إلى أی مدى الهجوم السعودی! لأن تحت تأثیر الدعایة والحرب النفسیة هی السعودیین. ومع ذلک، لإنقاذ الناس أنفسهم الذین یجب الخلط، والارتباک جانبا، ومع حرکة متعمدة، وبیت آل سعود لإرسالها إلى الجحیم.


تاریخ : چهارشنبه 94/4/24 | 12:11 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

گنبد آهنین یمن

یمن با تمام تاریخ خود، امروز نماد مقاومت است! درحالیکه نوارغزه فقط 22 روز، مورد حمله قرار گرفت و: لبنان 33 روز زیر آتش بود، ولی یمن بیش از 100روز ، آن هم با زبان مردم روزه دار، چنین مقاومتی مثال زدنی را دارد . حتی با تمام این احوال، برای خود تظاهرات نمی کند! ولی برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین، روز جمعه آخر ماه رمضان با: زبان روزه داران به خیابان می آیند، و حماسه دیگری می آفرینند! گنبد آهنین یمن، از نوع فلز یا ماهواره و: یا رادار نیست از نوع انسان است!

از وقتی که عربستان به یمن حمله کرده، تمام جنگ ها فروکش کرده! و این نشان از دو موضوع با اهمیت دارد: اینکه مادر همه جنگ های معاصر، عربستان و آل سعود بوده است! و حالا که سرش به یمن مشغول است، از جاهای دیگر باز مانده است. و یا اینکه می بینیم که مردمی با دست خالی، بیش از صد روز بمباران میشوند ولی، خم به ابرو نیاورده و با تمام قوا، در صحنه حاضر هستند. آیا خداوند نیز به داشتن :چنین بندگانی افتخار نمی کند؟

اعراب خلیج فارس که برعلیه: یمن متحد شده اند 8 برابر بودجه نظامی ایران، بودجه دارند و دهها برابر هم، انبار های اسلحه که از سال ها پیش آن را پر می کنند. شاید کسی نداند ولی هدف از ایجاد اوپک، فقط فروش اسلحه آمریکا به: شیوخ خلیج فارس بوده است. البته در ان موقع ایران هم با شیوخ همدل بود، و شاه ایران خود را تابع کامل: آمریکا و عربستان می دانست. حتی بحرین را به این شیوخ بخشید، تا حسن نیت خود را ثابت کند! ولی مردم ایران بیدار شدند، و نگذاشتند که بیراهه برود، واو را سرنگون کردند.

حالا شیوخ که 36 سال است، به انتقام از ایران فکر می کنند، هر روز در گوشه ای فتنه به پا می کنند! یک روز در داخل ایران، می آیند هتل ها را پر از مشروبات می کنند، و زنان ایران را برای فساد خود می خواهند . روز دیگر می گویند: ایران در عراق دخالت کرده! باید با ایران جنگ کنیم، و بعد که نمی توانند کاری کنند، سراغ لبنان یا سوریه می روند. حتی دست از سر فلسطینی هم بر نمی دارند، زیرا مقاومت فلسطین مانع بزرگ: خود فروشی اعراب شده است!

و حالا همه نیرو ها و: توان خود را به یمن برده اند! یمن تنها ی تنها، آماج بزرگترین انبار اسلحه جهان است . شاید اگر عربستان نبود، هیچ کارخانه اسلحه سازی وجود نداشت! زیرا این فقط عربستان است که: همیشه قراداد های سنگین می بندد، و خرید های کلان می کند! و حالا اینهمه سلاح ها برعلیه: یمن نشانه رفته اند و می خواهند، یمن را با مردمانش با خاک یکسان کنند! ولی هرچه بیشتر کوشش می کنند، کمتر نتیجه می گیرند. در روزجهانی قدس دیدیم که: ملت یمن با صد روز پیش خود، فرقی نکرده و حتی مقاوم تر شده است.

زیرا اگر تا دیروز بدون ترس، از دیگران تظاهرات می کرد، اما امروز می داند که تمام خیابان های یمن، میدان مشق هواپیماها و خلبان های ناشی و ترسوی آن است. و هران ممکن است این هواپیماها سر برسند، و بجای بمباران مناطق نظامی، به مناطق غیر نظامی و خیابان ها حمله کنند. خلبان های آل سعود بر دودسته هستند: یک گروه بدون انگیزه هستند، لذا بمب های خود را در مناطق بیابانی، و بدون هدف نظامی می ریزند. گروه دیگر انگیزه دارند ولی، بعلت مصرف زیاد مشروبات و: خوشگذرانی های بی حد قبل از پرواز، معمولا هدف را نمی بینند و یا آن را تشخیص نمی دهند!

 

برعکس جنگنده های آل سعود ، مردم یمن نه از مشروبات استفاده می کنند، و نه بی انگیزه هستند، آن ها تازه از دست آل سعود رها شده اند! و این بمباران ها را ناشی از: فرار آل سعود می دانند. زیرا بر همه ثابت شده که آل سعود، قدرت رویارویی ندارد و :همیشه باید از هوا به یمن حمله کند. حالا این حمله های کورهواپیماها، وسیله ای برای سازماندهی یمنی ها شده است. و آنان با انگیزه تمام، ابتدا سرزمین خود را از: لوٍث انگل های سعودی پاکسازی می کنند، و بعد در داخل خاک سعودی هم، به آنان درسهای خوبی می دهند.

القبة الحدیدیة الیمن

الیمن، مع کل تاریخه، والیوم هو رمزا للمقاومة! فی حین أن قطاع غزة هو یوم 22 فقط، تعرضت لهجوم ولبنان تحت النار لمدة 33 یوما، ولکن الیمن لأکثر من 100 یوم، مع لغة الصیام، هذه المقاومة هی مثالیة. حتى مع کل هذا، ومع ذلک، لیس للاحتجاجات! ولکن للدفاع عن الشعب المظلوم فی فلسطین، یوم الجمعة الأخیر من شهر رمضان، والصوم فی الشوارع، لأنها تخلق ملحمة أخرى! القبة الحدیدیة الیمن، ونوع من المعدن أو الأقمار الصناعیة والرادار أو لیس رجلا!

منذ المملکة العربیة السعودیة إلى الیمن للهجوم، قد هدأت کل الحروب! وأن المسألتین هامة: أم کل الحروب الحدیثة، وکانت المملکة العربیة السعودیة! والآن رئیس الیمن مشغول فی مکان آخر قد فشلت. أم أننا نرى أن الناس بأید فارغة، أکثر من مائة یوم للتعرض للقصف ولکن لیس الحاجبین الانحناء ومع کل القوى، موجودة فی مکان الحادث. هو الله أن یکون هؤلاء الموظفین لیسوا فخورین؟

الفارسیة عرب الخلیج ضد: الیمن موحدا المیزانیة العسکریة بسرعة 8x، والمیزانیة، وعشرات المرات، والأوراق المالیة من بندقیة لملء عنه لسنوات. ربما لا أحد یعرف الغرض من أوبک، ولکن مبیعات الأسلحة الأمریکیة: شیوخ الخلیج الفارسی. وقال الأمریکیة والمملکة العربیة السعودیة: بالطبع، فی ذلک الوقت، کانت إیران المتعاطفة مع المشایخ وشاه إیران إلى وظیفة کاملة. حتى الشیوخ أعطى البحرین، لإثبات حسن نوایاها! ولکن الناس کانوا مستیقظا، ولم یذهب إلى الجحیم، وأنه أطاح.

الآن الشیوخ إلى 36 عاما، إلى الانتقام على إیران التفکیر، کل یوم فی رکن من أرکان المؤامرة على أقدامهم! یوم واحد فی إیران، والفنادق ملیئة الخمور، والنساء الإیرانیات لفسادهم. وقال فی ذلک الیوم أن إیران تتدخل فی الشأن العراقی! یجب أن الحرب مع إیران، ثم أنهم لا یستطیعون العمل، انتقل إلى لبنان أو سوریا هی. حتى ید الفلسطینیین لیست بسبب المقاومة الفلسطینیة عقبة کبیرة: دعارة العربی!

والآن کل القوة والطاقة لدیها إلى الیمن! الیمن هو الهدف الوحید من أکبر مخبأ للأسلحة فی العالم. ربما لو المملکة العربیة السعودیة لم یکن لدیها أی مصنع للاسلحة! فقط المملکة العربیة السعودیة، لأنها دائما یغلق عقد الثقیلة، وتجاری کبیر! والآن کل هذه الأسلحة ضد: ولت علامات الیمن، وذلک بفضل الناس الذین دمرت! ولکن کلما حاولوا، وأقل النتائج. شهد الیوم العالمی للقدس أن شعب الیمن قبل مائة یوم، فإن الأمور لم تتغیر، بل وأصبحت أکثر مقاومة.

لأنه إذا کان یوم أمس دون خوف، واحتجاجات أخرى، ولکن الیوم کان یعرف فیه کل شوارع الیمن، والطائرات والممارسات ذات الصلة الرائدة وذلک هو خجول. والطائرات هیرون قد یکون، وبدلا من قصف المناطق العسکریة، لمهاجمة المناطق المدنیة والشوارع. طیارین سعودیین فی فئتین: الدافع مجموعة واحدة، والقنابل فی الصحراء، ولیس رمی هدفا عسکریا. دافع آخر، ولکن نظرا لارتفاع استهلاک الکحول و: متعة لا نهایة لها قبل الرحلة، والهدف لا یمکن أن نرى أو لا یتعرف علیه!

 

على العکس من المقاتلة السعودیة، الشعب الیمنی لا یشربون، ولیس من دون سبب، انها طازجة من بیت آل سعود قد أطلق سراحه! وتسبب القصف فی الفارین آل سعود أعرف. لأنه ثبت أن آل سعود، والاتفاق لا تحتاج دائما إلى ضربة جویة الیمن. الآن وقد تم تنظیم هذه الطائرة هجوم عمیاء، وسیلة من الیمنیین. ودوافع کل منهم، وأول من أراضیها، فی محاولة لتضلیل العربیة الطفیلی التطهیر، وبعد ذلک داخل المملکة، لإعطائهم درسا جیدا.


تاریخ : یکشنبه 94/4/21 | 12:52 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

تنها راه نابودی اسرائیل، اعمال استراتژی :فشار از پائین و نفوذ از بالا است. این استراتژی می تواند در مدت کوتاهی، رژ‍یم صهیونیستی را نابود کند. فشار از پائیین، در حال انجام است، یعنی مردم فلسطین و نوار غزه، تا جایی که امکان دارد در صحنه هستند، و هر روز فشار وارد بر سیستم: عصبی رژیم صهیونیستی را، با انجام راهپیمایی، یاد واره شهدا و حتی در گیری با: نظامیان ادامه می دهند، و باصطلاح تنور را داغ نگه میدارند. اما توسعه شهرک نشینی، نشان می دهد که این راه کافی نیست، زیرا هر روز به بهانه جدیدی، زمین های باقی مانده را غصب، و در آن برای صهیونیست ها خانه سازی می کنند، و مانند موریانه! چوب فلسطین را ذزه ذره می خورند تا به انتها برسد.

تنها راه برای جلوگیری از این حرکت موریانه ای، نفوذ از بالا است. یعنی نفوذ دادن فلسطینی ها، در میان شهرک نشینان . هم نفوذ فیزیکی و هم نفوذ معنوی و روحی، به این صورت که در صف نام نویسی برای: اسکان در شهرک ها، فلسطینی ها یا یهودیان بیطرف و: هوادار فلسطین نیز حضور داشته باشند. براساس اطلاعات رسیده، سخت گیری چندانی در این زمینه وجود ندارد.  زیرا شکست در جنگ 33روزه، باعث شد تا مهاجرت یهودیان دچار شیب: منفی و کاهشی شود، و حالا با اولین آمادگی اشخاص، تعهد نه چندان محکمی از آنان گرفته می شود، و مسکن تحویل آنان می گردد.

     فلسطینی ها یا عوامل نفوذی می توانند: بسیار ربلکس و با خیال راحت، این کار را انجام دهند، حتی لازم شد در ارتش اسرائیل نیز وارد شوند. زیرا ارتش اسرائیل هم، پس از جنگ 22روزه دچار چنین افولی شد، والان برای جبران کمبود نیروی خود، ناچار سختگیری ها را کم کرده و دستمزدها را بالا برده است.

     خیال فلسطینی ها از آن جهت راحت باشد که: دیگر جنگی دربین نخواهد بود، لذا هرگز آنان مجبور به رویارویی با: مردم خود نخواهند شد. بلکه برعکس با نفوذ در ارگان های اسرائیل، باعث کندی ماشین جنگی اسرائیل نیز می شوند. علاوه بر اینکه حتی سازمان اطلاعات اسرائیل هم، اگر به موضوع پی ببرد، چندان جرات پیگیری آن را ندارد.

      نفوذ در ارگان های غیر نظامی، مانند ادارت و شرکت های اسرائیلی، از این هم راحت تر است. کافی است لباس عربی را کنار بگذارند، و چند کلمه عبری بخوانند و بنویسند. در ستون آگهی های روزنامه های عبری، به سرعت میتوان کار مناسب را پیدا کرد! مصاحبه کنندگان اغلب بی میل هستند، و با کوچکترین هدیه یا رشوه مالی، همه چیز را تایید می کنند. زیرا اغلب آن ها بدنبال فروش: وسائل زندگی و جمع آوری پول برای: مهاجرت از اسرائیل هستند.

      در برخی از شرکت ها که: فضای باز تری وجود دارد، حتی فلسطینی ها، از قبل در آنجا حضور دارند! و با کمترین اشاره میتوان آن ها را پیدا کرد، یا از دور آن ها را شناخت.

البته غیر از این افراد فلسطینی، افراد دیگری با ملیت های مختلف، نیز هستند که دشمنی چندانی با فلسطینی ها ندارند، لذا برای همکاری با آنان نیز، مشکلی وجود نخواهد داشت . اما همه اینها در راس هرم خود، از سوی حزب الله هدایت می شوند. یعنی در حال حاضر، حزب الله در درون احزاب و سازمان های اسرائیل، توانسته یک لشکر 4000نفره را سازماندهی کند. اما به دلیل ذهنیت از قدرت فوق العاده: سازمان اطلاعات اسرائیل، هنوز فکر می کنند موقع آشکار شدن: این موضوع نرسیده است.

 در کنگره سال قبل این لشکر، یکی از اعضای گردان های عزالدین قسام شهر تل آویو، پیشنهاد داد که حزب الله، با اعضا اسرائیلی خود در تل آویو، می تواند اعلام موجودیت کند. ولی فرمانده برای دریافت نظر سید حسن، از ادامه این بحث جلوگیری کرد.

      اما اعضای اصلی و اسرائیلی حزب الله، شاخه عزالدین قسام تل آویو، خود را به نشنیدن گرفت! و در همان ایام جنگ 22روزه، چندین تظاهرات و راهپیمایی: اسرائیلی های ساکن حیفا و تل آویو را، ساماندهی کرد که: ترس شدیدی در دل کابینه انداخت، تا آن ها ناچار پیشنهاد آتش بس زود رس را پذیرفتند. و اکنون نیز با عضوگیری از ادارات دولتی، خود را به کابینه نزدیک می کند، تا در آینده به کابینه ائتلافی برسد.

      باید دانست که مخفی ترین گروه نفوذی در اسرائیل، گردان های روح الله هستند، که دوره های کامل نظامی و امنیتی را دیده اند، و ماموریت ان ها حضور در: اتاق های جنگ رژیم صهیونیستی است. و در تمام ستاد های ارتش اسرائیل حضور دارند. و کلیه دستور العمل ها را بلا فاصله، به سید حسن نصرالله گزارش می دهند، و لذا ارتش اسرائیل قادر به طراحی حملات جدید نیست .

 الضغط من الأسفل، من فوق!

الطریقة الوحیدة لتدمیر إسرائیل، واستراتیجیة تطبیق الضغط من الأسفل ولیس من الأعلى. هذه الاستراتیجیة یمکن استخدامها فی وقت قصیر، لتدمیر إسرائیل. الضغط السفلی کله، هو فی التقدم والفلسطینیین وقطاع غزة، إلى أقصى حد ممکن فی مکان الحادث، وفی کل یوم الضغط على النظام: عصب النظام الصهیونی، مع المسیرة، وتذکر دائما الشهداء وحتى تصل إلى : لا یزال المدنیون، وحتى تبقى الفرن الساخن. لکن تطور المستوطنات، وتبین أن هذا لا یکفی، لأن کل یوم هو ذریعة جدیدة، إستولى على الأرض المتبقیة، وبناء للصهاینة، ومثل النمل الأبیض! یوجد فی فلسطین ZZ · ح الخشب الانتهاء من الحبوب الغذائیة.

الطریقة الوحیدة لمنع النمل الأبیض، هی من فوق. تأثیر الفلسطینیین والمستوطنین. تأثیر المادیة والنفوذ الروحی، حتى أنه فی خط لتسجیل: المستوطنات السکن والفلسطینیین أو الیهود الهدف: أنصار الفلسطینی الیوم. وفقا للمعلومات الواردة، هناک القلیل من الصرامة. لأن فشل الحرب التی استمرت 33 یوما، وأدت إلى هجرة الیهود من المنحدر من السلبیة وتراجع، وجاهز الآن مع أول شخص، وکان التزامهم یست قویة جدا، ویتم تسلیم مساکنهم. یمکن للفلسطینیین أو المتسللین یکون Rblks جدا وأمان، لم یکن لدیهم حتى لدخول الجیش الإسرائیلی. لأن الجیش الإسرائیلی، بعد الحرب التی استمرت 22 یوما مع هذا الانخفاض، والتسارع للتعویض عن النقص فی الطاقة الکهربائیة، لدینا أدنى صارمة ویتم رفع الأجور. نرى الفلسطینیین أن تکون مریحة أن لن یکون هناک المزید من الحروب بین، ولذلک لم یکن للتعامل معها، والناس سوف لا. على العکس من ذلک، من خلال الأجهزة إسرائیل، یمکن للآلة الحرب الإسرائیلیة تکون بطیئة. بالإضافة إلى ذلک، حتى المخابرات الإسرائیلیة، إذا ما أدرکت، وقال انه لم یکن لدیهم الشجاعة لمتابعته. التأثیر على هیئات مدنیة، مثل الوکالات والشرکات فی إسرائیل، هو أکثر ملاءمة. ببساطة الملابس العربیة جانبا، والکلمة العبریة قراءة وکتابة. إعلانات الصحف العمود فی العبریة، ویمکن العثور بسرعة على الوظیفة المناسبة! المقابلات یترددون فی کثیر من الأحیان، ومع أصغر هدیة أو أموال الرشوة، کل شیء على ما یرام. لأن معظمهم یسعون الى بیع: وسائل للعیش وجمع المال للهجرة إلى إسرائیل. فی بعض الشرکات التی هی أکثر انفتاحا، حتى الفلسطینیین، هی بالفعل هناک! وأدنى نقطة یمکن أن تجد، أو التعرف علیها من بعید.

بطبیعة الحال، وغیرها من الشعب الفلسطینی، وأشخاص آخرین من جنسیات مختلفة، والفلسطینیین لا علاقة مع العدو، وذلک للعمل معهم، لا توجد مشکلة. ولکن کل هذا على رأس الهرم الخاص بک، التی یقودها حزب الله. أی فی لحظة وحزب الله فی الأحزاب والتنظیمات السیاسیة فی اسرائیل، وتمکنت من تنظیم جیش من 4000 شخص. ولکن بسبب عقلیة قوة غیر عادیة: وکالة الاستخبارات الإسرائیلیة، ما زلت أعتقد أنه عندما کشفت، فهو لیس کذلک. فی العام الماضی فی الجیش، وهو عضو فی کتائب عز الدین القسام فی تل أبیب، واقترح المؤتمر أن حزب الله، مع أعضاء لإسرائیل فی تل أبیب، یمکن الإعلان عنها. لکن قائد السید حسن، وبقیة هذه المناقشة أمر لا مفر منه. لکن أعضاء الفرع الإسرائیلی وحزب الله، تل أبیب من کتائب عز الدین القسام، وکان للاستماع! وفی الوقت نفسه الحرب التی استمرت 22 یوما، والعدید من الاحتجاجات والمظاهرات: الإسرائیلیین الذین یعیشون فی حیفا وتل أبیب، المؤسسة التی أجرت الخوف الشدید فی نفوس مجلس الوزراء، بحیث قد قبلت فی وقت مبکر وقف إطلاق النار المقترح. والآن مع تجنید المکاتب الحکومیة، على مقربة من مجلس الوزراء، للوصول إلى حکومة ائتلافیة المقبل. یجب أن یکون مفهوما أن معظم سر النفوذ فی إسرائیل، الروح کتائب من الله، الذی هو الکامل من الجیش والأمن قد شهدت، ومهمتها ووجودها فی غرفة من النظام الصهیونی. وجمیع موظفی الجیش الاسرائیلی موجودة. وجمیع التعلیمات على الفور للإبلاغ عن حسن نصر الله، وبالتالی فإن الجیش الإسرائیلی قادر على تصمیم وقوع هجمات جدیدة.

 

 


تاریخ : شنبه 94/4/20 | 4:16 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

من المسجد الاقصی، الی المسجد الحرام!

راهپیمایی روز جهانی قدس امسال، با شکوه هرچه تمامتر برگزار شد. و مردم همه آمده بودند تا: این میراث ماندگار را در ذهن ها پایدار تر کنند. حتی مردم یمن، در زیر موشک و بمباران، یکی از تجمعات بزرگ جهان اسلام را، به خود اختصاص دادند. اما همه این ها یک پیام دیگر هم داشتند! آزادی قدس شریف، به همراه مکه معظمه ! یعنی مردم در واقع یک سیر و حرکتی داشتند از: مسجد الاقصی در اورشلیم به سوی: مکه معظمه در عربستان. زیرا امسال بر همه آشکار شده بود که: مکه معظمه نیز در دست اشغالگران  است.  و سال ها قبل از مسجد قدس، اشغال شده است. و اشغالگران از جنس همان: اشغالگران قدس هستند.

مردم پاکستان، اندونزی، هند و افعانستان همگی آمده بودند تا: دستور امام خمینی ره را اجرا کنند، اکنون دیگر تنها در ایران و 7000شهر آن نیست که: راهپیمایی روز قدس انجام می گیرد، بلکه در هزاران شهر دیگر با زبان ها و: ملیت های مختلف آن را پیگیری می کنند. حتی در کشورهای دیکتاتوری و شاهنشاهی  عربی :غربی نیز، مردم به خیابان می ریزند و: راهپیمایی می کنند. آن ها به دلیل اینکه روز جمعه سرکار هستند، و غربی ها برای دهن کجی به اسلام، روز یکشنبه را بجای جمعه تعطیل می کنند، لذا در همان روز یکشنبه آخر ماه رمضان، در  راهپیمایی شرکت خواهند کرد، و لرزه بر اندام صهیونیست ها خواهند افکند.

البته برای غربی ها مردم مهم نیستند! نه آزادی بیان مهم است و نه نظرات مردمی، هرچه ملکه انگلیس یا: پادشاه هلند یا شاه عربستان بگوید، همان قانون است. بیچاره غربی ها تا چند سال پیش، حداقل پرستیژ آزادی بیان را حفظ می کردند، ولی از موقعی که هولوکاست زیر سوال رفت، دیگر ظاهر امر را هم رعایت نمی کنند ! آن ها در لباس پوشیدن هم آزادی را از مردم خود سلب کرده اند، با اینکه قانون زوری برهنه در خیابان رفتن، در فرانسه لغو شده ولی هنوز، اصرار دارند که کسی روسری یا چادر به سر نکند، و نماد حجاب اسلامی را با شدت تمام سرکوب می کنند.

تا دیروز حداقل در کافه های فرانسه، صحبت از آزادی بیان می شد ولی امروز، حتی در دانشگاه ها و مدارس هم مانع ابراز عقیده مسلمانان می شوند. آن ها میدانند اگر زور بالای سر مردم اروپا و آمریکا نباشد، همه آن ها محجبه می شوند، و به مساجد مسلمانان می روند! و عقاید اسلامی را فرا می گیرند. شاید تا قبل از انقلاب اسلامی، پوزیشن آزادی بیان آن ها دنیا را کر می کرد، ولی حالا دیگر حتی مخالفان خود را در کوچه و خیابان می کشند، و اسمش را می گذارند گروه های نئونازی !

اگر در همه کشورهای غربی، زور از بالای سر مردم برداشته شود، روز یکشنبه خواهیم دید که همگی: به خیابان ها می آیند و شعار: مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می دهند. اما آن ها حتی اجازه راهپیمایی نمی دهند و: اگر عده ای هم بیایند، آن ها را از ادارات اخراج می کنند! و یا به عنوان تروریست کتک می زنند، و یا بدست افراد مست و افراطی به گلوله می بندند.

اما با تمام این ها، مردم سعی خود را می کنند!اولین قدم در شکست: استبداد سیاه یورو در اروپا، از طرف مردم یونان برداشته شد. با تمام فشار های اتحادیه اروپا ، بیش از نیمی از مردم به خروج از یورو رای دادند. این رای یونان به دیگران هم به جرات داد. و همین استبداد اروپایی را بیشتر ترساند. اکنون زندان های اروپا پر است از: مخالفان یورو یا کسانی که هولوکاست را انکار می کنند.

 

   همه این استبداد ها ریشه در استبداد: پادشاهی عربستان دارد، زیرا که یورو در بازار های پولی و مالی، فقط با حمایت پادشاه عربستان به حیات خود ادامه می دهد. زیرا آل سعود از همین راه، مردم اورپا و آمریکا و: سازمان های بین المللی را می خرد. تا در کشتار وحشیانه مردم یمن ساکت باشند. ولی ما امروز مردم دنیا را دعوت می کنیم: تا از شکستن دیوار های صوتی هواپیماهای عربستانی نترسند! و در روز یکشنبه حاضر شوند، و مسجدالحرام را هم آزاد کنند.

مسجد القدس نحو الکعبة

یوم القدس حشد من هذا العام، تتصدر استغرق القبض مکان. والناس قد حان لجمیع ترکة المستمر فی الاعتبار أنها أکثر استقرارا. حتى أهل الیمن، فی الصواریخ والقصف، واحدة من التجمع کبیر من العالم الإسلامی، على التوالی. ولکن کل ما کان رسالة واحدة أکثر! حریة القدس، جنبا إلى جنب مع مکة المکرمة! کان الناس فی الواقع الثوم وحرکة المسجد الاقصى فی القدس، مکة المکرمة، فی المملکة العربیة السعودیة. هذا العام کان واضحا للجمیع أن مکة المکرمة هی فی أیدی الغزاة. وقبل سنوات عدیدة مسجد القدس، محتلة. واحتلال محتلی القدس و.

باکستان واندونیسیا والهند، وأفغانستان، وکلها قد حان لقیادة الإمام الخمینی للتشغیل، والآن فی إیران و 7000 فی المدینة: یوم القدس تجمع یأخذ مکان، ولکن فی العدید من المدن الأخرى واللغة والجنسیة من الذی اتبع. حتى فی الدول الاستبدادیة والإمبراطوریة العربیة: الشعوب الغربیة قادمة إلى الشوارع، ویسیرون. أنهم یعملون منذ یوم الجمعة، وغربا إلى القدح فی الإسلام، بدلا من الجمعة إلى الأحد، یوم الأحد الأخیر من شهر رمضان، ستشارک فی المسیرة، وسوف یهز الجهاز الصهیونی المدلى بها.

بطبیعة الحال، والناس لیست مهمة بالنسبة للغرب! لا حریة التعبیر هی مهمة ولیس رأی الشعب، ملکة إنجلترا أو الملک أو ملک هولندا السعودیة تقول للقانون. الفقراء الغرب حتى قبل بضع سنوات، على الأقل للحفاظ على هیبتها، وحریة التعبیر، ولکن عندما شکک فی المحرقة، یبدو لا تتبع ذلک! انهم یرتدون ملابس حریة شعبه قد انسحبت، على الرغم من أن القانون یجبر على الذهاب عاریا فی الشارع، فی فرنسا تم إلغاء، ولکن لا تزال تصر على أن الحجاب أو الشادور الذی لا، مع وجود رمز قوی للحجاب الإسلامی قمع.

یوم أمس، على الأقل فی المقاهی الفرنسیة، والحدیث عن حریة التعبیر، ولکن الیوم، وحتى فی الجامعات والمدارس لمنع المسلمین یعبرون عن آرائهم. وهم یعرفون إذا کانت القوة للشعوب أوروبا ولیس أمریکا، وکلها محجبات، ومساجد المسلمین هی! المعتقدات الإسلامیة والتعلم. ربما قبل الثورة الإسلامیة، وهی وظائف حریة التعبیر ولدت صماء، ولکن حتى الآن قتل خصومک فی الشارع، ویسمونه جماعات النازیین الجدد.

فی کل الدول الغربیة، مما اضطر الناس إلى إزالته من الجزء العلوی من الرأس، یوم الأحد سوف نرى أن کل شیء: فی الشوارع قادمون وشعار: الموت لأمریکا والموت لإسرائیل هی. ولکن لا یسمح لهم حتى المشی وإذا کان الناس یأتون معا، وسوف یطرد من منصبه! أو أنهم إرهابیون فوز، أو الحصول على الناس فی حالة سکر والمدقع تسدیدة من مسافة قریبة.

ولکن مع کل هذا، الناس فی محاولة للخروج الخطوة الأولى فی هزیمة: الاستبداد الیورو فی أوروبا، تم إزالتها من الشعب الیونانی. مع کل الضغوط من الاتحاد الأوروبی، صوت أکثر من نصف الشعب من منطقة الیورو. التصویت فی الیونان للآخرین یجرؤ لا. وهذا الطغیان المزید من المخاوف فی أوروبا. جمیع السجون فی أوروبا ملیئة المعارضین الیورو أو أولئک الذین ینکرون المحرقة.

 

   کل هذا الطغیان والظلم المتجذر فی المملکة العربیة السعودیة، حیث أن الأسواق النقدیة والمالیة الیورو سوف یستمر فی الوجود إلا بدعم من المملکة العربیة السعودیة. آل سعود بسبب الطریقة شعوب أوروبا وأمریکا، وتشتری المنظمات الدولیة. إلى القتل الوحشی للشعب الیمنی حفاظ على الهدوء. ولکن ندعو العالم: طائرة سعودیة لکسر جدار الصوت یکون خائفا! ویکون حاضرا یوم الأحد، والإفراج عن المسجد الحرام و.


تاریخ : جمعه 94/4/19 | 9:1 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر
اخبار قدیمی‌تر >>